Elévové starší

Úterý 12. 12. - trénink tělocvična od 16:30 všichni, ukončení 18 hodin.

Sobota 16. 12. -  Stěžerská liga - zápas od 11 hodin, sraz v 10:30 hodin, nominace Taclík, Černý, Beneš, Hojný, Matlák, Havelka, Hudec, Rybín, Klobučar.

Úterý 12. 12. - trénink tělocvična od 16:30 všichni, ukončení 18 hodin.

Umělka ve Smiřicích tento a příští týden již nebude.

A pokud jsme u umělky - pozitivní zpráva - zastupitelstvo obce Černilov schválilo podporu výstavby umělky, ta by se měla stavět v příštím roce!!

Tento týden již začíná Stěžerská liga, první zápas je v neděli 10. 12. od 15 hodin, sraz 14:30 na místě (nafukovačka na fotbalovém hřišti ve Stěžerách).

Nominace: Taclík, Káža,  Černý, Hojný, Matlák, Rybín, Täubner, Havelka.

S sebou: kopačky nebo turfy (ne sálovky!!), tričko, tepláky, chrániče, stulpny, pití. Kluci nebudou dostávat dresy, ale jen rozlišováky.

Tréninky úterý od 16:30 první skupina (pozor, změna!!), od 17:45 druhá skupina (také změna!!), středa od 17 hodin umělka Smiřice (věci na ven - kopačky, termoprádlo, slabá čepice, slabé rukavice, pití).Trénovat budeme asi do 10. prosince. Vše se bude měnit podle počasí.

Ještě plánujeme zahájení Stěžerské ligy, není ale doposud rozlosování, snad by se mělo hrát již o víkendu 9. - 10. 12. , tam se budeme střídat, bude hrát jen jeden tým, někteří chtějí (a já doporučuji) jít do kurzu lyžování.

Do tělocvičny budeme chodit každé úterý a to ve dvou skupinách:

- od 17 hodin Beny, Máťa Dvořák, Kuba Havelka, Václav Hojný, Klobučarovci, Kryštof Matlák, Máťa Rybín, Alda Täubner

- od 18 hodin Fredy, Maty Daněk, Vašek Hudec, Aleš Káža, Filip Mach, Adam Petrikovič, Kuba Taclík, možná i voják Potáč.

Do tělocvičny sálovky, trenýrky, dres nebo triko, náhradní ponožky, pití (čistá voda)

Umělka ve Smiřicích středa od 17 do  hodin:

Chodit budou všichni, oblečení na ven (funkční prádlo), podle počasí čepice, rukavice

Nazdar medvediska,

par informaci ze dnesniho – posledniho kola podzimni casti KP starsich pripravek vam prinasi vzdy vas Jára Basák.

Rano nas na hristi privitala celkem brutalni kosa, ktera nepovolila ani kdyz jsme vsichni (El Commandante, Joska, Johana a moje malickost) hlasem tlacili cernilovaky v ostrych soubojech proti Trebsi. I pres zimu prijelo fandit celkem dost divaku, akorat jeden z nich, postarsi obcan pleti brunatniho odstinu, ze zacatku rusil galapredstaveni tim, ze mu v dusledku jiz zminovane kosy klepaly v puse umele zuby takovou razanci, ze jsem mel pocit, ze se po vedlejsi casti hriste prohani bazarova rumunska sekacka s nedobre vycentrovanym nozem. Par rumsonu to ale napravilo a mohlo se v klidu hrat. A ze se dnes bylo na co divat,…

Vysledky:

NHK/Cernilov – Trebes

Konecny stav: 6 : 6

Banany Cernilov:  Alda 1, Beny 2, velitel NATO Solc 1, Klobouk 1

Tento týden bude ještě lehce specifický, řád všemu dáme příští týden. Takže tento týden:

Čtvrtek 2. 11. od 17:45 do 19 - trénink tělocvična ZŠ Černilov.  S sebou věci do tělocvičny, sálovky, pití (čistá voda), náhradní ponožky.

Neděle 5. 11. od 10 hodin Olympie Hradec Králové - poslední mistrovský turnaj, sraz 9:15 na místě. Nominace: Beneš, Täubner, Taclík, Šolc, Jakub, Klobučar, Černý, Rybín, Havelka.

V dalším týdnu bude pravděposobně trénink v úterý v tělocvičně na 2 skupiny od 17 do 18 a od 18 do 19 hodin, ve středu umělka v Smiřicích od 17 do 18:30. Ještě upřesníme

Nazdar bazar,

zkrehly jak kocici trus na ledu vam prinasim hned zfleku cerstve informace o dnesnim kole. A i to vzhledem k akutne zimou vyšisovanému stavu jen telegraficky.

Souperi: Slavia HK, Jaromer/Stezery

Vysledky:

NHK/Cernilov – Slavia HK

Konecny stav: 23 : 4

Goly Cernilov: velitel okruhu Solc 8, Venca Hudec 1, Alda 2, Cyril 1, Beny 1

Cernilovska hra byla aktivni, celkem i drava, sem-tam se povedly kombinace, na ktere se dalo se zalibou koukat. Za hru a samozrejme i vysledek pochvala.

NHK/Cernilov - Jaromer/Stezery

Konecny stav: 33 : 4

Goly Cernilov: Krystof 1, Taca 7, Beny 2, Rybas 2, Cyril 1, velitel okruhu a ochrance kasy Solc 1

Úterý 24. 10. - trénink 16:30 Černilov

Čtvrtek 26. 10.  - trénink se pro prázdniny RUŠÍ!!

Sobota 28. 10. 2017 - mistrovský turnaj v Černilově,  sraz v 8:15, nominace VŠICHNI. V případě problémů mě co nejdříve kontaktujte.

Nazdar medvedi,

dnes jen telegraficky – jelikoz misto pecliveho sledovani hry nasich borcu na domacim pazitu jsem se rozhodl tento rok naposledy posekat travnik (reknu vam, hezka prace, trava mokra jak procurana detska plena, lepi to jak kemr na brylich, proste prace na dve veci), dnes vam prinasim prislusne informace pouze zprostredkovane.

Co jsem slysel od nejhezciho cernilovskeho trenera Josky (El Commandante se prirozene do tohoto veskrze objektivniho klani jako trvaly vitez samozrejme nepocita), nasi berani prvni zapas s Trebsi velice hezky zabojovali, krasne kombinovali a i kdyz o jednoho gola praskli, na hristi zanechali velice solidni dojem.

Jaromer byla herne malinko horsi, nicmene cernilovsky valec i s porouchanou „patou rychlosti“ s prevahou soupere deklasoval.

A včil vysledky:

NHK/Cernilov – Trebes

Konecny stav: 11 : 12

Sraz 8:15 v kabinách, tatínky prosím o pomoc s přípravou hřiště. Nominace: Taclík, Káža, Jakub, Šolc, Täubner, Beneš, Klobučar, Hojný, Černý