Žáci - starší: Mistrovský zápas s týmem Kosiček, doma, výhra 8:1

ZÁPAS: FK Černilov- Sp.Kosičky 8:1 (4:1)

Rozhodčí: Merbs Diváků : 35

Sestava: Kollátor - Hlaváč, Dolejší, Panenka (36.Lamla),Pražienka - Krupička, D.Ličman, Daniš, Kundrt(55.Panenka)- Šmied (36.Dědek), Roubal (50.Šmied)

Branky: 2x Roubal a Krupička 1x Šmied, Ličman z penalty, Daniš a Hlaváč

Horké počasí fotbal nepokazilo, Kosičky hrozili hlavně v úvodu, ale jejich nebezpečí se postupem snižovalo. 5.minuta: Roubalův centr našel na zadní tyči Šmieda. V 9.minutě Kosičky vyrovnali, když střela z vápna šla přesně pod břevno. Ve dvacáté minutě prostrčil Daniš na zakončujícího Krupičku a Černilov opět vedl. Pět minut před koncem přidal po Ličmanově příhře branku Roubal, který se těsně před tím ještě zastřeloval a faul na Daniše ve vápně potrestal o minutu později z penalty Ličman. Hned po změně stran uspěl Roubal a bylo to 5:1. Šestý úspěch zaznamenal Daniš po Dědkově přihrávce. Po rohu v 71.minutě zvyšoval po Šmiedově přihrávce Krupička a poslední slovo si vzal Vojta Hlaváč a po sólu z vlastní poloviny uzavřel skóre na 8:1.