Žáci - starší: Mistrovský zápas s týmem Stěžer, doma, prohra 0:1

17.04.2011 - 16:30

KDY: neděle 17.4.2011
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Stěžery 0:1

Zápas poznamenalo vážné zranění domácího hráče. Tome, doufáme že sis užil let vrtulníkem a že budeš co nejdřív v pořádku ! Nic jineho není důležité.

komentář

Místo radosti z fotbálku padla včera na Černilovské hřiště nějak prokletá smůla. Stěžery přijely s týmem, se kterým se kluci mohli po delší době konečně měřit ve fyzické vyspělosti. Jak se ale ukázalo, neúmyslný, ale i dost zbytečný důraz o dvacet kilo těžšího hráče všechno vyvrátil. Zápas kluci odehráli v této sestavě: Kollátor - Lamla, Hlaváč, Rejnek, Pražienka - Šmied, Obzina, Dolejší, L.Ličman - Dědek,Kundrt -(Žídková).
Hrálo se na rychlé brejky, po třech střeleckých pokusech Obziny (2x na bránu, 1x mimo) soupeř po odraženém míči trefil přes obranu na 0:1. Následné šance Šmieda a Dědka brankou neskončily.Druhý poločas jsme se dostávali do tlaku, ale v 47.minutě došlo ke zranění Tomáše Lamly a zápas byl ukončen.
Tomáši, přejeme uzdravení a až se dostaneš k PC a tenhle článek budeš číst, už se všechno bude jen a jen (i když pomalu) zlepšovat.
A neodpustím si poznámku k tomu co se stalo: Je jasné že se to může stát komukoliv a kdykoliv, že je to smůla. Jenže když budeme oslabovat žákovské ročníky, potažmo Černilovskou základnu, hostováním a prodejem (je mi jasný, že na jednu stranu si talentovaní kluci zaslouží hrát vyšší soutěže) a jen doplňovat stav mladšími kategoriemi, hodně se zvyšuje pravděpodobnost, že při takovém fyzickém rozdílu se prostě stane to co včera.