Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.

Léto je vždycky krátké. Minuý týden začala příprava a za týden už tu máme první mistrák, teda jen pohárový.
Jak to bude vypadat v nejbliších dnech:

SOBOTA 22.7. - hrajeme přípravný zápas s Jaroměří, doma na zadním hřišti od 17:00

Sobotní turnaj je za námi.
Po lítých bojích vyhráli mladší žáci Sokola Třebeš.

ŽK: 1:2

Sestava: Ruml - Zumr (88.Mart. Šmied),Urban,V.Hrubý, Ježek - Mich.Šmied, Štěnička, Schwarzer (72.Benák), Matoušek, Roubal - Markovič

FK Černilov B - Sendražice 4:0 (3:0)

KDY: čtvrtek 15.června 2017 od 18 hod *  zápas IV.A třídy 28.kolo

KDE:  tráva v Černilově   Rozhodčí: Ležík ŽK: 3:3

Sestava: L.Voltr - Mart. Šmied (70. Jonáš), M.Voltr (81.Bednář), Jak.Žaba,
M.Obzina (46.Gernat) -Hlaváč, Flégl, Církva, Janeček (65. T.Obzina) - Jelen, Havlas (65.Benák)

29.kolo  hřiště ve Třebši  neděle 11.6 od 17h

Sokol Třebeš - FK Černilov 2:1 (1:0)

Branky: 43min 1:0 * 55. Markovič 1:1 * 81min 2:1
ŽK: x
Sestava: L.Voltr - Zumr,Urban,V.Hrubý, Hlína - Šmied, Štěnička, Schwarzer, Matoušek, Roubal - Markovič

Druhý tým 1.A třídy a jistý postupující čelil v zápase několika nadějným šancím Černilova, ta největší byla z penaltového puntíku od Matouška, ale Tomáš ji proti "našemu" Kollátorovi v bráně soupeře, nevyužil. Před odchodem do šatny se Třebeš ujala vedení. Deset minut po příchodu z kabin srovnal Markovič. V závěru se ale trefili domácí,kteří měli na střídání několik dorostenců a Černilov si tak body neodvezl.

FK Černilov B - SK Libčany B 0:5 (0:2)

KDY: neděle 4.června 2017 od 17 hod *  zápas IV.A třídy 26.kolo

KDE:  tráva v Černilově   Rozhodčí: Vlachý

Sestava: Hlaváč - Mart. Šmied (81. Bednář), M.Voltr, Jak.Žaba, M.Obzina (46.Dolejší) -Janeček (72.Jonáš), Flégl, Církva, T.Obzina (65.Hovorka) - Benák, Havlas

Téměř jistě postupující Libčany byly v zápase jasně lepší. My působili odevzdaně, ale defenzíva v první půli jakž takž fungovala. Po změně stran už to bylo volnější a zatím co my měli minimum brankových šancí (jen Flégl), soupeř se radoval ještě třikrát.

Smiřice B - FK Černilov B  4:8 (2:2)

KDY: neděle 11.června 2017 od 17 hod *  zápas IV.A třídy 27.kolo

Tentokrát je místní pažit prázdný, tráva si odpočne, ale fanoušci musejí za našimi borci vyjet ven.