Žáci mladší: Turnaj v Jaroměři, pro ročník 2004

05.12.2015 - 11:54
05.12.2015 - 16:04

Postihla nás personální nouze, takže jsme museli hodně improvizovat. Žádný ze 3 gólmanů nebyl, takže nám pomohl Páťa Lán (moc děkujeme). V poli jsme si vypomohli 05kami a tak jsme nakonec měli celé 2 borce na střídání.

A jak to dopadlo ?

Černilov - Trutnov 1:7
(Krejza)
Soupeř dnes vše vyhrál, prezentoval se kvalitním silovým fotbalem. Hlavně v zápase s námi 2x rychle skóroval a my hráli v útlumu. Hodně nepovedený zápas s ligovým soupeřem.

Černilov - Jaroměř 0:2
()
Druhý zápas byl o něčem jiném. Hýříme aktivitou, jsme důrazní, pohlídáme nebezpečné tykadlo našeho kamaráda Lukáše a v zápase jasně dominujeme. Palíme hromadu šancí, včetně sami na gólmana, přestřelíme z 2 metrů a zákonitě jsme potrestáni - 2 minuty do konce zbytečně faulujeme a dostaneme gól z trestňáku, pak vsadíme vše na ofenzivu a při hře na riziko jsme trestáni v posledních vteřinách.

Černilov - Nové Město 1:3
(Bešík)
Soupeř předvedl kvalitu, ale i my hrajeme moc pěkně. Kanonýr Krejzič si jde zachytat, přesto jsme nebezpeční, hlavně Béšou. Odmakaný zápas, kdy rozhodl rozdílový hráč Žahourek.

Černilov - Nový Bydžov 1:1
(Bešík)
Soupeř z ligy přivezl dnes méně vytížené hráče, takže se hraje nahoru dolu. Máme více šancí, více ze hry a po krásné akci Béši jdeme do vedení. Neproměníme další šance a dostaneme gól po chybě v rozehře a dokonale trefeném trestňáku z poloviny pod víko. Pak si vybere slabší chvilku sudí a odpustí 2 jasné momenty ve lastním vápně hostím a tak plichtíme.

Černilov - Swidnica 3:6
(Bešík 2x, Brož)
Soupeř hrál dnes nejlepší fotbal na turnaji. Urostlí, fotbaloví a individuálně špičkoví. Ze přechozí zápasy dostali jen 3 branky.  Do kasy šel zase Krejzič a chvíli je na place senzace - po 5ti minutách plichtíme 2:2 po krásných akcích. Kvalita se ale prosadí a tak podlehnem, ale po dobrém výkonu.

Na to že nám chybělo 8 lidí, jsme turnajem prošli se ctí. 1. zápas byl tragický, ale zbytek měl z naší strany kvalitu, bojovnost a chuť. Pochvalu zaslouží rozhodně všichni borci !