Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.

Náchod B - FK Černilov 0:1 (0:0)

30.kolo 1.A třídy - Středa 13. června od 17 hodin * hřiště Náchod Běloves

Branka: 54.min Svatoň

Sudí: Říha  ŽK: 50 diváků

Sestava: Voltr -Benák,Schwarzer, Urban, Zumr - Ridl, Štěnička, Hušek, Svatoň, Šmied - Roubal

Sudí: Bečvář  ŽK: 70 diváků

Sestava: Voltr -Benák,V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Šmied, Matoušek (27.Svatoň), Štěnička, Hušek, J.Hrubý (61.Ridl) -
Roubal

FK Kratonohy B- FK Černilov 2:3 (2:2)

28.kolo 1.A třídy - Sobota 2. června od 17 hodin * hřiště v Kratonohách

Branky: 3.min Šmied 0:1 * 7.min Roubal 0:2 * 17.min 1:2 z pen. * 24.min 2:2 * 59.min Matoušek 2:3

Sudí: Steiber  ŽK: 0:2 (Schwarzer a Benák)  70 diváků

Sestava: Kollátor -Zumr (75.Benák) ,V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Šmied (62.Ridl) , Matoušek, Štěnička, Hušek, J.Hrubý (62.Svatoň) -
Roubal

FK Černilov - Spartak Kobylice  3:4 (2:3)

27.kolo 1.A třídy - Neděle 27. května od 17 hodin * hřiště v Černilově

Branky: V.Hrubý, Roubal a Svatoň
Sudí: Svoboda  ŽK: 5:4  70 diváků

Sestava: Kollátor (46.Voltr) -Zumr,V.Hrubý, Urban, Schwarzer (69.Benák)- Markovič (55.J.Hrubý),  Matoušek (46.Svatoň), Štěnička (85. Ridl), Hušek, Šmied -
Roubal

4.minuta a přímý kop hostí skončil pod břevnem. Hned po rozehrávce poslal Markovič tutovku do brankáře. Ve 13.minutě prošel centr Markoviče celým vápnem, ale dobíhající Śmied trefil jen nohy obránce. O minutu později Hrubý nad. V 17.minutě se důrazní hosté prosadili ve vápně. Souboje vyhrávali hosté, často na hranici pravidel, ale sudí to toleroval. 28.minuta Šmied vedle. O minutu později našel Roubal na malém vápně Matouška, ale tomu chyběl důraz v zakočení. O další dvě minuty Roubal pokazil náhru před bránu. v 34.minutě Matoušek zahrával roh a V.Hrubý jako jeden z mála ukázal dostatečný důraz ve vápně. 1:2. Jen o dvě minuty později jsme ztratili v obraně míč a soupeř snadno přehodil povyběhnutého Kollátora. 41.minuta:  Roubal se prosadil kličkou brankáři. 2:3. O dvě minuty později Aleš utekl, ale náhra se mu nepovedla. Druhý poločas byl na šance chudší, ale přesto jsme zápas mohli rozhodnout v náš prospěch i když soupeř nadále produkoval nakopávané míče a důrazné bitvy o míč, časté zdržování když mohl... Pět minut po příchodu na hřiště dostal Svatoň dlouhou přihrávku a zužitkoval ji svým prvním gólem za muže. V 58.minutě mířil Roubal vedle a o minutu později jsme inkasovali počtvrté. Rozhodující byla i 76.minuta kdy se po faulu ve vápně na nás postavil k penaltě Roubal, ale míč poslal vedle. I další šanci Aleš poslal jen těsně vedle tyče. Snažili jsme se centrovat z křídel, ale šance tlumila obrana hostí. Svatoň pak hlavičkoval jen slabě a Roubal opět trefil v šanci jen obránce. Závěr si hosté pohlídali.

Sudí: Matula  ŽK: 1:1 (Schwarzer)  50 diváků

Sestava: Voltr -Zumr (52.Benák) ,V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Markovič , Matoušek, Štěnička (52.Svatoň), Hušek, Šmied -
Roubal

Domácí trávník bude v neděli celý den plný fotbalu. Přiďte se podívat a zafandit našim hvězdám, bude krásně.

SOBOTA:
Mladší žáci - hrají od 9:00 turnaj v Rychnově nad Kněžnou

NEDĚLE:
Starší elévci - hrají od 9:00 doma turnaj (soupeři FC HK, Trutnov B/Žacléř)

Sudí: Horský  ŽK: 0:1  90 diváků

Sestava: Kollátor -Zumr,V.Hrubý, Urban, Schwarzer (65.Benák)- Markovič,  Matoušek (60.Svatoň), Štěnička, Hušek, J.Hrubý (46.Šmied) -
Roubal

Domácí v prvním poločase využili podpory větru i úspěšné hry na brejky. Po úvodních menších šancích (střely soupeře, hlavička Roubala a střela Schwarzera mimo) se Roubal během jediné minuty dvakrát odpoutal od pomalejší trutnovské obrany a brankově zužitkoval přesné dlouhé přihrávky. Hattrick pak završil opět po přesné příhře, kdy místo sprintu zvolil přesnou střelu levačkou do horního rohu brány. To běžela teprve 38.minuta. O tři později prošel středem Markovič a i když nadvakrát, nakonec míč za záda brankáře dostal. Podporu větru využili po změně stran i hosté (49.min) dalekonosnou střelou. Černilov to probralo a Markovič se ve své šanci zastřeloval, ale v 63.minutě už trefil přesně na zadní tyč. Ani po prostřídání Černilovský střelecký chuťový apetit neustával. 67.minuta: Roubal opět utekl a opět zakončil po úspěšné kličce brankáři na 6:1. Do étéru pronikla zpráva o vítězství českých hokejistů 6:0 a diváky, kteří zvolili místo hokeje v televizi fotbal, chtěl větším počtem vstřelených branek potěšit Benák, ale na zadní tyči se v Pastrňáka neproměnil. Až v 75.minutě předčil české hokejisty Šmied, a opět to byla branka ve stylu: rychlá a přesná příhra do běhu, nejlépe za obranu a přesná trefa... následně už si dvakrát v podobných šancích ale zahrál na Červenku... za zahozené šance se červenal. Na druhé straně Kollátora málem zaskočila další dalekonosná střela a v poslední minutě ještě závar ve vápně. Skóre už se ale neměnilo. Asistence na góly jsem nezachytil, ale opět budou branky, i nahrávky na ně, k vidění na " You tube KFS HK ".

1. poločas
2. poločas

SOBOTA:
Mladší elévci - hrají od 10:00 turnaj v Lovčicích
Mladší žáci - hrají od 10:00 turnaj v České Skalici

NEDĚLE:
Starší elévci - hrají od 9:00 doma turnaj (soupeři TJ Červený Kostelec, Trutnov B/Žacléř)
Starší žáci - hrají od 14:30 doma s týmem Kostelec/Častolovice
Muži A - hrají od 17:00 doma s týmem MFK Trutnov B