Žáci - starší: Mistrovský zápas s týme Meziměstí/Teplice, doma

ZÁPAS: FK Černilov -Meziměstí/Teplice
SRAZ: 13:15 v kabinách

A jak to dopadlo: 5:0!!! po poločasu 1:0

K zápasu jsme se sešli kompletní, chyběl jen David Černý. Naše základní sestava: Marek Čuda -  Náťa Žídková, Lukáš Daněk, Vojta Svatoň, Tomáš Tkačík - Kuba Hovorka, Honza Žaba, Míra Rejnek, Petr Halberštát - Lukáš Mikunda, Martin Flégl, střídali Šěpán Gernat, Vašek Mach, Kuba Chudý a Martin Hynek.

I když se nám hned na začátku zápasu podařilo vstřelit první branku (střelec Martin Flégl), tak po zbytek poločasu jsme se přizpůsobili hře hostů, chyběly přesné přihrávky, odskakoval nám balon, občas jsme situace řešili velmi zbrkle a zbavovali jsme se míče, občas jsme volili přihrávky na hráče, které viděl jen nahrávající, připadně na hráče, který na tomto místě stál před půlminutou. I přesto jsme si vypracovali řadu šancí, které jsme trestuhodně zahodili. Hosté se snažili vše řešit nakopnutým míčem na jejich rychlé útočníka, kterého ale ustrážila naše obrana, případně před ním včas vyběhl Mára Čuda.

Ve druhém poločase jsme hru zlepšili, více jsme si nahráli míč, více jsme využívali křídelních prostor a na fotbal v našem podání se již dalo dívat a přišly i branky. Nejdříve míč dotlačil do sítě opět Martin Flégl, po individuální akci Lukáš Mikunda, dorážkou Kuba Chudý a po nejkrásnější akci zkušeně kolem vybíhajícího brankáře skóroval Petr Halberštát. Děkuji všem za bojovnost i v chvílích, kdy se nám úplně nedařilo. Myslím si, že se všichni zlepšujeme každým zápasem.