Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.

Jelikož se množí otázky na tábor, dávám sem zatím jen termín. Tábor se bude konat v termínu od 19.8. - 23.8. 2024.

Další informace dodáme v průběhu sezóny. Děkujeme

Naše Áčko v generálce na těžkém terénu a v nekompletní sestavě porazil účastníka B - třídy pardubického kraje Choltice 3:2 po gólech Benyho, Hrubase a Havlíčka. Hra nebyla moc ideální, ale doufejme, že sílu ukáže náš tým v mistrovských utkáních.

Dorost podlehl v prvním mistrovském utkání vedoucímu týmu krajské soutěže, v také ne úplně kompletní sestavě Stěžerům 0:3. První půli jsem viděl a výsledek asi úplně neodpovídá dění na hřišti.

A na co se můžete těšit v nadcházejícím víkendu?

Áčko hraje v sobotu doma od 15.00 s Javornicí.

Dorost U19 hraje v neděli od 11.30 v Třebechovicích.

Dorost U17 hraje ve Smiřicích v sobotu od 12.30 proti Sk Červený Kostelec.

Ostatní mužstva mají ještě volno. Přijďte naše borce povzbudit, budou to potřebovat. Černilov OLE

Zdravím Vás přátelé černilovské kopané, tak už jaro klepe na dveře a pomalinku polehounku se nám začínají rozbíhat soutěže.

Naši muži v generálce před začátkem soutěže přivítají v sobotu 16.3. od 14.00 na našem zadním hřišti Choltice.

Dorost U19 v neděli přivítá na zadním hřišti vedoucí tým soutěže Stěžery od 11.30.

Dorost U17 zajíždí v sobotu do Dobrušky, kde hrají od 12.15.

Mladší žáci hrají doma na zadním hřišti v neděli od 10.00 proti Dobřenice/Rohoznice.

Přikládám Vám zde také rozpis zápasů, zatím bez mladších elévků. Jakmile bude, přiložím též.

Takže už to jede už to frčí, přijďte naše borce povzbudit. Černilov OLE

Zdravím všechny fanoušky skvělé černilovské kopané, ač to ještě venku nevypadá,  tak našim týmům již vlastně začala jarní část sezóny.  Všichni se již naplno pustili do přípravy na  jarní mistrovská utkání.  Tak mě dovolte, abych Vás pozval na přípravná utkání mužů.

28.1. od 14.00 na UMT v Dobrušce s domácími.

Výsledek: 3:6. Góly: Honza Hrubý,  Sváťa, Švarcik. Na první přípravný zápas velice slušná hra, kdy jsme nebyli fotbalově horším týmem.

4.2.  od 12.00 na UMT v Rychnově s domácími.

Výsledek 2:2,góly Hrubas a Fléglis. Slušná hra v neslušném počasí.

17.2.  od 18.00 na UMT Slávie HK s Vysokou nad Labem. Výsledek 1:6. Dnes se zápas vůbec nepovedl, hodně omluvenek , nevalná hra. Gol: Hrubas

Zdravím Vás přátelé,  máme zde informace od některých trenérů,  kdy začne zimní příprava.

Mladší elévci  - 4.1.

Mladší žáci -  3.1.

Starší žáci  -  8.1.

Až mě info dodají další trenéři,  hned to sem přidám. Ole

Zdravím Vás přátelé černilovské kopané. Jak to již někdy bývá, nastala malá změna a náš ples se nebude konat 19.1., ale půjdeme to roztočit až 2.2. 2024!!!!

Co se týká tréninků, bude se trénovat do 20.12., samozřejmě dle počasí a to už si budou jednotlivé kategorie řešit s trenéry.

„Ja se z toho fakt poseru“. Tak tohle ke mne dnes v prubehu zapasu dolehalo ze vsech stran. A obcas jsem mel ten pocit i ja sam. Kluci dnes nastoupili v dokonale sestave, do hry se nam vratil vymydlenej drsnak Boben, Paprika navonenej jak kosmeticky ucen a v razi jak tekuty dynamit, Taca celej takovej nalestenej jak na cajovy dychanek, proste vsichni do jednoho chteli dnesniho soupere „dotrhat jak noviny“. Ale ejhle… tolik smuly, co dnes, to jsme snad jeste nikdy nezazili. Souper od zacatku absolutne netusil, kde mu hlava stoji, nasi borci valili na kasu soupere jednu ranu za druhou. No, clovek by si rekl super, nicmene vsechny rany koncily bud na nose brankare, na tyci nebo brevne.

Zdravím všechny příznivce skvělé černilovské kopané, přijměte ode mne pár informací, hodnocení trenérů jednotlivých kategorií i pozvání na první fotbalový ples.

Naši dorostenci na domácím hřišti nestačili na velice dobrý tým Červeného Kostelce a poldehli mu 1:3. G: Jáchym

Mladší dorost vyhrál v Dohalicích vysoko 5:0, g: Blažek 2, Beny, Táca, Alda

I starší přípravka odehrála poslední svůj zápas sezóny, i když kluci těsně prohráli, podle trenérů se tým zvedá a po tvrdé zimní přípravě budou na jaře soupeře určitě prohánět.

Ostatní mužstva měla volno.

A co poslední zápasy sezóny?

Dorost bude obhajovat třetí místo krajské soutěže v neděli od 13.00 v Českém Meziříčí.

Mladší dorost bude také bojovat o třetí místo KP ve Smiřicích, proti týmu Dobrušky.

Starší žáci budou bojovat v Černilově o odlepení se z posledního místa proti Polici nad Metují a to v neděli od 10.30. Ostatní mužstva už mají volno. Takže přijďte ještě naše kluky povzbudit!!!

Naši muži zvítězili v posledním kole doma s Předměřicemi 2:0 a po zaváhání Velichovek přezimují na prvním místě B třídy. Kluci paráda! Vzkaz ode mě: teď to teprve začíná, v zimě pořádně mákněte, nekašlejte na to a dělejte našim fanouškům radost!!!

Dorost v neděli deklasoval Železnici/Valdici 10:1, kluci si zápas v klidu pohlídali a hlavně dostali více prostoru kluci, kteří ho obvykle tolik nemají. G: 5x Táca, 3x Paprika, Alda a vlastní.

Mladší dorost prohrál 0:3 s Hořicemi.

Starší žáci dostali výprask v České Skalici 8:0.

Mladší žáci také prohráli vysoko s Vysokou.

Elévci opět střídavě oblačno, ale makají, snaží se a nebojte i ty výsledky přijdou.

Je ještě vůbec na co se přijít podívat?