Žáci mladší: Výsledky víkendových přípravných zápasů

Soutěž se nám neúprosně blíží, takže stupňujeme přípravu a proto tento víkend jsme si střihli dvojboj - sobota přátelák venku a neděle poslední zápas ve Stěžerách.

SOBOTA doma na trávě: Černilov - Hoříněves
Protože jsem pískal nedělal jsem si písemné poznámky. Výsledek není podstatný, dali jsme o několik branek více než hosté, ale hlavně jsme si všichni pořádně zahráli. Odehráli jsme 4x 20 minut ve velmi dobrém tempu. Hlavně konečně na perfektně připravené travičce za krásného počasí. Po měsících v zadýchaných tělocvičnách vítaná změna.
Soupeř měl několik nadstandardně udělaných borců, kteří svých parametrů uměli využívat. My jsme byli zase techničtější. Po dvou trénincích venku se na náš fotbal dalo koukat. Samozřejmě chvílemi to byla holomajzna, týmem jsem míchal, abych kluky zase viděl v různých rolích, což taky plynulosti hry nepřidalo. Ale řada akcí a kolmicí byla jako z učebnice. Ťukec Lukina s Krejzičem, fotbalovost Honzíka a Chuďasův přehled mně udělal radost. Na to že nám několik borců chybělo (třeba Marťas hrál v sobotu na druhé straně) podařený výkon.

NEDĚLE ve Stěžerách: Černilov - Chlumec 5:8
(Chudý 2x, Bešík, Mouček, Svatoň)
Před zápasem bych byl s takovýmhle výsledkem spokojen, protože soupeř se prezentoval v ostatních zápasech hodně kvalitně. Teď mne prohra trochu mrzí. Ale jde jen o přípravu. Hlavně jsme si všichni náležitě zahráli.
Zaskočilo nás, že pořadatel nedisponoval balonem, takže se hrálo se zapůjčeným skákavým balonem. Ale s touto změnou se popereme lépe, ujmene se vedení. Postupem času soupeř přidá a skóre otočí. A hodně mu to ulehčíme, několik branek doslova darujeme - máme balon na noze a odevzdáme ho do šance soupeři. V koncovce to taky není ono, trefujeme brankáře, přestřelujeme. Rozhodně bylo v našich silách dnes bodovat.