Žáci starší: Třetí přátelský zápas se staršími žáky U 14 (2005) Sokola Třebeš

V neděli 10.2.2019 jsme na umělce na Slavii v Hradci Králové absolvovali třetí letošní přátelský zápas se staršími žáky U 14 (2005) Sokola Třebeš.

Sokol Třebeš starší žáci U 14 (2005) - FK Jaroměř/FK Černilov   2 : 2 (2 : 0)
Branky:
Hepnar; Bešík

Sestava: Vrabec - Radil, Macháň, Havelka, Potoček - Hepnar, Bešík, Skalický, Pásler, Petrikovič - Voslař
Střídali: Škodová, Malý

V dnešním přátelském utkání jsme nastoupili takřka v nejsilnější sestavě v letošním roce. Byli jsme zvědaví jak si naši hráči poradí se soupeřem z vyšší výkonnostní kategorie. Naši hráči se soupeře nezalekli a v prvním poločase i přes dvě obdržené branky mu byli více než rovnocenným soupeřem. Dařila se nám i kombinační hra, kterou jsme rychle přecházeli do ohrožení branky domácích. Začátkem druhého poločasu na nás soupeř nepříjemně tlačil, postupem času jsme však dokázali srovnat hru a podařilo se nám po rychlém úniku Hepnara vsítit branku a při náporu ke konci utkání byl ve vápně faulován Skalický a následnou penaltu proměnil Bešík. Chválíme všechny hráče za předvedený výkon a odpovědný  přístup k utkání.

Rodičům děkujeme za dopravu.