Jedu z Černilova můžu někoho nabrat.

Je hodně marodů, doufám, že další nepřibudou.
Jo, šunku už jsem poslal raději napřed, počká tam prý na nás ...

A jak to dopadlo ?

Sešlo se nám nadstandardně absencí a tak jsem musel povolat hned trojici starších elévků na výpomoc. Což se ukázalo jako prozíravé, protože během turnaje kvůli zdravotním potížím odpadl Kubas a Honzík nemohl dohrát kvůli rodinné akci. Takže poslední zápas už byl na krev jen se dvěma nastřídání.

Černilov - Třebeš 0:2
()
První zápas nás nezasáhl dobře naladěné. Jakou bysme byli jednou nohou na nedělním obědě, chyběla jiskra a výbušnost. Soupeř měl velice kvalitní první sedmičku, která nám dělala potíže. Druhá byla hodně hratelná, ale když neproměníme ani tutovku sám neobtěžován před gólmanem nemůžeme počítat s body.

Černilov - Jičín 1:1
(Bešík)
Gigantičtí hráči soupeře nás donutili přeskupit řady a tak se Chuďas posunul na stopera, aby pohlídal dorostence s číslem 16. Herně se nám zápas vyvedl lépe, přestáli jsme 3 ošemetné situace z kraje prvního poločasu, převzali iniciativu a měli jsme více ze hry. Z kraje druhé půle neváhá Béša a prostřeluje soupeřova gólmana. Dobře bráníme a soupeře k ničemu vážnějšímu nepouštíme, ale srovnání příjde ze smolné střely, která skočí Jířovi pod nohou.

Černilov - Nový HK 2:6
(Havelka, Bešík)
Tady už chybějí Kubas s Honzíkem. A je to znát. Když hosté mají na place ostřejší sestavu, tak se horko-těžko bráníme a na první branku se dlouho nečeká. Ale naději nám dal Vondris povedenou střelou, ale pak zase zaúřadoval Vojta Brychta a po třech slepecných gólech jdeme na poločasovou pauzu. V druhé půli se nevzdáme, Chuďas se posouvá dopředu a po jeho dobré spolupráci s Béšou korigujeme na 2:4. Nadechmene se k tlaku, ale neproměníme a jsme potrestáni. Na zvrat už nemáme síly. Škoda, s lídrem tabulky jsme sehráli otevřený zápas a ke koncovce jsme se dostávali nečekaně hodně.

Šunka zůstává v trezoru, protože vzhledem k personální nouzi, kdy vypadlo 7 hráčů, jsem se výkonem na turnaji vcelku spokojen.
Základ je ale práce na trénincích - připomínám úterý, čtvrtek od 17ti a počítejte s mistrákem v neděli dopoledne od 9:00 na Novém HK.