Žáci - starší: Překvapení kola - obrali lídra

ZÁPAS: FK Černilov- Červeněves 4:2 (3:0)

Rozhodčí: Myšičková Diváků : 40

Sestava: Kollátor - Hlaváč, D.Ličman, Krupička, Pražienka - Dolejší, Obzina, Daniš, Kundrt - Šmied, Daněk(Lamla)

Branky: 2x Obzina 1x Dolejší a Daniš

Hodinu před zápasem se přehnala silná přeháňka a na hřišti se to znatelně projevilo. Červeněves byla silným soupeřem, lídr přeboru. Zřejmě nás trochu podcenili a hlavně se povedl začátek. Druhá minuta, Daniš kope roh a Obzina na malém vápně hlavičkuje na 1:0. Obzina je při chuti a střelou testuje brankáře znovu. 8.minuta: po faulu kope Černilov přímák, po závaru ve vápně se nakonec prosazuje Dolejší a Červeněves je zaskočena podruhé. Střídá brankáře, v brejku trefuje spojnici. Velkou šanci nevyužil Daniš. 25.minuta: Kundrt zleva vrací centrem míč do vápna, brankář ho nezachytí a Daniš do odkryté brány zvyšuje na 3:0. Druhou půli začala střela Šmieda mimo. 44.minuta přinesla radost i pro hosty, ale Černilov to nepoložilo a po rohu posunul ve vápně Šmied míč pro Obzinu, který zvýšil na 4:1. Hosté ještě deset minut před koncem dali svou druhou branku - Černilov ale zápas zdramatizovat nechtěl. Šanci měl Daniš, skóre se už neměnilo. Klukům se tak podařil překvapivý, ale zasloužený výsledek, bojovnost připomínala České hokejisty v Německu. Červeněvsi se tak zkomplikoval boj o první místo.