Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.

KDY: sobota 29.května 2016 od 17hod

KDE:  hřiště Probluz

ZÁPAS:  IV.A třída : AFK Probluz B- Černilov B 5:1 (2:0)

Branka:   84min vlastní

Rozhodčí: Štancl

Sestava: Podstata - Šmied Mart., Voltr Mich., Benák, Jonáš -  Dědek, Havlas, Obzina Tomáš, Turek - Obzina Matěj, Bednář

Bez hráčů na střídání a s kádrem který čítal tři nedoléčené hráče a pět hráčů, kteří nemají na kontě celkem ani pět mistrovsých zápasů za muže jsme nastoupili v Probluzi k zápasu, který se první poločas hrál za bouřky a deště, navíc jsme začali proti větru a do kopce.Prostě chuťovka ! Projevilo se to na výsledku. Až v závěru po Dědkově centru si domácí obránce hlavou srazil míč do vlastní sítě.

Tento víkend si domácí hřiště odpočine. Všechny naše týmy hrajou venku.

Starší elévci - hrají od 9:00 turnaj KP v Rychnově
Muži B - hrají od 17:00 na Probluzi
Muži A
- hrají od 17:00 v Úpici

Mladší elévci - hrají od 10:00 turnaj Dohalicích
Mladší žáci - hrají od 9:00 turnaj KP v Týništi

Zároveň zveme všechny na další ročník Memoriálu:

KDY: středa 19. a neděle 22.května 2016 od 17hod

KDE:  hřiště Černilov

ZÁPAS:  IV.A třída : FK Černilov B- Libčany B 2:3 (1:0)

Branky:   1x Bouchal a Jonáš

Rozhodčí:  Kincl

Sestava: Voltr Luk. - Šmied Mart., Voltr Mich.(73 Podstata),
Havlas, Obzina -  Dědek, Bouchal, Jelen (46 Holeček) , Hlína - Církva,Janeček(64 Jonáš)

Vyrovnaný první poločas. Do vedení jsme se dostali v 14 min po centru Obziny a hlavičce Bouchala, ale hosté ve 30minutě hlavou srovnali. V 60minutě se nebezpečnější Libčany dostali lacino do vedení, ale v 75min se po závaru trefil ve své premiéře Jonáš. Dlouho jsme se neradovali, po ztrátě míče a brejku prošel důrazně hráč hostí a rozhodl o třech bodech pro hosty.

Tento víkend je fotbal na našem hřišti opět téměř od rána do večera. Přijďte se podívat a zafandit našim hvězdám.

SOBOTA:
Starší elévci - hrají doma od 9:00 turnaj KP (soupeři Chlumec\RMSK a Nový HK)
Mladší žáci
- hrají od 10:00 turnaj KP v Chlumci
Muži A - hrají od 17:00 v Bílé Třemešné

NEDĚLE:
Mladší elévci - hrají doma od 10:00 turnaj OP (soupeři Malšova Lhota A a B)
Muži B - hrají od 17:00 doma s Jeníkovicemi

Zároveň zveme všechny na další ročník Memoriálu:

Do utkání jsme měli velmi špatný vstup, nedařila se rozehrávka, vyrobili jsme velké množství nevynucených chyb, celý první poločas jsme se špatně vyrovnávali s tvrdou hrou soupeře, prohrávali jsme souboje ve středu hřiště, darovali jsme soupeři několik rohových kopů, které soupeř ze Sobotky velmi dobře zahrával. Ve 30. minutě to bylo na vyložené šance 3:3. Do konce poločasu byla hra vyrovnaná, nám se podařilo vstřelit branku Radkem Schodem, ale rozhodčí ji pro údajný faul neuznal...

Ve druhém poločase jsme byli aktivnější, několikrát jsme ohrozili hostujícího gólmana, ale gól se nám nepodařilo vsítit, hosté měli šance především po rychlých brejcích.

V penaltovém rozstřelu jsme byli šťastnější, když jsme proměnili 8 penalt z 9, rozhodující penaltu proměnil Pavel Charous.

KDY: neděle 16.5 2016 od 17hod

KDE:  hřiště Smiřic

ZÁPAS:  IV.A třída : SK Smiřice B - FK Černilov B 4:0 (1:0)

Branka:   x

Rozhodčí:  Pára   Karty: 0:3

Sestava: Podstata - Šmied Mart., Voltr Mich.,
Kříž, Obzina -  Hlaváč, Bouchal, Jelen , Hlína - Bednář

Tento víkend je fotbal na našem hřišti téměř permanentně. Přijďte se podívat a zafandit našim hvězdám.

Mladší elévci - hrají doma od 13:00 turnaj OP ve Skřivanech
Mladší žáci
- hrají doma od 9:00 turnaj KP (soupeři Solnice, Třebechovice, České Meziříčí)

NEDĚLE:
Starší elévci - hrají doma od 9:00 turnaj KP (soupeři Třebeš a Olympia HK)
Muži B - hrají od 17:00 ve Smiřicích
Muži A
- hrají od 17:00 doma se Sobotkou

V prvém poločase jsme šli 4 krát sami na branku, 15 krát nám pomezní odmával postavení mimo hru, hlavní neodpískal zcela jasnou penaltu v náš prospěch, takže poločas skončil 0:0.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala, na brankové příležitosti to bylo 3:3, domácí gól dali, nám nebyl uznán pro údajné postavení mimo hru, proto odjíždíme z Nepolis s prázdnou.

KDY: neděle 8.5 2016 od 17hod

KDE: 22.kolo IV.A třídy hřiště Černilov

ZÁPAS:  FK Černilov B - LIbřice 1:5 (0:2)

Branka:   73.min Hlaváč 1:5

Rozhodčí:  Koki   Karty: 2:1

Sestava: Voltr Lukáš - Kříž (85 Bednář), Voltr Mich.,
Havlas, Hlína - Obzina, Církva, Bouchal,
Čapek Jaroslav (75 Podstata) - Jelen , Taclík (32 Hlaváč)

Libřice v úvodu získaly dostatečný náskok a zápas kontrolovaly. Opíraly se o spolehlivou zadní řadu, která nás hlavně v první půli do šancí téměř nepouštěla a v předu o běhavého Hraběho a důrazného Brzka. Branku nám dal nakonec i odchovanec Hejzlar. My dosáhli jen čestné branky Hlaváče po centru Hlíny.

Původně měli v sobotu hrát turnaj mladší elévci, ale Stežery se omluvily, že mají hodně marodů a nedali by 2 týmy do kupy, takže turnaj přesouváme na všední den až bude soupeř komplet.

Jedinou domácí akcí tak bude nedělní derby našeho Benga s Libřicemi.

Muži A - hrají od 17:00 v Nepolisech

Starší elévci - hrají od 9:00 turnaj KP v Častolovicích