Žáci starší: poslední kolo s Hostinným, pěkné rozloučení

10.06.2018 - 17:45

Sestava: Hejtmánek - Havelka, Chudý, Hovorka, Voslař - Mikušík , Bešík, Sekyra , Vrabec - Jaroš, Fiala - střídali: Petrikovič, Myšák, Vrběcký, Veselovský

Černilov - Hostinné 8:2 (3:2)
(Fiala 3x, Jaroš 2x, Mikušík, Petrikovič, Veselovský)
První poločas byl z naší strany přímo strašidelný. Myslíme si, že se soupeřem bez bodu se nám nemůže nic stát a že góly přijdou samy. Nejen, že pohrdneme šancemi a nekombinujeme, ale necháme si dát i dvě branky. V druhé půli, ale zvýšíme kvalitu, přeuspořádáme řady. Posun Chuďase do středu zálohy nám dodá jistotu a mezihru. Celý poločas jsme na půlce hostí a dobrou kombinací je rozebíráme. Exkluzivní byla Davidova akce, kdy ze stopera v chůzi projde hřištěm, vymotá stále v chůzi 6 hráčů soupeře včetně gólmana. To jsem snad ještě neviděl.

Po příjemné rozlučce jsme tak zakončili vcelku úspěšnou a příjemnou sezónu. Zároveň se těšíme na novou, kde už nebude tolik 03kových kolohnátů.

Kdo si chce ještě kopnout, tak tento týden může na fotbálek s mladšími žáky v úterý a ve čtvrtek od 16:30.
Kdo se chce ještě hýbat dát, může se mnou a s Davidem chodit na pravidelné výběhy na okruh.