V této sezóně není B-tým přihlášen do žádné soutěže.

O víkendu (sobota) se uskuteční poslední zápasy A týmu mužů a B týmu mužů:

- A tým se od 11 hodin střetne NA DOMÁCÍM HŘIŠTI s týmem Nového Hradce

- B tým od 14 hostí tým Libčan B.

PŘIJĎTE NAŠE BORCE POVZBUDIT I V TOMTO NEZVYKLÉM ČASE!!! PO ZÁPASE B TÝMU OD 16 HODIN BUDE NÁSLEDOVAT POSEZENÍ V RESTAURACI "U vVDLIČEK" NA STADIONU

Chtěli bychom vás pozvat na víkendové zápasy našich mužů.

A muži zajíždí v sobotu 21. 3. k mistrovskému utkání do Bílé Třemešné, výkop jejich zápasu je v 15 hodin.

B muži hostí v přátelském zápase v neděli 22. 3. na zadním hřišti v Černilově účastníka 3. třídy OP tým Hoříněvse, i zde je výkop v 15 hodin.

Pátek 25. 7.  pohárové utkání v Předměřicích, začátek utkání v 18 hodin

Úterý 29. 7. trénink na hřišti v Černilově, začátek na zadním hřišti v 18 hodin

Středa 30. 7. přípravný zápas v Černilově na zadním hřišti, začátek 18:30, soupeř  Vysoká, sraz v 17:30 hodin

Pátek 1. 8.  trénink na hřiti v Černilově, začátek na zadním hřišti v 18 hodin

Úterý 5. 8. od 18 hodin v Černilově pohárové utkání Olympia Hradec Králové, pravděpodobně na zadním hřišti, sraz v 17 00 hodin

Branky: x
Sestava:  L.Voltr -  Šmied, Hrubý P., Holeček, Benák - M.Voltr , Hodek , Marek , Daniš (20.Obzina) - Imlauf,  Kundrt

KDY: sobota 18.8.2012
KDE:
Na hřišti Cerekvice n.B
ZÁPAS: Cerekvice - FK Černilov B  3:1 (0:0)

Branky: 52. Holeček 0:1 * 85.min 1:1 * 90.min 2:1 * 92.min 3:1
Sestava: Hodek - Šmied (72. Dolejší), Slezák P.,  Holeček, Fibiger R. - Hryzlík, Blažek, Marek L. (85.Voltr L.), Havlas J. ml. - Jelen, Benák (55.Daniš)

31.03.2012 - 16:30
31.03.2012 - 18:15

KDY: sobota 31.3.2012
KDE:
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Slavia HK B 1:2 (0:0)

Branka domácích: Bouchal
Sestava: Voltr L. - Voltr M. (72. Šmied), Havlas Jiří, Hofman T. (60. Bernard), Hofman  O. (80. Šlor) - Hlína,  Bouchal, Čapek, Štěpánek - Plíva,  Mindek

Proti kvalitnímu soupeři předvedlo resuscitované Bčko sympatický výkon. Hodně mrzí branka v poslední minutě.

06.11.2011 - 14:00
06.11.2011 - 15:45

KDY: neděle 6.11.2011
KDE:
Na hřišti v Kratonohách
ZÁPAS: Kratonohy B - FK Černilov B 6:1 (1:1)

Branka: Krejčí

Naši borci ještě do 43. minuty vedli. Ale pak už se prosadili domací, kteří neměli souběh a svůj tým notně posílili. Navíc naši odjížděli ve 12ti lidech s tím, že někteří mají zdravotní potíže, takže když se na konci první půle zranil Martin Šmied a nahradil ho Adam Bouchal nebyl nikdo na další střídání.

30.10.2011 - 15:30
30.10.2011 - 17:15

KDY: neděle 30.10.2011
KDE:
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - SK Slavia Libřice 1:1 (0:0)

Branky: Hrubý Jan - Kunc

Dnešnímu derby remíza sluší. Domácí sice drželi více balón na kopačkách, ale nedostávali se do jasných šancí a když už nejaká loženka přišla, tak nebyla řešená dobře. Naši hráli příliš profesorsky a vypadalo to, že chtějí dovézt balón až do prázdné. Nadšeně bojující hosté hrozili z protiútoků a naši "skoroáčkovou" obranu hodně větrali.

16.10.2011 - 15:30
16.10.2011 - 17:15

KDY: neděle 16.10.2011