Trénink

V této sezóně není B-tým přihlášen do žádné soutěže.

Informace o zimní přípravě - MUŽI A+B

Zahájení přípravy: pátek 27.1.2016 v 16:45 kabinách. Příprava je společná pro hráče A i B.

na trénink : zimní doplňky + obuv na běhání + kopačky

Dále pak bude příprava probíhat v tomto režimu:

Úterý 18:00 - trénink venku na domácím hřišti
Pátek 17:00 - trénink venku na domácím hřišti
víkend - přípravný zápas UT Nové Město

Seznam přípravných zápasů:

sobota 4.2. od 12:00 - UMT Nové Město, soupeř: Rychnov n. Kn. - výsledek 1:6 pro RK
sobota 11.2. od 12:00 - UMT Nové Město, soupeř: Kostelec n. Orl. - výsledek 1:3 pro Kost.
neděle 19.2. od 12:00 - UMT Nové Město, soupeř: Červený Kostelec  - výsledek opět 1:3 pro Kost.
sobota 25.2. od 14:00 - UMT Nové Město, soupeř: Nové Město  - výsledek 2:2
sobota 4.3. od 10:00 - UMT Nové Město, soupeř: Jaroměř - výsledek 5:1 pro nás

Pátek 25. 7.  pohárové utkání v Předměřicích, začátek utkání v 18 hodin

Úterý 29. 7. trénink na hřišti v Černilově, začátek na zadním hřišti v 18 hodin

Středa 30. 7. přípravný zápas v Černilově na zadním hřišti, začátek 18:30, soupeř  Vysoká, sraz v 17:30 hodin

Pátek 1. 8.  trénink na hřiti v Černilově, začátek na zadním hřišti v 18 hodin

Úterý 5. 8. od 18 hodin v Černilově pohárové utkání Olympia Hradec Králové, pravděpodobně na zadním hřišti, sraz v 17 00 hodin

Černilov - Nové Město 1:2
(24. Schwarzer - 63. a 88.)

Cejnar (Voltr L.) - Schwarzer, Urban, Hrubý, Hlína K. (Voltr M.) - Šrámek, Ježek, Charous, Církva - Bouchal (Mindek), Filip

Vzhledem k zimnímu počasí v týdnu se změnilo místo i soupeř. Nakonec jsme ještě hráli na umělé trávě a proti domácím borcům. V první půli jsme měli více ze hry a po zásluze jsme šli dovedení. I druhé půli jsme začli dobře a aktivně, ale svoje šance jsme neproměnili. Posledních 20 minut zápasu jsme se dostali pod tlak a soupeř zápas dvě minuty před koncem otočil.

Černilov - Dvůr Králové B 0:1

Cejnar (Voltr L.) - Schwarzer, Urban, Hrubý, Hlína - Šrámek, Ježek, Charous, Benák - Mindek, Filip

27.03.2011 - 15:00
27.03.2011 - 17:46

KDY: neděle 27.3.2011 od 15:00
v Libřicích
ZÁPAS: Libřice - Černilov 1:2

Branky: Hejzlar, Hoffman

Slušný výkon a cenná výhra, nicméně vcelku chudá lavička (1 na střídání).
Příští týden už je první jarní mistrák !

13.03.2011 - 14:00
13.03.2011 - 15:30

KDY: neděle 13.3.2011
na zadním hřišti
ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Vítězná 1:3 (1:1)

Naše "Bengo" bude tuto neděli k vidění v domácím přípravném zápase. Pokud chcete vidět jaký styl hry se snaží naordinovat posílený realizační tým, tak neváhejte a přiďte se podívat. Atraktivní soupeř hrající I.B třídu naše borce určitě prověří.

A jak to dopadlo ?

Dnešní zápas byl návratem několika našich borců. Kromě slušného výkonu celého týmu, samozřejmě poznamenaného nerozehraností a zkoušení hráčů na různých postech nás potěšilo, že na černilovském place opět váleli Petr Jelen, Luďa Pešava, Míňa Antoníček a Tomáš Urban. Jen tak dál.

Branka: Hejzlar

Krátce i z přípravy B-týmu.
V neděli naše rezerva zajížděla na přípravný zápas na umělku do Nového Města, kde změřila síly se sousedy z Libřic.

Výsledek: 2:2 (poločas 1:1)
Branky: 21' Hušek J. na 1:0, 84' Hlína na 2:2
Sestava: Maléř - Hlína M., Jelen, Holeček, Šmied - Hejzlar, Antoníček, Fibiger R., Hryzlík - Hušek J. , Voltr M. (80' Voltr L.)

Tréninky mužů "B" jsou ve čtvrtek od 18.00 hod

05.08.2009 - 18:00
05.08.2009 - 19:45

KDY: středa 5.8.2009
na hřišti v Dobrušce
ZÁPAS: TJ Dobruška - FK Černilov 1:4

Generálka před prvním mistrákem se odehraje na hřišti Dobrušky - jednoho z nejlepších týmů I.A třídy.

ZÁPAS: Slávia Hradec Králové - FK Černilov 3:0

Ambiciózní nováček I.B třídy určitě doma bude hrát naplno, takže nečekáme lehký zápas.