Žáci mladší: Turnaj ve Vysoké pro ročník 2003, vezeme stříbro

28.11.2015 - 08:00
28.11.2015 - 15:00

KDY: sobota 28.11.2015
KDE: nová hala ve Vysoké n. L.
SRAZ: nejpozději 8:15 hod.
Nominace: všichni (omluvenky Chuďas, Kubas, Míra, Matouš, Jelda)

Detaily jsou v příloze.
Soupeři: Nový HK, Třebeš, Malšovice, Malšova Lhota
První zápas máme v 9:00 a poslední v 13:15.

A jak to dopadlo ?

Vcelku fajn. Ideální turnaj, který odsýpal, byl perfektně zorgnizovaný a sešlo se na něm 5 vyrovnaných týmů, takže každý zápas "byl o něčem". Hrálo se každý s každým 2x. První půli odchytal výborně Krejzič, druhou taky super Míša Hovorka a bonusový přátelák si střihnul v kase Sváťa a byl fantastický,
Nová hala ve Vysoké je sice maličko menší, ale co bysme za takovou dali ...

Černilov - Třebeš 1:0
(Bešík)
Rozkoukáváme se a vyrovnaný zápas rozhodne Béšův důraz.

Černilov - Nový HK 0:0
()
Pořadatelům, jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, ale nedáme šance.

Černilov - Malšova Lhota 0:2
()
Tlačíme, ale 2x vyrobí hrubici jinak výborný Tom a soupeři věnujeme 2 branky úplně zadarmo vlastencem.

Černilov - Malšovice 1:0
(Strnad)
Herně jsme lepší, rozhodne povedená Jířova petelice.

Černilov - Třebeš 3:2
(Krejza 2x, Bešík)
Během pár minut soupeře převálcujeme kombinací a 3mi pěknými fíky. Pak povolíme a do konce zápasu se strachujeme o výhru.

Černilov - Nový HK 1:3
(Bešík)
Začneme aktivně, vytvoříme si šance, jednu proměníme, jsme nebezpečnější, ale pak pořadatelé ukáží sílu a 3x jako přes kopírák perfektně sehrají standardku.

Černilov - Malšova Lhota 1:2
(Bešík)
Zase neuspějeme. Dáme šťastnou branku, jsme více na míči, ale supeř nás potrestá otočeným autem v posledních vteřinách, když naši borci nehrají a koukají co se děje.

Černilov - Malšovice 2:0
(Bešík, "Tier" Havelka)
Víme, že výhra nám dá stříbro, ale porážka až čtvrtý flek. Začneme nervózně, ale akce Jíři s Běšou nám dodá klid a zápas v poklidu dohrajeme.

Po turnaji jsme si ještě s Nováčem dali přátelák, takže kdo toho neměl dost na 8 zápasů se dorazil. Super akce.
Na začátek sezóny vcelku povedená hra, na to že mámena place jen jednu 03, pochvala.

Propozice a rozlosování.doc125 KB