Žáci starší: Druhý vítezný přátelák na umělce, tentokrát na Slavii HK

03.02.2018 - 10:00
03.02.2018 - 12:00

KDY: sobota 3.2.2018
KDE: Slavia Hradec Králové (umělá tráva)
SRAZ: 9:30 hod. na místě
Soupeř: 
 Slavia Hradec Králové

A jak to dopadlo?

Sestava: Vrabec - Havelka, Hovorka V., Chudý, Hovorka M. - Petrikovič, Mikušík, Bešík, Hroneš Dominik - Krejza, Sekyra
Střídal: Vrběcký

FK Černilov - Slavia Hradec Králové   3 : 0   (1 : 0)
(Havelka 2x; Petrikovič 1x)

Po 14-ti dnech jsme si opět zahráli přátelské utkání v rámci zimní přípravy na kvalitní umělce, tentokrát na Slávii HK. Hřiště včetně zázemí perfektní, počasí znovu ideální, prostě paráda .....

Minulý týden jsme dostali výprask 2:10 od Třebechovic v Zimní Stěžerské halové lize pod bublinou ve Stěžerách. A tak před dnešním utkáním jsem měl trochu obavy jak se nám bude dařit. Do šatny soupeře chodil jeden urostlý chasník za druhým, a v naší šatně před zápasem byla opravdu zvláštní atmosféra. To jsem ještě nezažil. Absolutní ticho, nikdo z kluků ani nepípnul. Ptal jsem se co se děje, dostal jsem odpověď, že nic. No pane jo, jak tohle dopadne, ... Nad očekávání báječně. 

Kluci od začátku makali, hráli zodpovědně, s chutí a nasazením. Mluvili na sebe, předváděli velice slušné kombinace. Měli jsme mírnou převahu. Chyběli jen šance před bránou. Střel nebo gólovek moc nebylo, resp. skoro žádná. Ale v poli to byla paráda. Hrálo se ve svižném tempu, obrana pracovala spolehlivě, soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili. No a co góly? První dal Paprička, dobře napadal rozehrávku soupeře, a po chybě golmana a obrany zavěsil do prázdné brány. Druhý gól byl výstavní. Perfektní načasování, Chuďas rozehrál roh přímo na nabíhajícího Vondrise, a ten z hranice velkého vápna nechytatelně zavěsil z voleje přímo do šibenice. Jestli to má někdo na videu dejte vědět, to bylo na gól roku. Třetí gól přidal znovu parádně Vondris, Dominik zatáhl míč po pravé straně, zasekávačka, klička a nádherná přihrávka na nabíhajícího Vondrise. Téměř ze stejného místa a opět z voleje po zemi na vzdálenejší tyč. 

Dnes velká pochvala pro celý tým, opravdu všichni hráli výborně, ale dnes i individuální pochvala pro Vondrise. Góly byly parádní, trefil to dvakrát perfektně, ale pro mě důležitejší bylo jeho čtení hry a naběhnutí si z pozice obránce na gólové střely. To bylo super. Mohl jako obránce zůstat stažený a sledovat co se děje vpředu a nikdo by mu nemohl nic vytknout. Díky pro Dominika a Vojtu, opět nám hodně pomohli. Těší mě jejich zájem, že se ptají, kdy budeme zase hrát přátelák. Už těch pochval bylo na jeden referát až moc, tak končím, ale za dnešek si je opravdu zasloužíte všichni. Důležitý není ani tak výsledek, ale předvedená hra.