Mistrovská soutěž

Rychlý sumář k sezóně:

Kdo je starší přípravka: ročníky 2009 a 2010 (samozřejmě budeme dávat šanci i mladším, ať se kluci víc vykopou)

Trenéři: Lukáš Daněk, Slávek Horák

Tréninky: Pondělí, Středa od 17:00

Přátelé/kamarádi, trénovat můžeme už všichni najednou.

Takže se všichni sejdem v pondělí a středu v 17:00 na umělce.

Kopačky s sebou, výběh nebude, když už můžem i hrát fotbal.

Přátelé/kamarádi, druhá covidová vlna je nejspíš za námi, takže můžeme konečně zase sportovat.

Tento týden:
Nově platí pravidlo, že v 6ti lidech se dá venku trénovat (tzn. trenér + 5). Takže se všichni sejdem v pondělí a středu v 17:00 na umělce a rozdělíme se na dvě oddělené party. Jedna bude na umělce s Lukášem a druhá si dá atletiku se Slávkem a to se prostřídá. Konec cca. v 18:00.
Takže s sebou kromě kopaček i boty na běhání.

Od příštího týdne:
Pokud se něco nezmění tak už se bude dát trénovat pohromadě, to se dozvíme v tomto týdnu.

Vzhledem posledním vládním opatřením, platícím ode dneška, se nesmíme scházet ani na tréninky. Bohužel se jdeme cestou restrikce a sport, který podporuje obranyschopnost organismu zakážeme.
Snad to nebude dlouho trvat.

Takže, prosím procujte na sobě alespoň doma.
Každý den prosím:

PRKNO -

LepšíJá.cz - Prkno neboli plank - Efektivní cvik na střed těla | Plank  workout, Fun workouts, Squat workout

Omluvenky: Maty Petrovický

Zápas: Lhota p. L/Roudnice - Černilov 2:2 (1:1)
(Zigy, Beny)
Herně jsme spokojení. Hlavně v druhé poločase jsme předvedli výborný výkon. Ale klasika - co neproměníme, je šílené. Dneska to bylo i včetně neproměněné penčle.

18.09.2020 - 17:00
18.09.2020 - 18:30
Sraz: nejpozději 16:30 v kabinách, ale raději dřív. Čeká nás slušný soupeř, takže se dá čekat kvalitní fotbal.
Omluvenky: David, Matěj P.

Zápas: Černilov - Stěžery 3:6 (3:1)
(Zigy 2x, Venda)

S lídrem soutěže jsem sehráli velice kvalitní utkání. Změnili jsme sestavu, abychom nejzkušenější hráče měli vzadu. Beny poprvé zkusil post gólmana, 3 velcí a kvalitní beci (Alda, Kryštof, Havča) drželi na uzdě útočná tykadla hostí.
V první půlce se taktika dařila. Hosty jsme zaskočili kvalitní hrou, k ničemu jsme je nepustili a z řady šancí jsme vstřeli 3 branky. Výborná práce.

13.09.2020 - 13:00
13.09.2020 - 14:31
Protože se nám v Praseku líbilo, dáme si repete.
Sraz: 12:30 v Praseku
Omluvenky: Mašina, Maty Petrovický, Zigy, Venda

Zápas: Prasek B - Černilov 5:3 (2:0)
(Beny, Ondra, Alda)

Přátelé, to byl zase zápas... Dostáváme strašně laciné branky a na ty své se strašně nadřeme.
Na střely 7:43, držení míče 30%:70%.
10.09.2020 - 17:00
10.09.2020 - 18:30
Sraz: 16:30 v Praseku
Zápas: Prasek A - Černilov 5:2 (2:2)
(Beny, Alda)
Domácí potvrdili své kvality a zaslouženě zvítězili. Opírali se o kvalitní defenzivu a dlouhé nákopy na 2 prémiové hráče. V první půli jsme ještě drželi krok a zápas byl vyrovnaný jak herně, tak výsledkově, ale v druhé jsme z brejku inkasovali, nedařila se nám předfinální fáze a při hře na riziko s cílem vyrovnat s otevřenou obranou jsme znova inkasovali.
V neděli jedeme pro změnu do Praseka znova. ;-)
04.09.2020 - 17:00
04.09.2020 - 18:45

Sraz: nejpozději 16:30 v kabinách, ale raději dřív

Zápas: Černilov - FC HK dívky 0:2 (0:0)

Hostující tým se prezentoval velice kvalitním fotbalem.
Paradoxně v prvním poločase měly dívky více ze hry měly několik nebezpečných šancí. My jsme se do jediné vážné akce dostali jen jednou, když Zigi prošel obranou a běžel sám na gólmanku hostí a byl nekompromisně stažen zezadu stoperkou a protože to bylo před vápnem, tak výsledkem byl jen trestňák ...

V druhé půli jsme výrazně ožili, pomohl nám nástup Aldy do pole. Ale dojeli jsme na koncovku a nedůraz. Kryštof trefil tyč, Ondra Svoboda už výbornou gólmanku překonal, ale jeho střelu vykopla z brankové čáry obránkyně hostí, měli jsme hodně rohů, závarů a střel. Možná i díky tlaku směrem dopředu jsme 2x otevřeli cestu k brejku a byli jsme potrestáni.

Bylo vidět, že někteří borci naskočili do připravy až po prázdninách, takže souhra ještě vázla. Máme na čem pracovat.

POZOR: úterní zápas v Praseku se přesouvá na ČTVRTEK

29.08.2020 - 15:00
29.08.2020 - 16:30

První zápas nás bohužel čeká ještě o prázdninách, tak doufám, že se sejdeme.
Sraz: 14:30 v Lovčicích
Potvrzení: Alda - Beny, Havča, Dvořka, Maty D., Paprika, Ondra, Mašina, Fléglis, Kryštof, Zigy
Omluveni: Venda, Filip, David, Matěj P.

Pokud by měl někdo problém s dopravou nebo cokoliv jiného, dejte vědět. Vyřeším. Sl.
Do kasy jde Alda, byl vylosován, protože dlouho marodil ;-)

Zápas: Lovčice - Černilov 2:8 (1:2)
(Paprika 3x, Dvořka 2x, Beny, Ondra, Zigy)
Povedený zápas. Fungovala rozehra, jen jsme se natrápili s koncovkou. Co neproměníme, to se nevidí.
Ještě víc roztáhnou hro do šířky, aby bylo více prostoru a bude to dokonalé. Pochvala všem.