Žáci - starší: Mistrovský zápas v Třebechovicích

01.05.2011 - 14:00
01.05.2011 - 15:30

KDY: neděle 1.5.2011
Na hřišti v Třebechovicích.
ZÁPAS: Třebechovice p.O. - FK Černilov 2:1
Od:
od 14:30

Branka: Kundrt (as. Šmied)

Sestava: Kollátor - Jak.Žaba, Hlaváč, Rejnek, Pražienka - Šmied, Dolejší, Obzina,Kundrt- L.Ličman, Dědek (střídal Jan Žaba)
Na Třebechovice mají žáci spíš ty lepší vzpomínky, a dnes je měli možnost si je ještě vylepšit, protože domácí tým byl na posledním místě tabulky. Ale herně tak nepůsobil a stejně jako Černilov (Obzina a Ličman stříleli nad) si v úvodu vytvořil nebezpečné šance z brejků, které pochytal Kollátor. V 9.min po centru Šmied zprava se trefil z hranice penalt Kundrt, ale to bylo vše co kluci v Třebechovicích předvedli. Ze hřiště odkulhal Ličman, Obzina a Kundrt své průniky zakončili nepřesně a domácí pokračovali v bojovném výkonu, který zúročili krátce po změně stran průnikem nejurostlejšího hráče, který se podílel i na brance z 45 minuty a ta nakonec znamenala vítězný gól. Šmied v útoku nevyužil brejky a střela Dolejšího z dálky brankáře neohrozila. Hlavně ti zkušení a starší hráli dnes s hlavou dolů. Výkon domácích byl hlavně z hlediska bojovnosti úplně někde jinde. A dneska se nedalo vymlouvat ani na věkový rozdíl, protože za soupeře patřili k nejlepším právě ti o hlavu menší.