Žáci starší: Desátý zápas doma - vítězství po gólové přestřelce

08.10.2017 - 13:45
08.10.2017 - 15:15

KDY: neděle 8.10.2017
KDE: doma na zadním tréninkovém hřišti
SRAZ: 13:00 hod. v kabinách
Soupeř: SK Třebechovice pod Orebem
Nominace: všichni

A jak to dopadlo?

Sestava: Jaroš - Petrikovič, Hovorka, Chudý, Havelka - Veselovský, Krejza, Bešík, Mikušík - Sekyra, Fiala (střídal Vrabec)

FK Černilov - SK Třebechovice pod Orebem   4 : 3   (1 : 3)
(Bešík 1x; Chudý 1x; Fiala 1x; Krejza 1x)

Opět jsme měli pouze jednoho hráče na střídání, a ještě ke všemu "pouze" golmana. David s bolavými zády nemohl běhat, a tak opět chytal. Tobík musel do pole, zvládl to ale na jedničku, byl platným hráčem, běhal, bojoval a hodně nám pomohl. Od začátku zápasu jsme běhavější, snažíme se být aktivní dopředu. Vypracujeme si dvě šance, z toho jednu megatutovku, které neproměníme. A najednou přestaneme běhat a hrát. Iniciatinu přenecháme soupeři a jsou z toho od 15. do 19. minuty tři góly, za které si můžeme opravdu sami. Naše chyby a nedůslednost. Jsme zralí na ručník. Do konce poločasu se už toho moc nestalo. Soupeř se spokojil s tří gólovým náskokem a my se nemůžeme dostat do hry. Až dvě minuty před koncem poločasu se nám povede pohledná akce, kterou zakončí s přehledem Béša. Dnes bylo o poločase do kabin daleko, a tak jsme šli pouze do buňky, která takový "kartáč" snad ještě nezažila. Tomáš Urban klukům hodně důrazně promluvil do duší. Vyplatilo se. Do druhého poločasu opravdu vlítneme, vypracováváme si šance a soupeře prakticky k ničemu nepustíme. Tak jako my v prvním poločase i soupeř si vybral slabší pětiminutovku. V rozmězí od 41. do 46. minuty třemi rychlými góly otočíme skóre v náš prospěch. Zbytek zápasu se už odehrál většinou pouze mezi vápny, nikdo si už pořádnou šanci nevypracoval. Konec zápasu jsme si už relativně bez problémů pohlídali.

Za druhý poločas velká pochvala, hlavně za bojovnost, kterou po zápase ocenil i rozhodčí. Nevzdáváme se ani za velice nepříznivého stavu. Proč ale nedokážeme hrát to co máme, a co si řekneme, v prvních poločasech opravdu nechápu. Dnes vydřené ale nakonec zasloužené vítězství. Pozitivní je, že se střelecky prosadilo více hráčů, a není to pouze o jednom nebo dvou střelcích.