Žáci starší: 3. kolo (a druhý zápas) - opět plný počet bodů

Z různých důvodů chyběla většina hráčů základní sestavy, holt prázdniny. Sestavu jsme nějak polepili a s mladým týmem Olympie jsme si poradili.
FC OLYMPIA HK/FK Kratonohy - FK Jaroměř/FK Černilov 2:5 (1:2)
Branky: Melichárek, Schlappl - Škodová 4x, Petrikovič

FK Jaroměř/FK Černilov: Malý - Brož, Kňourek, Hepnar, Bešík - Petrikovič, Veselovský, Skalický, Pásler - Škodová, Rezek

Střídali: Císař, Pelikus, Vrběcký

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř: Z různých důvodů se nemohlo zůčastnit hned 7 našich hráčů. Nejvíce to bylo znát v obraně, která v tomto složení hrála vůbec poprvé. Posledního hráče hrál Tomáš Hepnar a na nové pozici velmi dobře obstál. Dlouho se nám nedařilo vsřelit vedoucí branku i přesto, že jsme měli mnoho 100% šancí. Těsné poločasové vedení 1:2 se nám podařilo v druhém poločase navýšit na 1:3. Bohužel po zbytečném neudržení míče Filipem, domácí stav snížili. A dokonce mohli skóre vyrovnat, ale naposlední chvíli míč vypíchl Adam. Ke konci utkání se nám podařilo vstřelit dvě uklidňující branky a tím potvrdit naše vítězství.