Trénink

Rozdíl mezi krajským přeborem a krajskou soutěží je opravdu znát. Musíme pořádně potrénovat:

pondělí 17.9.2018 - trénink od 17:00 do 18:30 hodin - Černilov
středa 19.9.2018 - trénink s mladšími žáky od 16:30 do 18:00 hodin - Černilov   (nebo je možnost od 17:00 do 18:30 hodin - Jaroměř)
čtvrtek 20.9.2018 - trénink od 17:00 do 18:30 hodin - Jaroměř

neděle 23.9.2018 - zápas od 11:45 hodin v Jaroměři (sraz v 10:45 hodin) - 7. kolo: FK Jaroměř/FK Černilov - TJ Slovan Broumov (hřiště Jaroměř)

Po dohodě s klukama z Jaroměře, jsme prohodili tréninky. V pondělí nebylo volné hřiště v Jaroměři, takže pondělek se bude trénovat u nás a čtvrtek proběhne v Jaroměři.

Plán:

pondělí: trénink od 17ti v Černilově
středa: dobrovolně trénink s mladšími žáky od 16:30
čtvrtek: trénink od 17ti v
Jaroměři

sobota 8.9. : mistrák proti týmu Kostelec/Častolovice od 15:00, sraz v 14:00 v Častolovicích

Pomalu se dostáváme do standardního režimu.
Plán:

pondělí: trénink od 17ti v Jaroměři (apeluji na účast, zatím je to bída)
čtvrtek: trénink od 17ti v Černilově

neděle 2.9. : mistrák proti FK Jičín od 14:00 doma, sraz v 13:00

Miláčci, první mistrák se neúprosně blíží. Jaký bude tedy plán:
Protože jsme na soustředění s mladšíma kusama, budou starší žáci trénovat tento týden jen v Jaroměři, tak doufám, že kdo je doma, tak přijede potrénovat.

čtvrtek: trénink od 17ti v Jaroměři
neděle 19.8. : mistrák proti FC NHK od 12:15 v Jaroměři, sraz na místě nejpozději v 11:15

další týden máme příměstský tábor. Kdo je přihlášen, má to jasné. Kdo není, ale chtěl by si přijít zatrénovat, tak se může každý den od cca. 15:00 přidat

sobota 25.8. : mistrák proti Olympii/Kratonohy od 15:00 v Kuklenách, sraz na místě nejpozději v 14:00

--- fotogalerie na RAJČETI zde

DEN 6 patek, nocni zpravy

Tak, a jsem tady zas. Nocni pochod odvahy byl hodne napruzenej, i kdyz byl kratsi, nez je zvykem. Kratsi draha neumoznovala uplne pripravit veskera zakouti strachu, nicmene rozklepani kluci se odvazne na ni vydali. Omotani sviticimi tyckami vyrazili do terenu se zaludkekm v krku. Straseni bylo ukrutne, nekteri kluci vyprdli posledni plyny. No, vsechno je v poradku, smradi .-)

DEN 6 patek

Ve středu 8.8.2018 jsme od 17:30 hodin sehráli na domácím hřišti v Černilově první přípravné utkání na společnou sezónu s FK Jaroměř. Soupeřem nám byl rovněž spojený tým TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK. Zápas skončil naším jednoznačným vítězstvím. Sešlo se nás 15 hráčů do pole a 2 brankáři. Hodnocení zápasu, viz. níže, je přebráno ze stránek FK Jaroměř:

FK Jaroměř/FK Černilov - TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK   8 : 0 (3 : 0)
(Hepnar 2x; Škodová 2x; Petrikovič; Bešík; Veselovský; Saša)

FK Jaroměř/Černilov: Hejtmánek - Voslař, Hovorka, Macháň, Havelka  - Hepnar, Bešík, Skalický, Petrikovič - Rezek, Škodová
Střídali: Veselovský, Saša, Císař, Potoček, Brož, Malý

Přátelé, nová a doufám, že zajímavá a úspěšná sezóna začíná.
Pro tento rok se spojujeme s týmem Jaromeře, protože dohodnuté spojení Meziříčí na poslední chvíli nedopadlo. Na druhou stranu budeme hrát vyšší soutěž (krajský přebor) a Jaroměř disponuje silnějším hráčským kádrem. Na turnaji v Meziměstí jsme si ošahali, že to bude fungovat dobře.

Princip sténování a hraní je jednoduchý, dělíme se rovným dílem: půl domácách zápasů se bude hrát u nás a půl v Jaroměři, trénink alespoň ze začátku než se sehrajeme bude probíhat - pondělí v Jaroměři, ve čtvrtek u nás a středu si dáme sami s mladšími žáky pohromadě.

Jaký je plán na nejbližší týdny:

Pondělí 23.7. - trénink 17:00 v Jaroměři
Čtvrtek 26.7. - trénink 17:00 v Černilově
Čtvrtek 2.8. - trénink 17:00 v Černilově - rušíme pro dovolenky
Středa 8.8. - přípravný zápas se Slávií/Malšovou Lhotou v Černilově od 17:30 (sraz 16:45)
Čtvrtek 9.8. - trénink 17:00 v Jaroměři - rušíme pro dovolenky

Podstatné - první mistrák by měl proběhnout v neděli 19.8. - potřebuju info, jestli všichni můžem.

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.

10.06.2018 - 14:15
10.06.2018 - 17:45

Sestava: Hejtmánek - Havelka, Chudý, Hovorka, Voslař - Mikušík , Bešík, Sekyra , Vrabec - Jaroš, Fiala - střídali: Petrikovič, Myšák, Vrběcký, Veselovský

Černilov - Hostinné 8:2 (3:2)
(Fiala 3x, Jaroš 2x, Mikušík, Petrikovič, Veselovský)
První poločas byl z naší strany přímo strašidelný. Myslíme si, že se soupeřem bez bodu se nám nemůže nic stát a že góly přijdou samy. Nejen, že pohrdneme šancemi a nekombinujeme, ale necháme si dát i dvě branky. V druhé půli, ale zvýšíme kvalitu, přeuspořádáme řady. Posun Chuďase do středu zálohy nám dodá jistotu a mezihru. Celý poločas jsme na půlce hostí a dobrou kombinací je rozebíráme. Exkluzivní byla Davidova akce, kdy ze stopera v chůzi projde hřištěm, vymotá stále v chůzi 6 hráčů soupeře včetně gólmana. To jsem snad ještě neviděl.

Po příjemné rozlučce jsme tak zakončili vcelku úspěšnou a příjemnou sezónu. Zároveň se těšíme na novou, kde už nebude tolik 03kových kolohnátů.

Kdo si chce ještě kopnout, tak tento týden může na fotbálek s mladšími žáky v úterý a ve čtvrtek od 16:30.
Kdo se chce ještě hýbat dát, může se mnou a s Davidem chodit na pravidelné výběhy na okruh.

Uvidíme se na začátku srpna !!!

Po delším čase klasika:

ÚTERÝ - trénink venku na zadním hřišti 16:30 - 18:00
STŘEDA - dobrovolně kdo má chuť, tak s mladšíma žákama 16:30 - 18:00
ČTVRTEK - trénink venku na zadním hřišti 16:30 - 18:00

NEDĚLE - mistrák doma proti týmu Nová/Stará Paka sraz 13:30 v kabinách

A ještě připomínám přihlášky na soustřeďko a příměstský tábor - info zde.