Žáci starší: Pohár ve Smiřicích

21.04.2010 - 17:00
21.04.2010 - 18:30

V předkole poháru starších žáků Jaroslava Míchala se naši borci utkali o postup s týmem Smiřic, se kterým před dvěma týdny prohráli v mistrovské soutěži 0:6.
Na horké půdě ve Smiřicích se tentokrát prezentovali kvalitním výkonem a získali postup vítězstvím 3:1, když naše branky vsítili - Láďa Kundrt, Michal Šmied a Martin Daniš.

Gratulujeme !!!

V dalším kole čeká naše borce tým Třebše B, který rozstřílel Cerekvice 7:0.

podrobnosti

Pro upřesnění sestava: Kollátor - Hlaváč, Dolejší,D.Ličman,Pražienka - Lamla, Panenka, Šmied, Krupička, Dědek a Daniš (střídali Kadlec, Kundrt a Kunc).
V první půli byla nejvýraznějším momentem šance Daniše, kterému obránce střelecký pokus vykopl z brankové čáry a břevno domácího týmu, který měl sice urostlejší hráče a častěji se dostával ke střelbě, ale kluci se s tím dnes vyrovnali a to i přesto, že hned na začátku druhé půle prošla Kollátorovi střela domácího hráče z dálky mezi rukama. Následně měl velkou šanci Daniš. Probuzení střelců zahájil o další dvě minuty později z pravé strany Šmied a následoval ho Kundrt, když si i domácí brankář vybral slabší okamžik. Na obou stranách se pak hrál útočný fotbal s šancemi. Černilovské měl Kadlec, Šmied nebo Ličman. Smiřické vychytal Kollátor nebo mu pomohl včasným odkopem Hlaváč. Nejvíc ran dnes schytal Pražienka, pochvalu za neuvadající bojovnost ale zaslouží všichni. Uklidnění a překvapivý postup přinesla až trefa Daniše v závěru.