Žáci - starší: Mistrovský zápas ve Vamberku

na hřišti Baníku Vamberk
ZÁPAS: Vamberk/Doudleby - FK Černilov 2:2, na penalty 2:4
SRAZ: v 16:00 u KABIN hraje se od 17:30

Jde o zápas, který na žádost domácích přehazujeme ze soboty na pátek. Včera jsem ještě posunuli začátek na 17:30 abychom nedohrávali za tmy.

A jak to dopadlo

Domácí, jak jim říkají místní "červení" podle barvy drezů - jedná se totiž o soutýmí Vamberk/Doudleby, nastoupili na hřiště jen se 4 vysokými hráči, takže to opticky vypadalo, že my jsme konečně ti vyšší a silnější. A okamžitě jsme je podcenili. V prvních 15 minutách jsme nejen dostali 2 góly, ale prohrávali jsme každý souboj, domácí výborně odebírali míč, rychle k nám přistupovali, my jsme si nedali 2 přihrávky za sebou, když jsme již míč vybojovali, tak jsme ho ztratili buď špatnou nahrávkou a nebo nepochopitelným odkopem "je jedno komu, jen ať neudělám chybu". Po prostřídání, změně postů a přidání důrazu jsme se domácím vyrovnali v bojovnosti, zlepšili jsme přesnost a výsledkem bylo vyrovnání - první gól po výborné kombinační akci útoku a krásné individuální práci dal Martin Flégl, který vstřelil i druhý gól po úniku a nezištné přihrávce Kuby "Jiráčka" Chudého.

Ve druhém poločase jsme skoro nepustili domácí na svou polovinu, měli jsme několik šancí, příkladně jsme bojovali, ale gól se nám nepodařilo vstřelit. Ale i tak jsme si zápas užili, protože jsme vyhráli na penalty 4:2, kdy naše penalty postupně vstřelili Marťa Flégl, Lukáš Daněk, Petr Halberštát a Honza Žaba.

Naše sestava: Čuda, Tkačík, Hynek, Daněk, Žídková, Svatoň, Halbi, Mikunda, Rejnek, Honza Žaba, Flégl, Gernat, Kuba Hovorka, Kuba Chudý, Mach, Černý