Žáci starší: Čtvrtý zápas doma se Slávií HK/Malšovou Lhotou - po druhé doma pouze bodík

03.09.2017 - 14:45
03.09.2017 - 16:00

KDY: neděle 3.9.2017
KDE: doma
SRAZ: 14:00 hod. v kabinách
Soupeř: Slávia HK/Malšova Lhota
Nominace: všichni + 05ky a Lukáš s Jášou

A jak to dopadlo ?

Černilov - Slávia HK/Malšova Lhota 2:2 (1:1) na PK 2:3
(Fiala, Havelka)
Druhý domácí zápas a zase stejný výsledek. První půle nebyla z naší strany kvalitní. Kazili jsme přihrávky, hodně jsme zahušťovali střed, i když soupeř měl opět hodně fyzicky vyspělých hráčů, tak defenzíva držela. Směrem dopředu to ale nebylo dobré, zahrozili jsme jen několikrát, byť Martin Sekyra měl na noze megatututovku - jen uklidit míč od Dana do poloprázdné kasy. Ale předfinální fáze nebyla dobrá, kazíme jednoduché míče a pak se nadřeme na jeho vybojování zpět. Zbytečně míč taháme a naše přihrávky většinou přicházejí pozdě.
V druhé půli už padla na úrodnou půdu asi rozprava z kabiny. Začneme soupeře přehrávat kombinací, šancí je poznání víc, ale proměníme jen "vlastencem" Tier-ákův roh. Ale hra se zvedá, výborně zapadl Dan a až si uvědomíme, že že i větši kluky můžeme v pohodě přehrát kombinací a pohybem, tak těch fíků o hodně přibude.
Dnes nám penalty moc nešly - proměnili pouze Bešík a Sekyra.
Pochvala patří všem borcům!
Příští sobotu v Poříčí už chci vidět výhru ;-)