Žáci starší: Osmý zápas doma - poprvé doma bez bodu, ale za 2. poločas bychom si nějaký bodík zasloužili

28.09.2017 - 13:30
28.09.2017 - 15:00

KDY: čtvrtek 28.9.2017
KDE: doma na hlavním hřišti
SRAZ: 12:45 hod. v kabinách
Soupeř: TJ Lokomotiva Borohrádek
Nominace: všichni, kdo není odjetý, nemocný, nebo zraněný (omluvenek je opravdu hodně)

A jak to dopadlo?

Sestava: Čurbin - Kubas, Hrony, Chuďas, Vondris - Boben, Krejzič, Béša, Hovorkáč - Marťas S., Dejv M. (střídal Fany S.)

FK Černilov - TJ Lokomotiva Borohrádek   2 : 3 (0 : 3)
(Marťas S. 1x; Hrony 1x)

První poločas nám vůbec nevyšel, sice bojujeme, snažíme se, ale jsme až moc zakřiknutí. Nedaří se nám plnit taktické pokyny. Dopouštíme se chyb, které soupeř dokáže potrestat. Všechny tři góly dostaneme po našich chybách. Dopředu jsme úplně bezzubí. Máme až moc velký respekt ze soupeře. Do druhého poločasu uděláme jednu změnu v sestavě, posílíme ofenzívu, za stavu 0:3 už není opravdu co bránit. A vyplatilo se. Jsme živější a aktivnější. Jsme první na balónu, tentokrát plníme taktické pokyny a konečně ohrozíme bránu soupeře. Poměrně rychle dáme dva fíky a drama je nečekaně na světě. Soupeře jsme v prvním poločase dokonale uspali, a ve druhém nás asi trochu podcenil. Ve vypjaté koncovce zápasu máme i šance na vyrovnání, ale bohužel je neproměníme. To, že jsme soupeře ve druhém poločase přehráli, svědčí i hodně velká nervozita na straně protivníka. Závěr zápasu opravdu nezvládli. Vše vyvrcholilo po fyzickém napadení našeho golmana červenou kartou pro jejich útočníka.

Za dnešek pochvala pro všechny borce, dokážeme zahrát vyrovnaná utkání i s favority soutěže. Jen nám chybí trochu štěstíčka, abychom se prosadili i výsledkově. Příště už to snad vyjde, hned v neděli to můžeme prolomit v Solnici.