Žáci starší: Třetí zápas v Rokytnici - bez bodu

30.08.2017 - 17:36
30.08.2017 - 18:36

Rychle, krátce a stručně - jak to včera probíhalo:

Rokytnice/Vamberk - Černilov 4:0 (2:0)

Ve všední den, kdy spousta rodičů má úřední hodiny jsme si udělali "výlet" do Rokytnice v O.h. Takže koordinace dopravy byla maličko složitější.
Nakonec jsme dojeli ve slušném počtu 3 na střídání a mohli zápas odehrát.

V první půli jsme předvedli špatný výkon. Nechali jsme se zastrašit fyzickou vyspělostí domácích a hráli jsme ustrašeně. Kombinace chyběla. Dopředu jsme se snažili dostat jen nákopy a to němělo žádný efekt vzhledem v výšce stoperů domácích. 2x jsme inkasovali a střely na bránu jsme měli jen 3.
V druhé půli opět začnem nemastně-neslaně, inkasujeme. Ale po chvíli hulákání kluci přepnou na jiný režim. Najednou kombinují po zemi, domácí přestávají stíhat a vytváříme si šance, kde teda nedáme nic (ani do prázdné) ale fotbalový projev byl výrazně lepsí. Bez problémů se dostáváme k vápnu, nabíháme, mluvíme. Škoda, že to nešlo od začátku ...
Dnes pochválím hlavne trio Chuďas, Krejzič, Jáša - jezdili po zadku, bylo vidět jak nechtějí prohrát, v druhé půli tým strhli.