Žáci starší: Druhý zápas v Roudnici - i přes odmakaný výkon bohužel prohra

KDE: na hřišti v Roudnici
SRAZ: 13:45 hod. na místě
Soupeř: Roudnice/Kunčice
Nominace: všichni žáci a elévi co jsou zdraví a doma

To jsem ještě nezažil. Máme 11 omluvenek. Soupeř k přehození zápasu vstřícný nebyl, takže ho musíme nějak odkopat.
Prosím všechny co mohou o účast a ty co se zůčastní o pevné nervy a trpělivost, horší už to nebude. Na středu by se mělo vrátit několik dovolenkářů a snad i někdo z marodů bude fit.

A jak to dopadlo?

FK Černilov - Roudnice/Kunčice   1 : 7 (0 : 3)
(Pelikus 1x)
Dnes velice stručně, protože kdybych se rozepsal, zejména o tom co vlastnímu utkání předcházelo, tak by to zřejmě neprošlo cenzurou . Dnes jsme měli opravdu hodně, hodně omluvenek z důvodu zranění, která nás postihla z kraje tohoto týdne na příměstském táboře, tak i z důvodu prázdnin. Soupeř s přeložením zápasu nesouhlasil (prý na poslední chvíli, dál to raději nebudu komentovat....), a tak jsme utkání nakonec odehráli se 13-ti borci, z toho čtyři 2006 a dvě 2005. Dva hráči na střídání a polovina týmu o dva až tři roky mladší je na tuto soutěž opravdu málo. I když tomu výsledek neodpovídá, odjížděli jsme z Roudnice s velice spokojeným dojmem. Kluci předvedli parádní bojovný výkon, celý zápas odmakali na 120% (a ještě možná na víc ), hráli jsme dobře pozičně, kombinovali jsme, ale z pochopitelných důvodů jsme nestačili fyzicky a rychlostně. Samo sebou se nějaká ta chybka objevila, kdyby ne, tak by soupeř góly nedal, ale to samořejmě k fotbalu patří. V závěru jsme chvíli hráli i v devíti, protože kluci už opravdu nemohli, hrábli si skutečně na dno (možná až pod dno) svých sil. Tři poslední góly jsme dostali v závěrečné 10-ti minutovce, kdy už jsme opravdu nemohli, i když se kluci pořád snažili a chtěli. Čestný úspěch zaznamenal nejmenší a nejmladší člen naší dnešní sestavy Fíla Pelikus, když jsem ho sledoval jak po nádherném a přesném pasu Davida Mikušíka peláší sám na bránu, balón velikosti č. 5 mu sahal ke kolenům, štulpny nebyly skoro vidět, trenky ke kotníkům a za ním se ženou dva urostlí chasníci soupeře, tak jsem si říkal tohle dobře nedopadne. Dopadlo, Fíla opravdu v pravý čas, kdy už měl na zádech soupeře a v dostatečné vzdálenosti před bránou na zakončení chladnokrevně zavěsil. Parádní akce.

I přes nepříznivé okolnosti je pro nás takový to zápas přínosný, odehráli jsme teprve druhý zápas v 11-ti na velkém hřišti, sbíráme zkušenosti, a dnes jsme si dokázali, že na to máme a když budeme pořádně makat, tak budeme mít a budeme se zlepšovat. Soupeř si dnes určetě zvedl sebevědomí, hrát proti naším mladým a malým prckům mu hodně dalo. Oslavy tomu napovídaly, vypadalo to jako by vyhráli ligu mistrů. A ........ radši už nic, to by už cenzurou opravdu neprošlo .