Žáci mladší: Stěžery VIII. - Stěžery, finále s Třebší

18.03.2017 - 17:00
18.03.2017 - 18:00

Poslední zápas ve Stěžerách jsme sehráli s asi nejsilnějším týmem na hradecku - Třebešskými 04kami.
Karty jasně rozdané, musíme vyhrát, abysme byli celkově první.

Černilov - Třebeš 6:7 (3:3)
(Veselovský 3x, Krejza 2x, Petrikovič - karate patičkou)
Proti velkému favoritovi, který celou ligu všechny jasně přehrával jsme sehráli výborné ale nešťastné utkání. Hned v prvním střídání dáme tyč a pak břevno, dobře napadáme a soupeře k ničemu nepustíme, po chvíli je to už 3:1, ale do konce poločasu hosté srovnávají, i když na šance jsme na to byli o dost líp, ale netrefíme zařízení v dobré pozici nebo čaruje Ríša v brance Třebše. I po půli je to hra nahoru a dolu, hraje se výborný fotbal. Radost se koukat na oba týmy, kombinace Lukina s Paprikou nás dostanou na dohled celkového vítězství a ještě dvě minuty do konce vedeme o gól, jsme aktivní. Pak se ale opět prosadí rozdílový hráč soupeře Kuba Konečný a při hře na risk a 3 útočníky dostáváme ještě jednu branku.
Minimálně bodík bysme si zasloužili, ale to už je fotbal, dnes jsme však nebyli horším týmem a kluky musím moc pochválit.

Celkově jsme nakonec třetí díky stejnému počtu bodů s Třebechovicemi ale horšímu vzájemnému zápasu.