Žáci starší: 5. kolo - prohra v Častolovicích

Hodnocení zápasu je přebráno ze stránek FK Jaroměř:

SŽ - DAHASL KP STŽ U-15 - 8. 9. 2018 od 15:00 - hřiště Častolovice

FK Kostelec n. O./AFK Častolovice - FK Jaroměř/FK Černilov   4 : 3 (2 : 2)
Branky: Rojek 2x, Poledno, Šupler - Škodová, Macháň, Petrikovič

FK Jaroměř/FK Černilov: Vrabec - Voslař, Hovorka, Macháň, Kňourek - Hepnar, Skalický, Havelka, Petrikovič - Škodová, Rezek
Střídali: Brož, Malý

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř:  Bohužel kluci pojali předzápasové rozcvičení velmi laxně a s velkým humorem. A proto jsme už v 15. minutě prohrávali 2:0. A naše předvedená hra byla katastrofální. Nebyli jsme schopní žádné kombinace a jen jsme nakopávali míče na naše útočníky. V druhé části prvního poločasu jsme změnili rozestavení a začali se více dostávat do šancí, které jsme bohužel nedokázali úspěšně zakončit. Snížit se nám podařilo ke konci poločasu a vyrovnání zařídil Ondra Macháň krásnou střelou z přímého kopu. Do druhého poločasu jsme nastopili s jasnými pokyny a také s cílem co nejdříve vsřelit branku a jít do vedení. Bohužel to se nám nepodařilo a opět jsme museli dotahovat nepříznivý stav. Vyrovnání zařídil Ondra Petrikovič. Domácí hrozili z brejků a 3 minuty před koncem se jim podařilo vstřelit vítěznou branku. Dnešní zápas se nám moc nevydařil, chyběl důraz, rychlost a větší odhodlání zápas dotáhnout do vítězného konce.

Rozhodčí: Tomáš Fuchsa