Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.

TJ Velké Poříčí - FK Černilov 0:2 (0:0)

14.kolo 1.A třídy - Sobota 10. listopadu od 14 hodin * tráva ve Velkém Poříčí

Branky: 61.min J.Hrubý 0:1 * 80.min Roubal 0:2

Sudí: Nývlt  ŽK: :   60 diváků

Sestava: Voltr - Zumr, Urban, Daněk, Schwarzer - Šmied, Štěnička, Svatoň, Matoušek (86. Mikunda), J.Hrubý-Roubal

FK Černilov - TJ Lokomotiva Hradec Kr. 2:1 (1:0)

13.kolo 1.A třídy - Neděle 3. listopadu od 14 hodin * tráva v Černilově

Branky: 31.min Šmied 1:0 * 70.min Hušek z pen 2:0 * 71.min 2:1

Sudí: Koutník  ŽK: 2:1 (2x Markovič - ČK) ČK 0:1  *  85 diváků

Sestava: Voltr - Zumr, V.Hrubý, Urban, Daněk - Šmied, Hušek, Matoušek (76. Roubal), Štěnička, J.Hrubý(67.Schwarzer) -
Markovič

Proti prvnímu týmu soutěže jsme začali opatrně. Postupně jsme se prosazovali bojovností a ve výsledku z toho byly Matouškova střela nad a nabránu. Do sítě se nám podařilo dostat míč v 31.minutě, když Šmied vybojoval na obránci míč a trefil se ke vzdálenější tyči. Lokomotiva se probudila a vyslala dva pokusy mimo bránu. Ve 37.minutě dostal druhou žlutou kartu Markovič a závěr poločasu jsme tak prožili pod tlakem, dvě gólové střely Voltr vytěsnil. Hostím patřil i začátek druhé půle, dvě šance jsme přežili a mohli se z brejků dostat před bránu soupeře, bránu jsme netrefili. 69.minuta přinesla faul na Hrubého ve vápně a Hušek nařízenou penaltu proměnil. Z vedení jsme se neradovali dlouho, nejdřív v brejku odcentroval Hrubý na hlavu Matouška, ta ale byla slabá, následně protiútok - zmatek v naší otevřené defenzivě a snížení. Lokáda nás opět zatlačila a Zumr hlavičkoval z brankové čáry. Vzápětí vyráželo gólovou střelu hostům Voltr. V závěru zastavil Roubalův brejk stoper hostí nedovoleně a šel se taky sprchovat předčasně. Huškův střelecký pokus byl slabý. Výhru jsme už ubránili.

Video 1. poločas
Video 2. poločas.

O víkendu bude doma fotbal jen v neděli. Uvidíme jak starší žáky, tak naše Ačko, které přívítá lídra soutěže.

Roubal (46. Markovič)

O víkendu uvidíme doma jen elévky. Mladší v sobotu a starší v neděli.

11.kolo 1.A třídy - Neděle 21. října od 15:30 hodin * tráva v Černilově

Branky: 12.min J.Hrubý 1:0  * 16.min Matoušek 2:0 * 20.min z pen 2:1 * 25.min Roubal 3:1 * 34. J.Hrubý 4:1 ** 57.min Roubal 5:1 * 83.min Roubal 6:1

Sudí: Šiling  ŽK: 1:2 (Roubal) ČK: Daněk   70 diváků

Sestava: Voltr - Schwarzer, V.Hrubý, Urban, Daněk - Mich.Šmied (77.Mikunda),Hušek,Štěnička (46.Svatoň), Matoušek, J.Hrubý (62.Roubal) - Markovič

S Broumovem se nám vloni příliš nedařilo a v zápase týmů se spodku tabulky jsme ani dnes nevyválčili výhru. Broumov vstoupil aktivně, po úspěšném vzdušném souboji poslal míč dopředu, první pokus do odkryté branky ještě skončil na brankové konstrukci, ale dorážka hlavou znamenala nepříjemnost pro další minuty, kdy jsme museli bojovat o smazání nepříznivého náskoku Slovanu. Po rohu J.Hrubý hlavičkoval mimo. Hušek páll vedle. Celkem se dařila kombinace, ale bez zakončení. Dvě Šmiedovi střely brankáře protáhly, ale zároveň byly jedniným pokusem mezi tři tyče v první půli. Hosté pálili těsně vedle a po rychlé akci byl dvakrát v plné pohotovosti Voltr. Hned po změně stran střílel Hušek, ale doprostřed. V 53.minutě přišel centr z leva a obrana tísněná J.Hrubým si dala vlastní branku. Následně přišel zřejmě faul na Hrubého ve vápně, ale bez odpískání. 65.min: Matouškův přímák gólmanovi vypadl, ale na dorážku jsme doběhli pozdě. Tím naše útočení prakticky skončilo. Broumov jsme sice stále do ničemu nebezpečnému nepouštěli, přidali jsme na důrazu, na druhou stranu jsme se přesto museli obávat o výsledek, protože Daňkovi utekl hráč a musel nedovoleně zatáhnout za záchrannou brzdu. Šest minut do konce a soupeř měl během tohoto oslabení tři nebezpečné standartky. O dvou bodech pro hosty v následném rozstřelu rozhodl poměr 2:3 (za nás proměnil Markovič a Roubal v první dvou sériích, neuspěl Hušek, Urban a V.Hrubý).