Žáci starší: Patnáctý zápas v Hostinném, pěkné zakončení podzimu

11.11.2017 - 09:30
11.11.2017 - 10:58

Sestava: Vrabec - Havelka, Chudý, Veselovský, Voslař - Petrikovič, Bešík, Krejza, Mikušík - Fiala, Jaroš - střídali: Myšák, Brož, Sekyra

Hostinné - Černilov 1:6 (1:4)
(Jaroš 3x, Fiala 3x)
Termín a počasí udělaly své. Po celonočním dešti jsem čekal, že přijde telefon z Hostinného o nezpůsobilé ploše, ale nikdo se neozval, tak se jelo. Potvrdilo se naše očekávání - hřiště se změnilo na totální bažinu a hrát se moc nechtělo domácím, ani rozhodčímu. Nám to bylo vcelku jedno, ale zase udělat si hodinový "výlet" tam a zpět taky žádná hitparáda. Ale nakonec se hrálo.

Kloudný fotbal se na močále moc hrát nedal, ale přesto jsme si vytvořili drtivou převahu a chílemi i zakombinovali. Kluci klouzali jako na ledě, míč zastavoval v kalužích, prostě žůžo. Naštěstí jsme dali brzy pár branek, takže se hrálo v klidu. Výborný byl gólman domácích a šílená naše koncovka. Branek mělo být výrazně víc, ale co nedáme se nevidí. Dnes to nevadilo.

Kromě maroda Mišáka nám dnes po chvíli odkulhal Krejzič kvůli patě se kterou laboruje déle. Dnes nás ale bylo dost na střídání, takže nebyl problém. Mám radost, že k poslednímu zápasu všichni přistoupili zodpovědně. Jen tak dál, když budeme pokračovat v poctivé práci, tak na jaře určitě ještě poskočíme nahoru a příští sezónu soutěž ovládnem.