všichni bychom se rádi vrátili na hřiště a začali alespoň trénovat, ale současné vládní nařízení, že se může trénovat po dvojicích s rozestupy 10 metrů není o fotbale, fotbal je kolektivní sport. Technicky by nebylo možné trénovat především nejmladší děti.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že trénovat budeme až ve chvíli, kdy bude povoleno trénovat alespoň ve skupině 6 lidí.

Moc doufáme, že to bude co nejdříve.

Jarda Pokrupa

Rychlé info z posledních dvou zápasů:

Dvůr Králové/Bílá Třemešná - Černilov 6:0 (0:0)
V prvním poločase  hrajeme precizního zanďoura. Ale v druhé půli dojdou baterky a vyspělejší soupeř se prosazuje.

Černilov - Rasošky 5:1 (3:0)
Hroneš 2x, Hovorka M. , Bešík, Urban
Tady jsme měli jasně navrch fotbalově my. Jen bylo nepříjemné dohrávat v 10ti, díky omluvenkám na poslední chvíli.

Teď nás čeká náročný dvojboj - páteční dohrávka s Vamberkem a sobotní zápas ve Stěžerách. Opět bude potřeba každá ruka/noha. Alespoň ten následující víkend máme volno.

25.08.2019 - 13:00
25.08.2019 - 15:45

Úpice - Černilov 9:2 (3:0)
Havelka, Voslař

Úvodní zápas nám nevyšel výsledkově, ale herně byl v pořádku. Soupeř těžil, ze hry 4 nadstandardních borců, kteří v sobotu byli v základu domácího Ačka mužů. Jinak náš mladý kádr sehrál dobrý zápas.
Když jsme zklidnili hru a kombinovali po zemi, tak jsme se do šancí dostávali. Několik gólů jsme dostali za rozhodnutého stavu zbytečně.
Klukům za předvedený výkon pochvala. Trošku nás trápí bolístky, které je potřeba rychle doléčit, protože už ve středu zajíždíme na vložené kolo do Dvora.

První společný trénink dorostuproběhne v úterý 13.8.2019 od 17:00 na našem hřišti. Prosím o účast všech hráčů.
Další tréninky budou probíhat 2x týdně - úterý a čtvrtek od 17:00 .

Trenérem týmu bude Aleš Blažek, držitel trénerské licence UEFA B.

První zápas bude v neděli 25.8. od 13:00 v Úpici.

ZÁPAS: FK Černilov - Slavoj Předměřice 1:13

Hosté byli věkově výrazně někde jinde než naše položákovská sestava.

ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Dohalice 4:0

Hosté dojeli nekompletní - přijeli jen s 10 hráči, takže zápas byl jen otázkou skóre. Ale naši borci s výhodou nenaložili nikterak kvalitně a místo aby soupeři pořádně naložili, tak se fotbalově trápili. Pozitivem byl výkon starších žáků, hlavně Lukáš Pražienka zahrál výborné utkání.

02.04.2011 - 14:15
02.04.2011 - 16:00

KDY: sobota 2.4.2011