Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.

Během víkendu se v Předměřicích odehrávaly finále okresních halových přeborů mládeže.
Do soutěží jsme vyslali 3 týmy a každý se vrátil s medailovým ziskem.

Mladší žáci byli po výborném výkonu smolně třetí.
Starší žáci sehráli a výborný turnaj a skončili po zásluze první

Mladší přípravka skončila celkově třetí

Všem našim borcům moc gratulujeme.

Tatran Hostinné - FK Černilov 0:7 (0:3)

dohr. 14.kolo 1.A třídy - Sobota 26.11 od 16 hodin UMT Vrchlabí

Branky: 3x Jan Hrubý (5,14 a 77.min) 2x Roubal (65 a 80.min) 1x Matoušek (27.min) a Štěnička (76.min)

Sudí: Stejskal   ŽK: 1:2 (Urban, Matoušek)  10 diváků

Sestava: Voltr -Zumr,V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Markovič (61.Šmied), Matoušek, Hušek, Štěnička, J.Hrubý - Roubal

Tatran Hostinné - FK Černilov 0:7 (0:3)

dohr. 14.kolo 1.A třídy - Sobota 26.11 od 16 hodin UMT Vrchlabí

Sudí: Stejskal   ŽK: 1:2 (Urban, Matoušek)  10 diváků

FK Černilov- FK Kratonohy B 2:1 (2:0)

13.kolo 1.A třídy - Neděle 5.11 od 14 hodin zadní hřiště v Černilově

Branky: Roubal (10min 1:0), Markovič (36.min 2:0) * 60.min Jimmy 2:1

Sudí: Kubiště   ŽK: 2:1 (J. a V.Hrubý)  90 diváků

Sestava: Šebesta -Zumr,V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Markovič (75.Šmied), Matoušek, Hušek, Štěnička, J.Hrubý (20.Ridl) - Roubal

Spartak Kobylice - FK Černilov 0:3 (0:2)

12.kolo 1.A třídy - Sobota 28.10 od 14:30 hodin UMT Kobylice

Branky: 2x Roubal (21 a 87.min) 1x Hušek (24.min)

Sudí: Bečvář   ŽK: 0:1 (Ridl)  50 diváků

Sestava: Ruml -Zumr,V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Šmied(85.Benák), Matoušek, Hušek, Štěnička, Ridl - Roubal(88.Hlína)

Studené a hlavně deštivé počasí přesouvá závěr podzimní čísti na umělku. Ta v Kobylicích je celkem nová a Kobylice na ni jako domácí tým rozhodně nepůsobili. Černilov byl víc u míče a dvěma slepenými brankami po dvaceti minutách hry rozhodl o zápase. Po změně stran za sílícího větru už vedení spíš bránil. Domácí si zvýšenou snahou sice vytvořili první šance, ale nevyužili je a těsně před koncem přišel ještě třetí Černilovský úspěch.

Mladší elévci svůj turnaj ruší kvůli prázdninám/počasí/nemocem, jinak budem doma hostit mládežníky.
A myslete i na to, že se ze soboty na neděli zase posouvá čas na zimní ...

SOBOTA:
Starší elévci - hrají od 9:00 turnaj doma (soupeři: Slávia HK, Jaroměř/Stěžery)
Starší žáci - hrají od 10:00 v Nové Pace
Muži A - hrají od 14:30 v Kobylicích

NEDĚLE:
Mladší žáci - hrají od 9:00 turnaj doma (soupeři: Nové Město a Vamberk/Rokytnice)

V neděli ráno nás probudil déšť, takže bylo jasné, že zápas se musí odehrát na zadním hřišti, které sice také není v úplně ideálním stavu, ale je hratelnější než zadní polovina hřiště hlavního. Tímto děkujeme Fandovi Dědkovi za enormní úsilí při přípravě hřiště v této době.

Ve vlastním zápase jsme už museli vyhrát, chtěli jsme si vylepšit skóre. Za tímto jsme šli od začátku utkání, vyrovnali jsme se s tvrdostí hostujícího celku, Alda Roubal rychle dvakrát prostřelil hostujícího brankáře, Tomáš Matoušek se krásně trefil z přímého volného kopu.

Ve druhém poločase branku ještě přidal v tomto zápase výborně hrající Honza Hrubý (pro něj nezvykle pravou nohou), pátou branku si vstřelil stoper Bílé Třemešné sám po důrazu Ondry Rídla.

Teď jen potvrdit tuto výhru v sobotu v Kobylicích!!

Trutnov B - FK Černilov 1:0 (0:0)

10.kolo 1.A třídy - Neděle 15.10 od 16 hodin UMT Trutnov

Branky: x

Sudí: Hlaváč   ŽK: 1:2 (Matoušek, Schwarzer)  50 diváků

Sestava: Šebesta -Zumr,V.Hrubý, Štěnička, Schwarzer - Šmied
(72.Benák), Matoušek, Ridl,Markovič, J.Hrubý - Roubal(82.Hlína)

Mladší elévci si svůj turnaj předehráli ve čtvrtek, jinak bude náš trávník odpočívat - všechny naše týmy zajíždějí ven.

SOBOTA:
Mladší žáci - hrají od 9:00 turnaj KP v Rychnově
Starší žáci - hrají od 15:00 v Častolovicích

NEDĚLE:

Starší elévci - hrají od 10:00 turnaj v Jaroměři
Muži A
- hrají od 16:00 v Trutnově

FK Černilov- Sok. Roudnice  1:2

9.kolo 1.A třídy - Neděle 8.10 od 16 hodin náhradní hřiště v Černilově

Branky: 19.min 0:1* 73.min 0:2 * 80.min Matoušek 1:2

Sudí: Junek ŽK: 1:1 (Markovič)  45 diváků

Sestava: Ruml -Zumr,Urban (68.Benák), V.Hrubý (22.Ježek, 60.Ridl), Schwarzer- Šmied (60. Markovič), Štěnička, Hušek, Matoušek, J.Hrubý - Roubal