Žáci starší: Jedenáctý zápas v Častolovicích, jasná výhra

Soupeř: spojený tým Kostelec/Častolovice

Sestava: Jaroš - Havelka, Chudý, Hovorka, Myšák - Mikušík, Krejza, Bešík, Petrikovič - Fiala, Sekyra - střídali Vrabec, Brož, Veselovský

Kostelec/Častolovice - Černilov 1:4 (1:1)
(Fiala 2x, Petrikovič, Bešík)
Do Častolovic jsme si jeli pro body, ale první poločas tomu (standardně) neodpovídal. Hrůzostrašná hra bez pohybu, důrazu a přesné přihrávky. I přes předržování míče a holomajznu na place jsme nevyužili 3 nájezdy sami na gólmana. Po Danově brance jsme se uspokolili ještě víc a soupeř, který měl vepředu převážně menší kluky párkrát zahrozil. Jednou dokonce musel David v kase ránu vytěsnit vlastním nosem. No koledovali jsme si, až přišlo srovnání. Po vypuštěném souboji na půli a laksní práci obrany bylo 1:1.
V druhé půli se opakoval náš oblíbený scénář. Přišla domluva a druhou půlku jsmejiž kompletně odehráli na polovině domácích. Chvílemi i s lepším napadáním a kombinací. Branky padly pěkné, ale ta poslední Béšova byla výstavní. Takhle trefený halfvolejíček do vinglu jsem už dlouho neviděl. Samozřejmě si trochu popláču co všechno jsme nedali, jen Marťas byl před branou sám asi 3x. A i když jsme nějaké branky vstřelili, mělo být skóre o hodně vyšší.

Velké poděkování patří mladším žákům, kteří dopoledne sehráli 2 zápasy v Rychnově a ještě šli válet na velké hřiště s námi. Zvládli to moc pěkně.