Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.

Zdravím všechny fanoušky skvělé černilovské kopané, ač to ještě venku nevypadá,  tak našim týmům již vlastně začala jarní část sezóny.  Všichni se již naplno pustili do přípravy na  jarní mistrovská utkání.  Tak mě dovolte, abych Vás pozval na přípravná utkání mužů.

28.1. od 14.00 na UMT v Dobrušce s domácími.

Výsledek: 3:6. Góly: Honza Hrubý,  Sváťa, Švarcik. Na první přípravný zápas velice slušná hra, kdy jsme nebyli fotbalově horším týmem.

4.2.  od 12.00 na UMT v Rychnově s domácími.

Výsledek 2:2,góly Hrubas a Fléglis. Slušná hra v neslušném počasí.

17.2.  od 18.00 na UMT Slávie HK s Vysokou nad Labem. Výsledek 1:6. Dnes se zápas vůbec nepovedl, hodně omluvenek , nevalná hra. Gol: Hrubas

3.3 v Novém Městě na UMT s Třebechovicemi, čas upřesním.

Zdravím Vás přátelé,  máme zde informace od některých trenérů,  kdy začne zimní příprava.

Mladší elévci  - 4.1.

Mladší žáci -  3.1.

Starší žáci  -  8.1.

Až mě info dodají další trenéři,  hned to sem přidám. Ole

Zdravím Vás přátelé černilovské kopané. Jak to již někdy bývá, nastala malá změna a náš ples se nebude konat 19.1., ale půjdeme to roztočit až 2.2. 2024!!!!

Co se týká tréninků, bude se trénovat do 20.12., samozřejmě dle počasí a to už si budou jednotlivé kategorie řešit s trenéry.

„Ja se z toho fakt poseru“. Tak tohle ke mne dnes v prubehu zapasu dolehalo ze vsech stran. A obcas jsem mel ten pocit i ja sam. Kluci dnes nastoupili v dokonale sestave, do hry se nam vratil vymydlenej drsnak Boben, Paprika navonenej jak kosmeticky ucen a v razi jak tekuty dynamit, Taca celej takovej nalestenej jak na cajovy dychanek, proste vsichni do jednoho chteli dnesniho soupere „dotrhat jak noviny“. Ale ejhle… tolik smuly, co dnes, to jsme snad jeste nikdy nezazili. Souper od zacatku absolutne netusil, kde mu hlava stoji, nasi borci valili na kasu soupere jednu ranu za druhou. No, clovek by si rekl super, nicmene vsechny rany koncily bud na nose brankare, na tyci nebo brevne.

Zdravím všechny příznivce skvělé černilovské kopané, přijměte ode mne pár informací, hodnocení trenérů jednotlivých kategorií i pozvání na první fotbalový ples.

Naši dorostenci na domácím hřišti nestačili na velice dobrý tým Červeného Kostelce a poldehli mu 1:3. G: Jáchym

Mladší dorost vyhrál v Dohalicích vysoko 5:0, g: Blažek 2, Beny, Táca, Alda

I starší přípravka odehrála poslední svůj zápas sezóny, i když kluci těsně prohráli, podle trenérů se tým zvedá a po tvrdé zimní přípravě budou na jaře soupeře určitě prohánět.

Ostatní mužstva měla volno.

A co poslední zápasy sezóny?

Dorost bude obhajovat třetí místo krajské soutěže v neděli od 13.00 v Českém Meziříčí.

Mladší dorost bude také bojovat o třetí místo KP ve Smiřicích, proti týmu Dobrušky.

Starší žáci budou bojovat v Černilově o odlepení se z posledního místa proti Polici nad Metují a to v neděli od 10.30. Ostatní mužstva už mají volno. Takže přijďte ještě naše kluky povzbudit!!!

Naši muži zvítězili v posledním kole doma s Předměřicemi 2:0 a po zaváhání Velichovek přezimují na prvním místě B třídy. Kluci paráda! Vzkaz ode mě: teď to teprve začíná, v zimě pořádně mákněte, nekašlejte na to a dělejte našim fanouškům radost!!!

Dorost v neděli deklasoval Železnici/Valdici 10:1, kluci si zápas v klidu pohlídali a hlavně dostali více prostoru kluci, kteří ho obvykle tolik nemají. G: 5x Táca, 3x Paprika, Alda a vlastní.

Mladší dorost prohrál 0:3 s Hořicemi.

Starší žáci dostali výprask v České Skalici 8:0.

Mladší žáci také prohráli vysoko s Vysokou.

Elévci opět střídavě oblačno, ale makají, snaží se a nebojte i ty výsledky přijdou.

Je ještě vůbec na co se přijít podívat?

Naši muži vyhráli na Lokádě 3:0 a posunuli se na 2. místo B třídy. Dorost vyhrál na domácím hřišti 3:1 s Třebechovicemi, kdy jen za první půli mohl vsítit snad 8 gólů. Góly Luky, Jáša, Kuba Quan. Spojený mladší dorost vyhrál 3:0 s Jaroměří/Velichovky, g. Burián, Havelka, Blažek. Starší žáci podlehli doma Zábrodí/Poříčí 1:4, g. Svoboda. Mladší žáci podlehli 6:0 dívkám FCHK. I naši elévci podstoupili tuhé boje se soupeři, kde se jim dařilo střídavě oblačno.

A kam o příštím víkendu?

Naše muže čeká již poslední zápas podzimu, kde se pokusí v sobotu od 10.OO na domácím hřišti porazit tým Předměřic nad Labem.

Dorost hraje také doma a to v neděli od 13.00 se spojeným týmem Valdic a Železnice.

Mladší dorost hraje v sobotu doma od 11.00 s týmem Hořic.

Starší žáci hrají v neděli od 12.00 v České Skalici.

Naši muži uhráli cennou remízu 1:1 v Náchodě i přes velké problémy se složením sestavy. Díky dorostencům se to zvládlo a doufáme, že příští kolo bude klidnější, co se týče počtu hráčů.

Dorost  prohrál u vedoucího týmu soutěže ve Stěžerách 1:4, kde se již ve dvacáté minutě nechal hloupě a i přísně kvůli kecům vyloučit Bobča, poté penalta, když byl faul metr za vápnem, poté chyba, kdy hráč místo nahrávky předloží míč soupeři, poslední už na konci z brejku. Jinak byl zápas velice vyrovnaný a i v deseti jsme Stěžery nepouštěli do šancí. Škoda, že i Paprika musel v poločase odjet do Náchoda, po zápase chvátali další tři kluci pomoci áčku.  Gól Paprika

Mladší dorost podlehl ve Smiřicích Spartaku Police 0:1.

Zdravím Vás přátelé vynikající černilovské kopané. V nejbližší době budeme opět objednávat žluto-černé teplákové soupravy, které již v tuto dobu vidíte na většině našich hráčů. Pokud by jste měli zájem si soupravu objednat, napište prosím na náš email info@fkcernilov.cz, velikost jakou vy a nebo vaše dítko požadujete. Napište prosím jméno, velikost, a kategorii, za kterou nastupujete. Cena soupravy je pro elévky až starší žáky 800Kč, dorost a dospělí 1000. Platit se bude převodem na oddílový účet č. 2400403756/2010, VS 22800,do poznámky prosíme o text: příspěvek - ( rok narození, příjmení a jméno). Děkujeme https://www.jakojedenteam.cz/jako-classico-teplakova-souprava-detail-127...