Žáci starší: Halový okresní přebor, v Třebši

Sportovní hala Třebeš
SESTAVA: Michal Hofman- Lukáš Pražienka, Martin Brendl, David Ličman, Láďa Kundrt, Petr Panenka, Martin Daniš - Michal Šmied, Aleš Roubal,Tomáš Obzina, Vladimír Horáček

SKUPINA A:
FK Černilov-Libčany 1:1
Turnaj začal v 12:45 a Libčany měly být favority, ale kluci hráli většinu zápasu na jejich polovině. Brzo se i ujali vedení a to když na roh Ličmana naběhl nehlídaný Roubal. Pak ale kluci zahazovali své šance jak na běžícím pásu (Kundrt, 2x Daniš) a tak dvacet sekund před koncem přišel trest po nedůslednosti v obraně. Remízu mohl zvrátit Roubal, ale svůj brejk tentokrát nezakončil. V tomto zápase zaslouží pochvalu Ličman za práci v obraně.
FK Černilov-FC HK žákyně 1:3
Inkasovaná branka v závěru minulého zápasu jakoby kluky rozhodila. Proti žákyním to byl zakřiknutý zápas bez pohybu. Když se k tomu přidalo nezaviněné zranění Kundrta po souboji s brankářkou, tak se není co divit, že kluci po několika minutách inkasovali.Už před tím měl Hofman v bráně několik zásahů. Roubal sice vyrovnal, ale po tečované střele a následné brance k tyči bylo rozhodnuto.Oproti úvodním minutám jejich prvnho zápasu ve skupině se žákyně rozehrály k dobrým výkonům.
FK Černilov-Stěžery 0:2
V zápase se prosadili urostlejší hráče soupeře (nám chyběl Dolejší, Pánek, Krupička a Luk.Ličman - tedy starší opory) a v důležitém duelu si Černilov vytvořil minimum šancí. Inkasoval po nedůrazu v obraně a po rohu, kdy došlo k nepokrytí hráče.
FK Černilov-Probluz B 4:2
Už o nic nešlo, ale kluci odehráli dobrý zápas. Zlepšil se pohyb,sehranost a bojovnost. Úvodní branku dal po Šmiedově patičkové příhře povedenou střelou Pražienka, Probluz sice okamžitě vyrovnala,ale když se na pravé straně uvolnil Obzina a nahrál před branku Šmiedovi, Černilov opět vedl. Ličman povedenou střelou zvýšil a Daniš protrhl svou dnešní střeleckou smůlu brankou na 4:1.
Probluzské snížení jen upravilo výsledek. Soupeř nakonec skončil na turnaji třetí, naši kluci zůstali ve skupině na nepostupovém místě, ale v hale se výškové a věkové rozdíly projevují ještě víc než na trávě.