Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.

Mistrovské soutěže byly zrušeny. Náhradním řešením, než přijde letní pauza, jsou různé poháry a turnaje. Těch se náš tým mužů neúčastní, takže jsou domluveny přátelské zápasy. Dá se mluvit o předpřípravě:

sobota 13.6 od 17h Dobruška - FK Černilov

sobota 30.5 od 16:30 Jaroměř -FK Černilov  1:2 (0:1)  Branky: 20.J.Hrubý a 82.Hildebrand  Chyběl Schwarzer, Maléř a V.Hrubý. Nepohledný zápas. Minimum šancí z naší strany, tak vyšla alespoň ta produktivita...

sobota  23.5. od 15:30 Týniště n.Orl. - FK Černilov 1:1 (1:1)      Branky: 5.min 1:0, 25.min Šmied 1:1
Bez obou zraněných stoperů a brankáře Šebesty. Naopak se po zranění do sestavy vrátil Markovič.

Naši muži po "koronavirových" opatřeních sehrají svůj první přípravný zápas v sobotu 23. 5. 2020 od 15:30 hodin na hřišti v Týništi nad Orlicí.

Vezměte auta, kola a pojeďte kluky povzbudit!!

Počínaje dneškem můžeme regulérně trénovat.
Na stránkách jednotlivých týmu se dozvíte detail u jednotlivých kategoriích.

Česká Unie Sportu nám určuje tyto pravidla:

1. Na sportovišti se musí nacházet ve stejném čase nejvýše 100 osob (včetně případných diváků).
  2. Ve skupině 100 osob je možné trénovat a hrát přátelská a nemistrovská utkání: přátelská a nemistrovská utkání se nezadávají do IS nejde o mistrovský zápas, tudíž odměna rozhodčího není ani v této době hrazena FAČR
  3. Zachovávejte vzdálenost mezi hráči a ostatními nejméně 2 metry.
  4. Trénovat a hrát ve skupině 100 osob lze bez distanční vzdálenosti = bez udržování vzdálenosti 2 metrů.
  5. Hráči v době tréninku nebo zápasu nejsou povinni nosit ochranný prostředek dýchacích cest.
  6. Rozhodčí nejsou povinni nosit ochranný prostředek dýchacích cest, musejí ovšem dbát zvýšené opatrnosti při používání veškerých pomůcek spojených s výkonem jejich profese.
  7. Na sportovišti je k dispozici nádoba s dezinfekčním prostředkem na dezinfekci rukou.
  8. Nejsou využívány související vnitřní prostory sportoviště, tj. zejména společné šatny, umývárny, sprchy a podobná zařízení, a to ani rozhodčími.
  9. Při používání toalet je nutné zabezpečit režim tak, aby se ve vnitřních prostorech nepotkávalo vícero osob; kromě možnosti dezinfekce rukou je nutné zabezpečit dezinfekci míst, kterých se běžně dotýkají ruce.
  10. Dezinfekci pomůcek provádějte vždy po skončení tréninku nebo utkání.

Takže trénovat můžeme kontaktně a bez roušek, za dodržení výše uvedených pravidel.
Uvidíme co se bude dít dál.

Sezóna 2019/2020 byla oficiálně ukončena a nedohrána. A ani se dohrávat nebude.

Fotbalové orgány v reakci na rozhodnutí vlády a pokračující nouzový stav odpískaly všechny mistrovské a pohárové zápasy, tedy nejen krajský přebor mužů, ale i všech ostatních věkových kategorií. Tabulky se uzavřely k dnešnímu datu. Nepostupuje se ani nesetupuje. Sestřih se zatím jediného zápasu najdete TADY

FK Černilov - Slávia Hradec Králové 1:0 (0:0)

16.kolo VOTROK krajského přeboru - Neděle 8.března od 14:30 hodin * náhradní tráva v Černilově

Branka: 72.min Šmied 1:0

Sudí: Filip ŽK: x *  100 diváků

Sestava: Šebesta - Daněk, V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Matoušek (90.Novák), Charous (20.Benák),Svatoň, Šmied - Vydarený, J.Hrubý (86.Hildebrand)

V neděli 8.3 od 14:30 za zadním černilovském hřišti startujeme jarní část krajského přeboru. Soupeřem nám bude Slávia HK, se kterou jsme na podzim prohráli 1:2 po penaltách.

Do odvety jdeme s novou posilou Jiřím Vydareným (34.let) který přichází z Myštěvse, mj, působil i v Libišanech, Týništi a nebo Doudlebách. Staronovými tvářemi jsou vracející se Petr Benák ml. a Mates Novák. Čerstvou posilou je Mikuláš Urban, který se narodil 25.2 a šťastným otcem je stoper Tomáš a neméně šťastným dědečkem člen výboru a oblíbený spíkr Vladislav Urban. Přerušení ohlásil Martin Štěnička a na hostování do RMSK Cidlina odešel Aleš Roubal. Na uudravení čeká Tomáš Markovič.

Pro připomenutí podzimu nabízíme téměř hodinový videosestřih šancí a branek našeho týmu. K shlédnutí na kanále you tube:  TADY

neděle  29.2. od 15:00 (zadní hřiště Černilov) - Lokomotiva Hradec Králové 1:3 (1:1)

Branky: 1.min 0:1, 10.min Šmied 1:1, 68.min 1:2, 90.min z pen 1:3
Šebesta (46.Maléř) - Daněk, Urban, V.Hrubý, Benák (46.Novák)- J.Hrubý, Svatoň, Matoušek , Schwarzer, Šmied - Vydarený