Elévové starší

08.12.2018 - 16:00
08.12.2018 - 17:00
Černilov - Malšova Lhota 15:2 (6:0)
Beny 5x, Havča 4x, Dvořka 4x, Alda 2x
Dnes jsme sehráli zápas s jedním z top okresních týmů. Ke všemu ještě bylo nadstandardně omluvenek, takže jsme nakonec museli odehrát bez střídání (!!!). Nicméně kluci předvedli svou kvalitu, byli jasně fotbalovější, silnější v soubojích. Asi jediný kdo nebyl spokojený se svým vytížením, byl Radim v kase, protože toho mnoho nemusel řešit.
Na můj vkus jsme některé věci řešili zbrkle, pálili z nepřipravených pozic, ale poslední branka po neskutečném ťukesu byla výstavní. Skoro jako ve čtvrtek na zápase s rodiči, evidentně kluci něco okoukli ;-)
Jinak, s tréninky jsme skončili, věnujeme se do konce roku besídkám, Vánocům a aktivnímu odpočinku.
Poslední letošní akcí bude zápas v Stěžerách příští sobotu od 15:00 proti FC HK dívky.  

Jo a ještě fotečky .

Již tímto víkendem nám začíná ZIMNÍ STĚŽERSKÁ LIGA

Soupeři: Police Želvy, Malšova Lhota, Chlumec, FC HK dívky

 

Rozpis našich zápasů:

So 8.12. od 16:00, soupeř: Malšova Lhota

So 15.12. od 15:00, soupeř: FC HK dívky

So 12.1. od 11:00, soupeř: Chlumec

So 26.1. od 16:00, soupeř: Police Želvy 

So 2.2. od 16:00, soupeř: ještě není znám 

Poté bude následovat nadstavba, kde se utkají první 3 týmy z obou skupin proti sobě a zbytek. Tudíž odehrajeme ještě minimálně další 3 zápasy.

Nominace: Na zápasy jsou vždy nominováni všichni hráči, kteří s náma chodili pravidelně trénovat. Hráči, kteří nemohou, se budou omlouvat trenérům.

Sraz:  Sraz před každým utkáním bude vždy půl hodiny před výkopem.

Dnešní (pondělní) trénink se z důvodu nepříznivého počasí ruší!!! Dejte se všichni do kupy na čtvrtek, ať jsme na rozlučce v hojném počtu.

Čtvrtek 6.12. sraz u kabin v 16:45 i s rodiči, kteří si budou chtít zahrát fotbálek. Bude možnost se zde převléknout a poté i vysprchovat. Fotbálek cca do 18, poté přesun do hospody na hřišti, kde bude možnost posezení a budou objednány pizzy. Těšíme se na vás, Trenéři :D  

Čtvrtek 22.11. trénink - umělka 17:30-19:00

Pondělí 26.11. (dobrovolný) trénink v běžecké obuvi - výběh kolem hřiště( sraz u umělky) 17:00-18:00

Čtvrtek 29.11. trénink - umělka 17:30-19:00

Pondělí 3.12. (dobrovolný) trénink v běžecké obuvi - výběh kolem hřiště( sraz u umělky) 17:00-18:00

Čtvrtek 6.12. Fotbálek s rodiči na umělce, poté posezení v hospodě "U Vidlí" (na hřišti). Sraz u kabin v 16:45. Od 18:00 je zamluvená hospoda. Všichni rodiče a hráči jsou vítáni.

 

Nazdar medvediska,

dalsi turnaj, nyni s cernilovskou omladinou s rocnikem narozeni 2007 a mladsim, nas ceka v sobotu, 17/11 v hale ASVAJ (vedle zimaku) v Jaromeri.

Trvani turnaje: 13:00 – 17,00

Nominace: Misa, Cyril, Fred, Taca, Alda Kaza, Venca Hojny, Krystof, Alda Taubner, Beny

Sraz a odjezd od kabin: max. 12:10, abychom stihali prijezd od haly na 12:30 (kdo nejede od kabin, bude na miste ve 12:30) - prvni zapas hrajem 13:19 hod., je potreba byt na miste kvuli prezentaci, prestrojeni kluku atp. vcas

Podrobnejsi informace o turnaji: viz priloha - pridany dalsi soubory s rozpisem utkani a dalsimi podrobnymi informacemi. 

Hezky zbytek nedele.

V posledním kole podzimní části sezony jsme zajížděli do Vysoké nad Labem. Zde nás čekal první tým tabulky Třebeš a zároveň i druhý tým,domácí Vysoká. Pro nás šlo tedy o vrchol podzimu a zároveň i velkou motivaci.

