Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.

Moc rádi bychom mezi sebou přivítali nové tváře, které by nám chtěli pomoci s trénováním mládeže. Chtěli by jsme najít co nejvíce lidí, kteří by byli ochotni věnovat svůj čas dětem a rozvíjeli jejich sportovní dovednosti. Zaplatíme zájemcům trenérskou licenci a přispíváme i za odtrénované hodiny.

V případě zájmu nám prosím napište na e-mail info@fkcernilov.cz

Zde jsme obdrželi odkazy na fotografie ze zápasů SE od pana Stolína, moc děkujeme a budeme rádi, pokud vás rodičů a fanoušků s fotkama bude přibývat.

- muži hrají doma v sobotu od 15.30 s týmem AFK Hronov

- dorost zajíždí v neděli od 10.00 do Borohrádku

- SŽ jedou v sobotu bojovat o druhé místo na Nový Hradec

- MŽ v úterý doma od 16.00 s Kunčicemi, v neděli od 10.00 doma s Novým Hradcem

- SE ve středu od 16.30 v Třebechovicích, v neděli od 10.00 v Malšově Lhotě

- ME v sobotu miniturnaj na FCHK od 16.15 s dívkami FCHK a Novým Hradcem

Přijďte naše borce povzbudit, pomožte prosím trenérům s dětičkama a kochejte se perfektníma výkonama našich hráčů.

Občerstvení na našem hřišti je samozřejmě zajištěno. Sportu zdar a fotbalu zvlášť. Černilov OLE

Naše A mužstvo po slušném výkonu prohrálo na půdě Opočna 2:4, dorost po boji podlehl Novému Městu 3:5, naši starší žáci vyhráli v Nové Pace 2:0 a jsou na třetím místě v KP,  naši MŽ nejprve ve čtvrtek prohráli se Stěžerami 1:2 a v neděli jsme porazili Smiřice 5:1, SE prohráli s Vysokou nad Labem a naše nejmenší naděje znovu zahráli brilantně svoje mistrovská utkání.

Samozřejmě dokud bude slušné počasí, bude se chodit ven. I po té se bude chodit ven na naši umělku, každý tým alespoň jednou a k tomu bude tělocvična. Vždy bude záležet na uvážení trenérů jednotlivých kategorií.

Prozatím to vypadá takto:

- naši nejmenší s Kájou středa od 16.00 - 17.00

- MŽ - středa 17.00 - 19.00

- ME - čtvrtek 16.00 - 17.30

- SE - čtvrtek 17.30 - 19.00

- SŽ - čtvrtek 19.00 - 20.00

A tým - sobota od 16.00 v Opočně

Dorost - sobota od 10.00 v Novém Městě nad Metují

SŽ - sobota od 10.00 v Nová Paka/ Stará Paka

MŽ - čtvrtek 29.9. doma od 17.00 se Stěžerami, neděle od 10.00 ve Smiřicích

SE - sobota od 10.00 doma s Vysokou nad Labem

ME - neděle od 13.00 ve Stěžerech

Přijďte naše borce povzbudit, budou za to určitě moc rádi. Sportu zdar a našemu fotbalu zvlášť.

Černilov ole

Naši muži bohužel nezachytili začátek zápasu s Meziříčí a po vyrovnaném zápase prohráli 1:2. Dorost i přes prohraný první poločas senzačně doma otočil v druhé půli souboj s Lázněmi Bělohrad na 4:3, starší žáci vybojovali 3 body s velmi dobrým týmem Jíčína, mladší žáci vyhráli vysoko s týmem Kosiček 14:1, starší elévci museli svůj zápas odložit kvůli marodce soupeře a naši nejmenší opět potěšili oko nejednoho fotbalového fajnšmejkra.

Čeká nás opět fotbalová sobota na našem pažitu, doufáme, že se počasí umoudří a dopřeje nám pohodičku u skvělé kopané, pivsona a klobásky. Věřte, že se bude na co koukat.

Náš A tým ze svého třetího místa přivítá tým čtvrtý a to České Meziříčí. Zápas bude v sobotu od 16.30. Již před tím, ale vyběhne na trávník náš dorost, přesněji řečeno od 13.30 a bude chtít navázat na výhru z minulého kola. Soupeřem mu bude Sk Lázně Bělohrad/ Miletín.

SŽ hrají také v sobotu od 13.00 ve Smiřicích proti Sk Jíčín.

MŽ také doma, ale v neděli od 10.00 proti Kosičkám.

SE míří v sobotu od 10.00 do nedalekých Třebechovic.

ME hrají svůj miniturnaj v sobotu od 12.30 ve Smiřicích.

Naši chlapi zabrali a přivezli 3 body z Malšovic, které vysypali 4:2, dorost konečně bodoval naplno a vyhrál v Českém Meziříčí 3:1, naši starší žáci prohráli až po penaltách 1:2, mladší žáci museli svůj zápas odložit kvůli marodce soupeře a starší přípravka podlehla Smiřicím 10:16. Naši nejmenší jdou s výkonama hooodně nahoru a podle zpráv ze zákulisí se z nich stává nebezpečný válec OP.

Z důvodu špatného počasí a podmočeného hřiště, rušíme dnešní cvičení pro nejmenší. Děkujeme za pochopení