Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.

Již tuto soubotu hrajeme o putovní pohár !

Zůčastní se týmy: FK Černilov, Sokol Třebeš, TJ Sokol Malšova Lhota, FC Nový Hradec Králové, SK Solnice, Polonia Stal Swidnica, FK Jaroměř, Sokol Třebeš dívky, Baník Vamberk, TJ Červený Kostelec

Podrobné instrukce a vizitky jsou v přiložené brožurce.

Po mnohostranné dohodě všech zainteresovaných skupin se poslední zápas našich mužů A odehraje v sobotu v Třebechovicích od 14:00. Po zápase proběhne rychlý přesun do Sport baru na hřišti, kde proběhne oblíbená rozlučka kluků se sezónou.

Poslední kolo odehrál B tým v sobotu 11.6 od 17ti Lhotě pod Libčany, která již byla jasným postupujícím do III.třídy. Bohužel vinou různých okolností především zraněním odjela devítka stačených (Benák, Jelen - oba se po polovině prostřídali v bráně, Janeček, Havlas, Šmied Mart., Jonáš, Bednář, Jar. Čapek a Dědek) čestně dohrát soutěž. Působení Benga v další sezóně je zatím nejisté. Uhráli jsme výsledek 0:9, dokázali jsme si vytvořit 4 tutovky (2x Bednář, Benák a Janeček). Příkladem můžou být právě domácí, kteří skončili poslední vloni, no a včera jsme jí po zápase gratulovali k postupu.

Tento víkend hrají doma jen v sobotu dopoledne mladší elévci.
Důležitá informace - poslední zápas našich mužů A se příští týden odehraje v sobotu od 14:00 v Třebechovicích.

SOBOTA:
Mladší elévci - hrají doma od 10:00 turnaj (soupeři Slavi HK a Třebechovice)
Mladší žáci - hrají od 9:00 turnaj KP v Třebechovicích
Muži A - hrají od 17:00 na Novém HK
Muži B - hrají od 17:00 ve Lhotě p. L

Starší elévci - hrají od 9:00 turnaj KP na Novém HK

KDY: středa 8.června 2016 od 18hod

KDE:  hřiště Černilov

ZÁPAS:  IV.A třída : Černilov B - Sendražice 9:3 (2:2)

Branky:   4x Bouchal  2x Šmied Michal 1x Imlauf, Benák a Církva

Rozhodčí: Olah

Sestava: Voltr Luk. - Šmied Mart. (72 Hlaváč,75 Bednář) Voltr Mich., Benák (72 Janeček), Obzina T.-  Šmied Michal (56 Dědek), Štěnička, Jelen (18 Imlauf), Havlas - Církva, Bouchal

Tento víkend máme doma dokonce 2 zápasy našich mužských týmů. Přijďte se podívat a zafandit našim hvězdám.
Zápas mladších elévků z neděle ve Lhotě je přesunut na čtvrtek.
Zápas Bčka se přesouvá na středu.

SOBOTA:
Mladší žáci - hrají doma od 10:00 turnaj KP (soupeři Solnice, Týniště, Roudnice)

Starší elévci - hrají od 9:00 turnaj KP v Častolovicích
Muži A - hrají od 17:00 doma s Roudnicí

KDY: sobota 29.května 2016 od 17hod

KDE:  hřiště Probluz

ZÁPAS:  IV.A třída : AFK Probluz B- Černilov B 5:1 (2:0)

Branka:   84min vlastní

Rozhodčí: Štancl

Sestava: Podstata - Šmied Mart., Voltr Mich., Benák, Jonáš -  Dědek, Havlas, Obzina Tomáš, Turek - Obzina Matěj, Bednář

Bez hráčů na střídání a s kádrem který čítal tři nedoléčené hráče a pět hráčů, kteří nemají na kontě celkem ani pět mistrovsých zápasů za muže jsme nastoupili v Probluzi k zápasu, který se první poločas hrál za bouřky a deště, navíc jsme začali proti větru a do kopce.Prostě chuťovka ! Projevilo se to na výsledku. Až v závěru po Dědkově centru si domácí obránce hlavou srazil míč do vlastní sítě.

Tento víkend si domácí hřiště odpočine. Všechny naše týmy hrajou venku.

Starší elévci - hrají od 9:00 turnaj KP v Rychnově
Muži B - hrají od 17:00 na Probluzi
Muži A
- hrají od 17:00 v Úpici

Mladší elévci - hrají od 10:00 turnaj Dohalicích
Mladší žáci - hrají od 9:00 turnaj KP v Týništi

KDY: středa 19. a neděle 22.května 2016 od 17hod

KDE:  hřiště Černilov

ZÁPAS:  IV.A třída : FK Černilov B- Libčany B 2:3 (1:0)

Branky:   1x Bouchal a Jonáš

Rozhodčí:  Kincl

Sestava: Voltr Luk. - Šmied Mart., Voltr Mich.(73 Podstata),
Havlas, Obzina -  Dědek, Bouchal, Jelen (46 Holeček) , Hlína - Církva,Janeček(64 Jonáš)

Vyrovnaný první poločas. Do vedení jsme se dostali v 14 min po centru Obziny a hlavičce Bouchala, ale hosté ve 30minutě hlavou srovnali. V 60minutě se nebezpečnější Libčany dostali lacino do vedení, ale v 75min se po závaru trefil ve své premiéře Jonáš. Dlouho jsme se neradovali, po ztrátě míče a brejku prošel důrazně hráč hostí a rozhodl o třech bodech pro hosty.

Tento víkend je fotbal na našem hřišti opět téměř od rána do večera. Přijďte se podívat a zafandit našim hvězdám.

SOBOTA:
Starší elévci - hrají doma od 9:00 turnaj KP (soupeři Chlumec\RMSK a Nový HK)
Mladší žáci
- hrají od 10:00 turnaj KP v Chlumci
Muži A - hrají od 17:00 v Bílé Třemešné

NEDĚLE:
Mladší elévci - hrají doma od 10:00 turnaj OP (soupeři Malšova Lhota A a B)
Muži B - hrají od 17:00 doma s Jeníkovicemi