Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.

Dobry den, v pondeli 8.8 bychom jeli na trénink do Smiric. Ja budu mit urcite auto. Ted ve stredu byly 4 lidi na tréninku, prosim o potvrzeni aspon na zapas na sobotu 13.8. v Predmericich. V pondeli se sejdeme v 16:45 v Cernilove a podle poctu poprosim o odvoz do tech Smiric. Dekuji a preji hezky vikend. Tomas Obzina, starsi zaci FK Černilov.

V neděli 7.8. odehrají naši borci první mistrovský zápas. První kolo B - třídy začínáme v 17.00 na hřišti nováčka soutěže z Velichovek. Přijeďte naše kluky povzbudit, určitě za to budou rádi a odvděčí se dobrým výkonem. 

Černilov Ole 

V sobotu 30.7 vyrazil náš kádr mladších žáků na memoriál Ivoše Váni do Kratonoh.

(Hrálo se 1x20 minut, v poli 5 hráčů + brankář.)

Po dlouhé prázdninové pauze borci obuli kopačky a podali skvělý výkon.

Mladší žáci začínají trénovat 16.8 v úterý od 17:00. Tréninky budou každé úterý a čtvrtek. 

Trénovat bude Martin Flégl (mobil: 737487477 email: martin.flegl9@gmail.com).

Budu se těšit na vaši spolupráci a skvělé fotbalové výkony.

Starší žáci začínají trénovat 3.8. ve středu od 17:00. Tréninky budou každé pondělí a pátek. Jednou za měsíc pojedeme trénovat do Smiřic a jednou oni k nám, abychom se sehráli. Společný trénink bude 8.8. a ještě se domluvíme jestli ve Smiřicích nebo u nás. První zápas máme 13.8. v Předměřicích od 14:30. Budu se těšit na vaši spolupráci a na skvělé fotbalové výkony.

Naši mladší žáci (ročník 2010 a mladší) odehrají svůj první letošní turnaj v sobotu  30. 7. od 8.00 v Krátonohách. Věříme, že si s chutí zahrají a potěší oko nejednoho fotbalového fajnšmejkra.Nominace je jasná, jedou všichni,  s sebou vše potřebné k zápasu a přibalit chuť se porvat o pěkné umístění. Konec akce cca ve 13.00. Sportu zdar

V neděli 31.7. 2022 odehrají naši muži první soutěžní utkání tohoto roku a to předkolo poháru hejtmana ve Skřivanech. Bude se hrát od 17.00 a zároveň to bude generálka před novou sezónou, kterou naši borci začnou u nováčka soutěže ve Velichovkách v neděli 7.8.2022 od 17.00. Přijďte naše hráče povzbudit! 

Do přílohy přikládám rozpis mistrovských utkání zatím známých věkových kategorií. Samozřejmě se může stát, že se budou některé termíny měnit, dle přání oddílů.  

Černilov OLE 

Rádi bychom pozvali naše malé fotbalisty na příměstský fotbalovy tábor, který se bude konat od pondělí 22.8. do pátku 26.8. 
Je určen pro ročníky 2015-2010. Účastníi nemusejí být členy našeho oddílu. Klidně přivítáme i úplné nováčky.
Všechny zájemce prosíme o zaslání přihlášky s údaji na mail martin.flegl9@gmail.com : jméno + ročník + kolik dnů a jaké dny se dítě zúčastní. 

Kdy: Předposlední celý týden v srpnu - od pondělí 22.8. do pátku 26.8.
Kde: na našem domácím hřišti a okolí
Cena: 2.000,- za celý týden (tedy 400,- den)
Přihláška: mailem na martin.flegl9@gmail.com. Peníze s sebou, budeme vybírat až první den srazu. 
O zaslání přihlášek prosíme do neděle 24. července (prodloužený termín).

Tábor bude organizován jako trénink po jednotlivých kategoriích s doprovodným programem. Svačina a oběd zajištěny. Každý den bude sraz v 8:00 na hřišti. Proběhnou 2 tréninkové jednotky (dopolední a odpolední) + doprovodný program. Tréninky probíhají cca. do 15:30.  Pak se kluci vykoupou a budou k vyzvednutí.
Trénovat se bude po skupinach dle věku a výkonosti. 

Trenérské obsazení: hlavní šéf Martin Flégl + trenéři dle počtu svěřenců (na cca. 8 malých fotbalistů 1 trenér).

Co s sebou: věci na trénování (triko, trenky, chrániče, kopačky, lahev na pití), ručník, mýdlo a přijít v civilu, ve kterém se půjde na oběd do školní jídelny. Další věci si kluci dohodnou přímo v tréninkových skupinách (např. pálky na pinec atd.). Oblečení přizpůsobíme počasí. 
Na všechny se těšíme!!

Další přípravný zápas odehrají naši muži proti týmu Vysoké nad Labem a to v sobotu 23,7, 2022 v netradiční čas 10.30 na našem hřišti. Přijďte naše borce povzbudit. Černilov Ole

V sobotu 16.7.2022 se utkáme s týmem Třebechovic již v 15.00. na našem trávníku. Přijďte naše kluky povzbudit v prvním zápase nové sezóny. 

Černilov ole