ZÁPAS: Slavoj Skřivany - FK Černilov 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Novotný Diváků : 30

Sestava: Kollátor - Lamla, Panenka, Jan Žaba, Kunc -Šmied,Bednář, Kadlec, Pekárek - Dědek, Jánský (střídal Jakub Žaba)

Branky: 1x Lamla, Kadlec a Jan Žaba

Oproti jaru byla sestava hodně pozměněná. Na střídačce byl jediný hráč, který musel do pole už po pěti minutách pro zranění Pekárka. Domácí tým měl převahu, ale v útoku se nedokázal prosadit. Po 11ti minutách kopal Lamla roh a za asistence větru si domácí brankář srazil míč za brankovou čáru. Domácí mírnou převahu ani následně nevyužili, hlavně po změně stran přitom nepustili naše kluky na svou půlku a tak přišel v 49.min. trest. Šmied poslal míč za váhajícího obránce, Kadlec běžel sám na brankáře a trefil se pod břevno. Kollátor Černilov v bráně držel (bravurní výkony podal především ve čtvrteční přípravě ve Smiřicích). V poslední minutě se po rohu dostal na malém vápně k odraženému míči Jan Žaba a upravil na 3:0. Bojovnost sice převažovala nad fotbalovostí, ale tři body jsou cenné. Produktivita 100%.

Upřesnění

Kluci super výkon jen tak dále!Chci se jen zeptat,kdo vlastně vstřelil góly?Na vaší stránce střelci Lamla,Kadlec,Jan Žaba na stánce OFS Hradec Králové Bednář,Dědek,Jan Žaba.....trošku chaos......otázka kde?         Děkuji.    Svoboda.

odpověď

Platí ti střelci gólu na našem webu, zápas jsem viděl na místě. Bohužel oficiální zápis od rozhodčího se často liší od skutečnosti nejen v zápasech žáků...

Gratulace

Velká gratulace k prvnímu vyhranému zápasu,věřme,že úvodní výhra kluky zdravě vyburcuje a nastartuje jejich výkony i pro další utkání.Jen malá výhrada ke komentáři k zápasu.Vyhrála bojovnost nad fotbalovostí???Vždyť pro některé to byl možná první zápas na velkém hřišti,hra s ofsajdem atd.Další věcí je,proč nehrálo více zkušenějších,ostřílenějších hráčů,kteří stále spadají pod mladší žáky,proč tito hráči hrají už za starší,kde je kádr vyhranější a zkušenější,nebyli by užitečnější u mladších žáků,kde vyhranost a zkušenost chybí???    Díky. Fanda FK Černilov.

Z 97 v sobotu nehrál

Z 97 v sobotu nehrál D.Ličman a A.Roubal, ti nebyli nominování (byly šetřeni na nedělní premiéru starších žáků) a chyběl L.Kundrt. V dalších zápasech je to o dohodě s trenéry starších žáků, kteří mají ale jen 6 hráčů ročníků 95,96. Na podzim budou jen dva duely, kdy hrají nejdřív MŽ a po nich SŽ, tak by toho měli kluci asi plný kecky. Když nebude souběh (že budou hrát MŽ a hned po nich ti starší), měli by kluci nastupovat pravidelně, vždyť by si jinak za starší žáky zahráli jen nějakých sedm zápasů v podzimní části... Taky hodně záleží na docházce MŽ.