Žáci - starší: Mistrovský zápas v Polici

21.08.2013 - 19:30

KDY: středa 21.8.2013
Na hřišti v Polici n. M.
ZÁPAS: AFK Hronov/Police - FK Černilov 4:1 (1:1)
Rozhodčí:
Nožka

Sestava: Čuda - Gernat, Žídková, Daněk, Hynek, Halberštát, Žaba Jan, Svatoň, Mikunda, Flégl, Hovorka, Horák, Černý, Mach

Zájezd do Police ve všední den opravdu není med, zvlášť ve středu, kdy je úřední den a spousta rodičů se z práce prostě neurve. Ale nakonec jsme se nějak poskládali a do Police dorazili včas. Překvapením byl stav místního hřiště - tráva vysoká a neposekaná, lajny nebyly vidět - no co už, když už jsme sem dojeli, tak se hrálo.
Nutno říct, že domácí vyhráli zaslouženě, protože byli narostlejší, důraznější a rychlejší. Poločas jsme ještě uhráli 1:1 a v druhém jsme dokonce mohli jít do vedení, ale kvůli domnělému ofsajdu náš gól neplatil. Postupem času nás už silnější domácí udolali. Góly to byly vcelku laciné a v příštích zápasech si na takové chyby musíme dávat větší pozor. V každém případě šlo o dobrý zápas, který nás zase posune dál.

Hlavu vzhůru - v neděli v Dobrušce bude lépe.