Žáci starší: sobota 26.1.2019 - přípravný zápas na umělce na Slavii HK - nutná účast všech hráčů

sobota 26.1.2019 - přátelský zápas od 8:15 hodin na umělce na Slavii v Hradci Králové (SRAZ NA MÍSTĚ V 7:45 HODIN) - soupeř dorostenky/ženy FC HK

FC HK dorostenky/ženy - FK Jaroměř/FK Černilov   7 : 3 (2 : 1)
Branky:
Smetana 2, Hepnar

Sestava: Dufek - Kňourek, Havelka, Smetana, Radil, Rezek, Skalický, Bešík, Petrikovič, Hepnar, Malý, Potoček

Po dvou týdnech tréninků v hale a venku na naší UMT jsme byli zvědaví, jak si naši starší hráči poradí se soupeřem na velkém hřišti a ve sněhovém počasí. Podařilo se nám nakonec dát dohromady 12 hráčů, kteří na nezvyklém terénu předváděli v prvním poločase celkem slušný fotbal. Nejvíce se nám dařilo, když jsme používali kombinační hru s narážečkami. Největší bolestí bylo proměňování vyložených brankových šancí, kterých jsme měli nejméně šest. Ve druhém poločase již byla znát naše slabší fyzická kondice a soupeřky nás místy přehrávaly, což ale dokázaly, na rozdíl od nás, i brankově zúročit. Podle slov trenéru soupeře neodpovídá stav utkání naší předvedené hře. Musíme říct, že přátelské utkaní splnilo svůj účel a víme, že nadále musíme zlepšovat kondici, nahrávky do pohybu a zakončování.