Žáci - starší: Mistrovský zápas s týmem Kosiček, doma

05.06.2011 - 14:30

KDY: neděle 5.6.2011 od 13ti hodin
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Spartak Kosičky 2:7 (0:5)

SESTAVA: Kollátor- Obzina,Kunc,Dolejší,Pražienka-Šmied,Pánek,Kundrt,L.Ličman - Rejnek,Dědek (střídal: Gernat, Jan a Jakub Žabovi)

Kosičky ještě potřebovali vyhrát,aby si pojistili první místo v tabulce okr.přeboru a to se jim dařilo už v úvodu, kdy proměnili penaltu za faul. Pak přidávali další branky, když za domácí brankáře trochu ohrozil jen Kundrt a śmied. Po změně stran se po rozehrání nepřímého kopu (vyloučen hráč hostí za nadávky) trefil Kundrt, ale hosté vzápětí oplatili taky z přímáku. V závěru se po ruce kopala penalta na domácí straně, šel si ji vyzkoušet brankář "Kolda" ale trefil tyč. Na odražený míč úspěšně dobíhal "Práža"- Kosičky ale znovu odpověděli brankou. V čele soutěže jsou zaslouženě. S jejich čtyřmi nejlepšími hráči by klidně mohli hrát o čelo v kraji.