Zkušenost z kraje a centimetry byly znát (starší žáci prohráli s Třebší B)

ZÁPAS: Třebeš B -FK Černilov 5:1 (0:0)

Rozhodčí: Pail Diváků : 15

Sestava: Kollátor - Brendl, D.Ličman,Pánek,Pražienka - Kundrt,Dolejší, Daniš, Panenka (15 Krupička)- Šmied (36 L.Ličman,)Roubal (61 Lamla)

Branka: 1x Daniš z penalty

Dohrávka se hrála na zadním Černilovském hřišti. Kluci k ní nastoupili opět po týdenní přestávce. Třebeš B si vypomohla hráči z krajské soutěže. Hlavní byl ale výškový rozdíl, na hřišti to ale v první půli nebylo znát. Třebeš měla sice nebezpečné průniky po krajích zálohy, ale řešení koncovky se jim vůbec nedařilo. My spoléhali na brejky Roubala, s nimi měl soupeř plné nohy, a hlavně ruce, práce. Pokusy ale končily mimo, stejně jako Danišův přímý kop, nebo následná střela, stejně jako Šmiedovo zachycení špatné rozehrávky brankáře a další. Třebeš měla drtivý vstup do druhé půle a během devíti minut se dostala do tříbrankového vedení. Poprvé vytáhl Kollátor střelu do břevna, ale na odražený míč nikdo z obrany nereagoval. Pak se útočník trefil k tyči, následně se jednalo o střelu z hranice vápna. Černilov se na soupeřovu polovinu dostal asi jen dvakrát. Jednou z toho byl faul a penalta, kterou z přehledem proměnil Daniš a podruhé pouze závar ve vápně. Branka z penalty ale jen snižovala stav už na 1:4, protože se prosadil hráč Třebše - typicky důrazem přes naše obránce. V závěru ještě tým soupeře z hranice vápna přehodil Kollátora. Starší žáci se přes věkový handicap v okresním přeboru prosadili a patří do silnější čtyřky své soutěže. Škoda jen, že hlavně ti starší z nich odehráli za podzim pouze sedm zápasů, protože soutěž je rozdělena na dvě skupiny. Dík patří trenéru Danišovi a všem rodičům co pomáhají s odvozem.