Oficiální web fotbalového klubu FK Černilov. Jeho cílem je poskytnutí maxima informací o zdejším fotbale.

KDY: sobota 27.srpna 2016 od 17hod

KDE:  Černilov

ZÁPAS:  IV.A třída (3.kolo) : FK Černilov B- Jeníkovice 0:2 (0:1)

Branky:   x

Rozhodčí: Olah karty nepotřeboval

Sestava: Ruml - Šmied Mart., Havlas, Voltr M., Kvaček - Gernat (46 Janeček) , Novák, Macháček (81 Jonáš), Dědek -Žaba Jan (80 Obzina Matěj), Jelen

KDY: neděle 21.srpna 2016 od 17hod *  Černilov

ZÁPAS:  I.A třída : FK Černilov-FK Náchod B 1:2 (1:1)

Branky:   9´ V.Hrubý 1:0 * 37´ 1:1   * 91´ 1:2

Rozhodčí: Mlynář  ŽK: 2:5 (Roubal, Urban)

Sestava: L.Voltr - Zumr, Urban, V.Hrubý, Mich.Šmied- Schod, Štěnička, Schwarzer,Matoušek, Kvaček- Roubal (78Jan Žaba)

8´ Matouškův roh našel přesně hlavu V.Hrubého 1:0. Soupěř odpověděl střelou nad.

20´Roubal se nejprve chytil do ofsajdu, z následného brejku přehazoval gólmana, ale míč skončil mimo. O čtyři minuty později gólma jeho pokus vykopl

26´ rychlá akce dvojice Šmied, Roubal skončila střelou prvně jmenovaného, se kterou si ale brankář poradil

KDY: sobota 20.srpna 2016 od 17hod

KDE:  Libřice

ZÁPAS:  IV.A třída (2.kolo) : Libřice - FK Černilov B 2:2 (0:1)

Branky:   16 a 92 min Jelen

Rozhodčí: Pára se nedostavil ŽK: 1:1

Sestava: Ruml - Šmied Mart., Benák, Čapek Patrik (81 Obzina Mat.), Voltr M.- Čapek Jar. , Novák, Havlas , Žaba Jan - Jelen, Taclík (60 Hovorka Jak.)

Tento víkend se zatím stále hrají jen dospělé soutěže a poměrně snadno lze vidět oba zápasy

SOBOTA:
Muži B - hrají od 17:00 tradiční derby v Libřicích

NEDĚLE:
Muži A - hrají od 17:00 doma s ambiciózním nováčkem Náchodem B

KDY: neděle 14.srpna 2016 od 17hod *  Roudnice

ZÁPAS:  I.A třída : Sokol Roudnice - FK Černilov 3:3 (0:2) na penalty 4:2

Branky:   10´ Markovič 0:1 * 43. Markovič 0:2 * 55. 1:2 * 65. Matoušek 1:3 * 88. 2:3 * 91. z penalty 3:3

Pokutové kopy: Domácí proměnili čtyři serie, Černilov uspěl pouze Schodem a Schwarzerem

Rozhodčí: Lavrenčíková  ŽK: 2:1 (Markovič)

Sestava: L.Voltr - Zumr, Urban, V.Hrubý, Novák- Schod, Štěnička, Schwarzer , Mich. Šmied (83 Havlas)- Markovič (67 Jan Žaba)

Začátek: 15.08.2016 - 08:00
Konec: 19.08.2016 - 16:40

Sraz: na domácím hřišti u kabin

Cena: 1.000,- za celý týden (tedy 200,- den), některé děti buou dle domluvy i kratší než celý týden. Peníze se budou vybírat na provním srazu. Děti dostanou oběd a 2 krát denně svačinku, zabezpečíme pitný režim

Každý den je sraz v 8:00 na hřišti (ideálně v 7:45). Tréninky prohíhají do 17:00. Pak se kluci (a holky) vykoupou a budou k vyzvednutí.
Trénovat se bude po skupinach dle věku a výkonosti.
Trenérské obsazení: hlavní šéf Jirka Havlas, trenéři  Tomáš Schwarzer,  Lukáš Daněk, Michal Šmied, Míra Rejnek, Martin Flégl, z tábora oblíbený Vojta Svatoň

KDY: sobota 13.srpna 2016 od 17hod

KDE:  hřiště Černilov

ZÁPAS:  IV.A třída : Černilov B - Sendražice 1:2 (0:0)

Branka:   66min Jan Žaba 1:1

Rozhodčí: Merbs ŽK: 2:1 (Holeček, Žaba)

Sestava: Maléř - Šmied Mart., Holeček, Čapek Patrik, Dolejší -  Roubal, Novák, Jelen , Jar. Čapek - Jan Žaba (81 Jonáš), Janeček (82 Šmied Vojtěch)

14.7 začala letní příprava A týmu. Aktivní činnost v našem oddíle ukončila čtveřice Kráčmer,Charous, P.Ježek a Šrámek. V sérii přípravných zápasů se v kádru nově objevil Lukáš Kvaček z Jaroměře a navrátilec Mates Novák z Týniště. Návrat z hostování v Olympii hlásí naší dorostenečtí odchovanci: Jan Žaba, Aleš Roubal a Lukáš Daněk (ten ale podzim pravděpodobně absolvuje na hradecké Slávii). Z B týmu pak odehrál všechny přípravné zápasy Jiří Havlas.

Výsledky v přípravě:

D Červený Kostelec (krajský přebor) 2:5  Branky: Markovič a Žaba

V Jaroměř (na jaře divize) 0:3

D Třebechovice  (1.A třída) 6:1 Branky: 3x Roubal 2xMarkovič 1xSchod (p)

V Opočno (pohárový zápas s týmem 1.B třídy) 2:3 Branky: Roubal a Kvaček

D Prasek (III.třída) 11:0

Již tuto soubotu hrajeme o putovní pohár !

Zůčastní se týmy: FK Černilov, Sokol Třebeš, TJ Sokol Malšova Lhota, FC Nový Hradec Králové, SK Solnice, Polonia Stal Swidnica, FK Jaroměř, Sokol Třebeš dívky, Baník Vamberk, TJ Červený Kostelec

Podrobné instrukce a vizitky jsou v přiložené brožurce.

Po mnohostranné dohodě všech zainteresovaných skupin se poslední zápas našich mužů A odehraje v sobotu v Třebechovicích od 14:00. Po zápase proběhne rychlý přesun do Sport baru na hřišti, kde proběhne oblíbená rozlučka kluků se sezónou.