Žáci - starší: V Červeněvsi 1:5

KDY: sobota 28.5.2011 od 12:45
Na hřišti v Červeněvsi
ZÁPAS: TJ Sokol Červeněves - FK Černilov 5:1 (4:0) Branka: 50.min Šmied
SESTAVA: Kollátor-Jak.Žaba,Dolejší, Rejnek, Pražienka-Šmied, Bednář,Pánek,Obzina-Jan Žaba, L.Ličman (střídal Kudrnáč)

Bez Kundrta na nasáklém nerovném terénu byl pro Černilov problém prosadit se důrazem přes domácí hráče, kteří získávali míče a nakopávali je dopředu. První dva brejky ještě Kollátor vyrazil, ale pak už sudí odpískal penaltu a domácí se dostali do laufu. Po rohu hlavou zvýšili, pak opět úspěšně zabrejkovali a nakonec využili slabý odkop obrany. Černilov neuspěl ve středu hřiště a probral se až po změně stran, když Šmied převzal od Žaby míč a trefil ještě před vápnem horní roh brány. Do střely se tlačil Dolejší a znovu Šmied, ale úspěšní nebyli. I když se po změně stran Černilov zlepšil, domácí byli dál nebezpeční z brejků a v poslední minutě ještě  jeden využili.