Žáci mladší: Stěžery VI. - Třebechovice A

Omluvenky: malej Lukin

A jak to dopadlo ?

Černilov - Třebechovice A 1:14 (1:4)
(Bešík)
I přes neúčast několik klíčových opor jsme začali výborně. Prvních 10 minut nás bylo plně hřiště, nepustili jsme soupeře přes půl, napadali a tlačili. Druhých 10 minut se hra srovnala. Stav před koncem poločasu byl 1:2. V posledních vyreklamovaných minutách na rozhodčím dostaneme 2 fíky z nesoustředění. Do druhé půle zazmatkujeme v obraně, v rozehře, dostane další branky a je po zápase. Padle na nás deka, soupeři narostou křídla, je všude dřív a v exhibičním tempu dokráčí k vysokému vítězství. Mícháme se sestavou, ale nedaří se nic a nikomu. Když už se dostaneme do šance, tak nás vychytá výborný Vojta Karásek.
Zápas si pořádně rozebereme u videa a připravíme se na příští kolo v sobotu proti domácím borcům.