Mistrovská soutěž

V neděli ráno nás probudil déšť, takže bylo jasné, že zápas se musí odehrát na zadním hřišti, které sice také není v úplně ideálním stavu, ale je hratelnější než zadní polovina hřiště hlavního. Tímto děkujeme Fandovi Dědkovi za enormní úsilí při přípravě hřiště v této době.

Ve vlastním zápase jsme už museli vyhrát, chtěli jsme si vylepšit skóre. Za tímto jsme šli od začátku utkání, vyrovnali jsme se s tvrdostí hostujícího celku, Alda Roubal rychle dvakrát prostřelil hostujícího brankáře, Tomáš Matoušek se krásně trefil z přímého volného kopu.

Ve druhém poločase branku ještě přidal v tomto zápase výborně hrající Honza Hrubý (pro něj nezvykle pravou nohou), pátou branku si vstřelil stoper Bílé Třemešné sám po důrazu Ondry Rídla.

Teď jen potvrdit tuto výhru v sobotu v Kobylicích!!

06.09.2017 - 17:30
06.09.2017 - 19:15

pohar

Dnes se naši muži utkají
doma od 17:30 v druhém kole Poháru Hejtmana KHK s týmem Sokol Třebeš

Zveme všechny naše fanoušky, aby přišli naše borce povzbudit.

Třebeš přešla v prvním kole přes Dobrušku. Naši borci si v prvním kole poradili s krajským Rychnovem. Očekáváme tak pěkný a kvalitní sport z obou stran. Postupující si další kolo zahraje na jaře 2018.

Léto je vždycky krátké. Minuý týden začala příprava a za týden už tu máme první mistrák, teda jen pohárový.
Jak to bude vypadat v nejbliších dnech:

SOBOTA 22.7. - hrajeme přípravný zápas s Jaroměří, doma na zadním hřišti od 17:00
NEDĚLE 23.7.
- byla dohoda s Albrechticemi, ale zápas je zrušen
SOBOTA 29.7. - pohárový zápas v Doudlebách n. O. od 17:30
SOBOTA/NEDĚLE 5.8/6.8 - další kolo poháru (v případě postupu) nebo přátelák
SOBOTA 12.8. - první mistrák v Úpici od 17:00

30.05.2017 - 16:59
30.05.2017 - 18:36

FK Černilov - FC Nový HK 3:1 (2:1)

Branky: Matoušek 2x, Žaba
ŽK:
1:4 (Žaba)
ČK: Kotouček

Sestava: L.Voltr - Zumr,Urban,V.Hrubý, Žaba - Roubal (78.Hlína), Štěnička, Schwarzer, Matoušek, J.Hrubý - Markovič

V ideálním fotbalovém počasí jsme sledovali podařený výkon našich borců. Po celý zápas byli fotbalovější a nebezpečnější. Nám nahrály zranění klíčových hráčů soupeře (Jarotek, Šmíd) a tak z řady šancí jsme tentokrát uspěli i v koncovce.

První jarní zápas A týmu se uskuteční v neděli 12. 3. od 14:30 hodin na zadním hřišti v Černilově. Soupeřem bude tým Roudnice.

Omlouváme se za pozdní informování, ale předpokládali jsme, že vzhledem ke stavu plochy hřiště a předpokládanému deštivému počasu odehrajeme zápas na umělé trávě v Novém Městě nad Metují. Soupeř z Roudnice byl ale proti

FK Černilov - TJ Sokol Nepolisy 3:1 (0:1)

49´a 86´Matoušek Tomáš, 90´Markovič Tomáš - 45´Tlustý Martin

Sestavy:

Ruml - Schod,Urban,Hrubý V., Schwarzer,Novák,Havlas (60.Benák), Štěnička, Roubal, Matoušek,Markovič

Marko, Ullman, Masák, Hanuš J., Vaníček, Pánek, Šustr, Hanuš R., Marek, Tlustý, Hanuš T.

Muži "A" - SK Třebechovice p. Orebem 1:0 (0:0)

69´Matoušek Tomáš

ŽK: 51´Schod Radek, 56´Hrubý Vojta - 90´Černý Jakub

Ruml-Schod,Urban,Hrubý V.,Šmied-Novák,Roubal,Schwarzer,Havlas(60´Štěnička),-Matoušek, Markovič

Domácí hráči se po vlažném začátku pomalu dostali do tempa a vytvořili
si několik zajímavých příležitostí, které bohužel gólem neskončily. Ve
druhém poločase se hrálo jen na jednu branku, kde se v 70´minutě ujali
domácí vedení. Bohužel tak jako již několikrát v minulosti jsme po
vedoucí brance přestali hrát a hosté se dostali do pár zajímavých šancí.
Vítězství jsme, ale už nepustili a zaslouženě zůstaly 3 body doma.
Velmi slušně a s přehledem zvládla utkání i trojice rozhodčích.

Opět velmi děkujeme domácím fandům za skvělou podporu po celý zápas.

Do utkání jsme měli velmi špatný vstup, nedařila se rozehrávka, vyrobili jsme velké množství nevynucených chyb, celý první poločas jsme se špatně vyrovnávali s tvrdou hrou soupeře, prohrávali jsme souboje ve středu hřiště, darovali jsme soupeři několik rohových kopů, které soupeř ze Sobotky velmi dobře zahrával. Ve 30. minutě to bylo na vyložené šance 3:3. Do konce poločasu byla hra vyrovnaná, nám se podařilo vstřelit branku Radkem Schodem, ale rozhodčí ji pro údajný faul neuznal...

Ve druhém poločase jsme byli aktivnější, několikrát jsme ohrozili hostujícího gólmana, ale gól se nám nepodařilo vsítit, hosté měli šance především po rychlých brejcích.

V penaltovém rozstřelu jsme byli šťastnější, když jsme proměnili 8 penalt z 9, rozhodující penaltu proměnil Pavel Charous.

V prvém poločase jsme šli 4 krát sami na branku, 15 krát nám pomezní odmával postavení mimo hru, hlavní neodpískal zcela jasnou penaltu v náš prospěch, takže poločas skončil 0:0.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala, na brankové příležitosti to bylo 3:3, domácí gól dali, nám nebyl uznán pro údajné postavení mimo hru, proto odjíždíme z Nepolis s prázdnou.

Po výhře s Třebší jsme do Miletína, kde hraje na jaře své zápasy tým Lázní Bělohrad, zajížděli v téměř kompletní sestavě, chyběl jen Tomáš Urban. Byli jsme připraveni na hřiště menších rozměrů, na vysokou hráčskou kvalitu týmu Bělohradu a jejich sílu v osobních soubojích. Velikost hřiště nevyhovovala ani jednomu z týmů.

V prvním poločase jsme vycházeli ze zabezpečené obrany a snažili se jsme přecházet do rychlých brejků, domácí ale měli více ze hry, dvakrát se jim podařilo projít po špatném odkopu středem hřiště, jedenkrát zahrozili ze standardní situace, nás dvakrát zacrhránil výborně chytající Lukáš Voltr a jednou tyč. Protože ani my jsme branku nevstřelili, tak poločas skončil 0:0.