Žáci starší: Druhý přátelský zápas s dorostenkami Sokola Třebeš

V neděli 3.2.2019 jsme na umělce Všesportovního stadionu v Hradci Králové absolvovali druhý letošní přátelský zápas s dorostenkami  Sokola Třebeš.

Sokol Třebeš dorostenky - FK Jaroměř/FK Černilov   0 : 4 (0 : 3)
Branky:
Voslař 3x; Paradi

Sestava: Vrabec - Kňourek, Havelka, Radil, Potoček - Paradi, Skalický, Petrikovič, Pásler - Malý, Voslař

Po obdržení několika omluvenek, hlavně z důvodů nemoci (Bešík, Škodová, Macháň, Hepnar, Rezek, Brož, Hejtmánek), jsme dali nakonec dohromady alespoň jedenáct hráčů. Do utkání jsme tedy nastoupili s improvizovanou sestavou a tak chvíli trvalo, než si hráči na sebe zvykli. Postupně se nám začaly dařit i kombinace a nahrávky na nabíhajícího hráče. Do poločasu jsme vstřelili tři branky. Po přestávce jsme pokračovali v poměrně slušné hře a v polovině druhého poločasu jsme přesunuli některé hráče na jiné posty, kde se určitě neztratili. Můžeme říci, že dnešní utkání, ač nás dostatečně neprověřilo, bylo určitě přínosem. Musíme pochválit většinu hráčů za přístup k utkání. Pro tým bylo určitě přínosem vyzkoušení Kuby na nezvyklém postu útočníka, kde byl hodně aktivní a prosadil se i střelecky, a zařazení Tomáše do středové řady, kde hrál opravdu dobře.

Děkujeme rodičům za dopravu.