Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.

FK Černilov - SK Libčany 1:6 (1:1)

Čtvrtfinále Pohár hejtmana  Královehradeckého kraje *   Středa 17. dubna od 17 hodin * tráva v Černilově

Branky: 31.min J.Hrubý  1:0

Sudí: Kubec  ŽK: 0:1  *  40 diváků

Sestava: Tošovský - Zumr (57.Benák), Urban, V.Hrubý, Schwarzer - Šmied
(75.Mikunda), Hušek, Svatoň, Charous, J.Hrubý - Matoušek

FK Černilov - MFK Nové Město nad Metují 3:2 (2:1)

21.kolo 1.A třídy - Neděle 14. dubna od 17 hodin * tráva v Černilově

Branky: 6.min vlastní 1:0 * 31.min V.Hrubý  2:0 * 35.min 2:1 ** 68.min 2:2 * 81.min Markovič 3:2

Sudí: Otava  ŽK: 1:0 (J.Hrubý)  *  60 diváků

Sestava: Tošovský - Zumr, Urban, V.Hrubý, Schwarzer - Šmied (85.Mikunda), Hušek, Matoušek, Svatoň (80.Charous), J.Hrubý - Markovič (88.Benák)

Spartak Police na Metují - FK Černilov  4:1 (1:0)

20.kolo 1.A třídy - Neděle 7. března od 16:30 hodin * tráva v Polici

Branka: 80.min Mikunda

Sudí: Steiber ŽK: 1:4   *  170 diváků

Sestava: Tošovský - Benák, Schwarzer, Urban, Zumr - J.Hrubý (75. Mikunda), Hušek, Matoušek , Svatoň (60. Charous), Šmied - Markovič

FK Černilov - FK Trutnov B  4:1 (2:1)

19.kolo 1.A třídy - Neděle 31. března od 16:30 hodin * tráva v Černilově

Branky: 17.min a 66 J.Hrubý (1:0 a 4:1) * 26.min Matoušek (2:0) * 60.min Hušek z pen (3:1)

Sudí: Šedivý  ŽK: 2:2 (Hušek, Hrubý)  *  80 diváků

Sestava: Tošovský - Zumr, Urban, Daněk, Schwarzer - Šmied, Hušek, Matoušek, Svatoň,J.Hrubý (73. Benák) - Markovič (68. Mikunda)

Podařili se nám úvodní jarní zápasy a dnes jsme na to navázali. V Trutnově na podzim padl divoký výsledek 4:6. Už ve druhé minutě vyslal Matoušek do šance Markoviče, ale střela šla jen do brankáře. 17.minuta: Šmied z prava odcentroval na zadní tyč, kde byl včas Hrubý. 1:0.  26.min: Matouška vyslal do šance Hušek a Tomáš brankáře na druhý pokus překonal :2:0. Soupeř zahrozil po rohu hlavou v 35. a 44 minutě. vyšla mu až standartka z poslední minuty, kdy se Kamitz trefil nechytatelně do horního rohu. Po změně stran poslal Matoušek přímý kop mimo. Do brankáře mířil při svém odvážném průniku Markovič. V 58.min jsme rozehráli rychlý aut, Markoviče zastavil nedovoleně obránce a nařízenou penaltu Hušek s přehledem proměnil. Hosté otevřeli hru, dopředu se dostávali jen nakopávanými míči. Ty si naše obrana pohlídala. Brejk nevyužil Šmied. Definitivní uklidnění přinesl centr Huška a dorážka Hrubého na zadní tyči. Ten se o pět minut později dostával po chybě obrany Trutnova do další tutovky, ale trefil jen brankáře a hattrick tak nezaznamenal. Další brejky nezakončil úspěšně Matoušek, Mikunda ani Svatoň. Za týden nás čeká zápas z čela tabulky v Polici nad Metují.

VIDEO:

1. poločas
2. poločas

SK Česká Skalice - FK Černilov  0:1 (0:1)

18.kolo 1.A třídy - Neděle 24. března od 15 hodin * tráva v České Skalici

Branka: 30.min Markovič

Sudí: Nývlt  ŽK: 0:1 ČK 1:1 (V.Hrubý) *  160 diváků

Sestava: Tošovský  - Schwarzer, V.Hrubý, Urban (13.Zumr) , Daněk - Šmied, Hušek, Matoušek , Svatoň, J.Hrubý - Markovič

FK Černilov - Olympia HK/ Kratonohy B  4:0 (3:0)

17.kolo 1.A třídy - Neděle 17. března od 14 hodin * náhradní tráva v Černilově

Branky: 5.min Matoušek * 13.min J.Hrubý * 42.min Markovič a 84.min Schwarzer

Sudí: Beránek  ŽK: 0:1  *  65 diváků

Sestava: Tošovský  - Schwarzer, V.Hrubý, Urban, Daněk (57.Mikunda) - Šmied, Hušek, Matoušek (73. Benák), Svatoň,J.Hrubý (46. Zumr) - Markovič

Hosté nastoupili nekompletní, do jedenáctky jim chyběli, kvůli administrativnímu opomenutí, dva hráči. Na zadním hřišti za větrného počasí se tak jednalo o jednoznačnou záležizost i když obranný val hostí se překonával jen těžko. Na druhé straně byl nový brankář Černlova téměř bez práce. Ve 3.min ještě J.Hrubý neuspěl, ale o dvě minuty už byl po Šmiedově centru Matoušek úspěšnější. V 13min našel Svatoň před bránou volného J.Hrubého. 2:0. Soupeř měl jedinou velkou šanci, Markovič v šanci trefil jen gólmana uspěl až po Šmiedově narážečce. Druhý poločas přinesl nezáživný fotbal. Hosté bránili, dlouhé míče sbírali,  pomalé hře se domácí přizpůsobili. V zakoneční bylo několik nepřesností, nebo hosty podržel chytající hráč. V 84.min odcentroval Šmied na zadní tyč, kde se prosadil Schwarzer, který jen těsně před tím podobnou šanci nevyužil.

VIDEO: 1. poločas a 2. poločas

22.ledna začala na nové černilovské umělce zimní příprava mužů a hned v sobotu se jelo do Chocně k prvnímu přípravnému zápasu. Od rána hustě sněžilo a ve druhé půli už byla Choceňská umělka pod sněhem. Více se tak bojovalo, než hrálo. Postupně se ale hráči úspěšně přizpůsobili podmínkám.

V sestavě : Voltr (46.Miller) - Zumr (Benák), Urban, V.Hrubý, Daněk - Šmied, Matoušek, Schwarzer (Charous), Svatoň, Mikunda - Markovič. Náš tým zvítězil po dvou brankách Markoviče a po jedné Matouška a Šmieda  4:3.

FK Černilov - FK Náchod B  2:0 (2:0)

15.kolo 1.A třídy - Neděle 18. listopadu od 13:30 hodin * tráva v Černilově

Branky: 14.min Matoušek 1:0 * 42.min Markovič 2:0

Sudí: Matějka  ŽK: 0:1  *  55 diváků