Zvýšená bojovnost přinesla body

11.10.2009 - 15:30

KDY: neděle 11.10.2009 od 14:15 hodin
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov- Sok.Stěžery 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Bouška Diváků : 25

Sestava: Hofman - Pánek, Krupička (58.Dolejší), D.Ličman,Pražienka- Kundrt, Dolejší(23.Šmied, 66.Krupička) Daniš, Brendl - Obzina(54.Lamla),Roubal

Branky: 1x Pánek a Šmied

Zápas se hrál za nepříjemného větru a občas i deště. Už ve druhé minutě Stěžery zatopily před Hofmanovou brankou, ale Michal se překonat nenechal. Hra byla vyrovnaná, Černilov své útoky směřoval na Roubala, ale ten dvakrát v souboji s brankářem (který před tím chytal za MŽ) neuspěl. Z přímáku trefil bránu Daniš, ale ani tento pokus v síti neskončil. Soupeř měl v kádru víc urostlých hráčů, osobní souboje tak v první půli patřili spíš jim. (Po změně stran se bojovnost Černilovských o dost zvýšila). Hofman si opět zapsal úspěšný zákrok, ale ve 34.minutě už kapituloval. Po brejku z pravé strany odhlavičkoval sice Brendl centr, na odražený míč, ale nikdo z obránců nezareagoval a tak měl útočník snadnou práci. Odpověď přišla ještě před odchodem do šaten. Napadající hráči donutili obránce k chybné rozehrávce, využil ji Roubal, který odcentroval a Pánek se trefil k tyči. Ve druhé půli se snažil o úniky Roubal, ale bez zakončení. Po centru před bránu promáchl na hranici penalty naprázdno. Šmiedovu pokusu chyběla síla a tak si s ním brankář poradil. Stěžery útočili po velké vápno, dál už obrana hosty moc nepouštěla. V 53.minutě utekl z levé strany Roubal, odcentroval. K míči se dostal Šmied, prosadil se přes obránce a brankář na jeho střelu nedosáhl.2:1. Krátce po té zamířil ten samý hráč nad bránu. To už se objevily daleko častěji i úspěšné pokusy o kombinaci. Obrana si hrozbu vyrovnání od kvalitního a nepříjemného týmu Stěžer pohlídala.