V prvím zápase jsme si to tedy rozdali s lídrém tabulky s hráči z Třebše. První půli se hrálo velice vyrovnané utkání, kde oba týmy měli mnoho golových příležitostí, ale na obou stránách drželi své týmy dobrými zákroky golmani. Zápas rozhodla jediná branka, kterou vstřelil z přímého kopu golman Třebše. Smolná to prohra. Druhou půli jsme ještě vylepšili svůj výkon a Třebeš porazili 3:0. Výsledek 3:1 v náš prospěch nám zajistil 3 body do tabulky a zároveň skalp prvního týmu tabulky. Veká paráda. Třebeš prohrála jen 3 zápasy a z toho 2 hned s námi.

V předposledním kole podzimní části soutěže nás čekali týmy Slavie a Jaroměře. Toto kolo se mělo odehrát v Jaroměři, ale z technických důvodů se to přelozilo na náš domácí "pažit". V den utkání došlo ale k další změně,kde jsme po prvním zápase se Slavii museli zápas přerušit a nakonec zápas přeložit na krásný čtvrteční pozdní odpoledne na Slavii pod světla. Kluci aspoň vědí jaký je to hrát za tmy a pomalu si začali zvykat, že za pár let budou nastupovat v utkáních Ligy mistrů.

Na domácí půdě jsme tedy sehráli zápas se Slavii. První poločas jsme na soupeře vlítli a celkem jednoznačně vyhráli 6:1. Druhý poločas už to taková kanonáda nebyla, ale přeci jenom jsme vstřelili o jednu branku více jako soupeř a vyhráli 2:1. Nakonec jsme součtově vyhráli 8:2 a 3 body zůstali doma.

Po 2 zápasech na prázdno, opět 6 bodů z venku.

První zápas nás čekal lídr skupiny, domácí Třebeš, která jen jedinkrát prohrála. My i z nekompletní sestavou, kdy nám chyběli 2 hráči základní sestavy, jsme dokázali zabojovat a dotáhnout zápas k velice dobrému výsledku. První půli jsme sice prohráli 3:4,ale za výsledek se nemusíme vůbec stydět. Podržel nás dnes ve velice solidní formě golman Radim, který i přes ošklivé zranění nosu se vrátil do branky a zápas dochytal. Druhou půli jsmena Třebeš vlítli, Václav dal hattrick a my se mohli radovat z celkového vítězství 6:4. Tento zápas bych hodnotil jako za nejlepší zápas uplynulé sezony, co se týče bojovnosti, týmovosti i obětavosti. Kluci nechalu na hřišti úplně vše.

Dnes jsme bohužel na body nedosáhli...

První zápas jsme sehráli s fotbalisty z Vysoké. Jak to u nás bývá, první poločasy máme vždy vlažný, bez koncentrace a nějakýho většího nasazení. První půli jsme od začátku do konce prospali a zasloužně prohráli 0:5. O poločase jsme museli kluky trochu probrat abychom neodjížděli s debaklem. Druhý poločas jsme se zvedli a Vysokou celkem přehrávali. Nepustili jsme je do šancí až na dvě, které kterými nás bohužel potrestali. Výsledek 2:2 neodpovídal dění na hřišti. Celkově tedy 2:7.

Poté následovala hodinová pauza, po které jsme se občerstvili a šli na Jaroměř. Další vyrovnané utkání, pohledný fotbal plný bojovností a nasazení. První poločas 2:2, druhý 2:1 pro nás. Celkově tedy 4:3.

Černilov - Vysoká     2:7                Celkově: 7:13

(Kryštof, Václav)

 

Tak po dnešku si připisujeme dalších 6 bodů do tabulky. V prvním zápase jsme hráli s domací Slavií. První poločas byl z naší strany hodně ospalý a vlažný, pořádně jsme se nemohli dostat do zápasu a zaslouženě jsme prohrávali 0:2. O přestávce jsme na hráče apelovali, aby se už probudili a začli hrát tak, jak umí. Hráči si naše rady vzali k srdci a začli hrát fotbal. Hned z rozehrávky jsme vystřelili na branku a hned to tam spadlo, poté jsme přidali další rychlý gól a zaslouženě vedli. Soupeř snažil snížit na rozdíl jediné branky, ale my zabrali a nastříleli dalších 5 fíků a celkem jednoznačně vyhráli 7:2. Celkově 7:4.