Elévové starší

Vzhledem k tomu, že nám vybouchla chata na soustřeďko, děláme jen příměšťák. Za to bude víc formou soustředka, tedy víc týmových soutěží, pohody, dobrodrůža. 

Termín: pondělí 19.8. - pátek 23.8.
Cena:
 200,- na den, tedy 1000,- na celý týden

Informace: Klasická akce, ale tentokrát pod vedením našich hvězd A-týmu. Každý den je sraz v 8:00 na hřišti. Tréninky probíhají max do 16:30.
Pak se kluci/holky vykoupou a budou k vyzvednutí. Trénink dopoledne a odpoledne, jídlo ve škole, zpestření v KSD a školní tělocvičně. Trénovat se bude po skupinach dle věku a výkonosti, týmové hry společně.

Bereme svěřence od 6ti let (školáky).

Prosím hlaste se na mail  primestsky_tabor@fkcernilov.cz .

Rozloučení se sezónou společně s mladší přípravkou se bude konat v pátek 28.6. od 18:00 v Černilově na volejbalovém hřišti. Program bude takový, že postavíme branky a kluci společně s rodiči a trénery si proti sobě zahrají fotbálek, bude k dispozici i hřiště na nohejbal... Dále bude k dispozici vepřová kýta + pivko, vínko a nějaká limča...

Vybírat se bude 100Kč/dospělá osoba!!!

Dále bych chtěl poprosit maminky, popřípadě tatínky, jestli by každý nemohl přinést ještě něco sladkého nebo slaného na zub.

Pojďme si to společně všichni užít a těšíme se na vás!!!

FK Černilov 

Budeme trénovat už jen jednou týdně a to tento a příští týden pouze ve čtvrtek od 16:30 cca do 17:30. Dáme už takovou pohodu, fotbálek atd... Tak všichni doražte a pojďte si to užít.

Dále bude následovat Rozloučení ze sezónou a to v pátek 28.6. na hřišti. Více informací o rozlučce ještě doplním v průběhu týdne, tak sledujte stránky.

Slavia - Černilov     4:11     Celkově: 8:23

branky: Adam 4x, Alda 3x, Beny 2x, Dvořka, Klobouk

hodnocení: Pěkné navázaní na minulý zápas na Novém Hradci proti Olympii, kde jsme si zápas užívali a konečně proměnovali vícero z naších šancí. Za tento zápas pochvala.

 

Olympia/Kratonohy/Stěžery - Černilov     8:2     Celkově: 13:8

branky: Adam, Klobouk 

hodnocení: Rychlý obdržený gól nás dostal do kolen a z výsledkem jsme už nebyli schopni nic udělat. Došli síly, chuť se s výsledkem porvat. Taková klasika co jsme předváděli po většinu zápasů na jaře.

Černilov - Olympia-Kratonohy/Stěžery     1:3     Celkově: 6:6

branky: Adam

hodnocení: Opět nás trápila vysoká marodka a jen s jedním hráčem na střídání. Hráli jsme vyrovnanou partii, kde šance byly na obou stranách. Soupeř jich dokázal využít více jak my a dá se říct, že zaslouženě vyhrál. Škoda branky v poslední vteřině, která v součtu rozhodla, že jsme si se soupeřem rozdělili každý po bodu.

 

Černilov - Olympia-Kratonohy/Stěžery     10:6     Celkově: 18:9

branky: Adam 5x, Beny 4x, Kryštof

Opět v hodně oslabené sestavě, v obou zápasech převládala spíše bezmoc.

 

Týniště/Borohrádek - Černilov     6:0     Celkově: 11:4

branky: ---------

hodnocení: Zápas se hrál hodně nahoru, dolu. Když jdete 4krát za zápas úplně sami na branku a ani ji netrefíte, tak potom nemůžete vyhrát. Soupeř nás potrestal snad z každé příležitosti. Dnes nám nefungovala rozehrávka od branky, obrana spíše žalostná a o útoku nemluvně.

 

Olympie - Kratonohy/Stěžery - Černilov    10:3     Celkově: 13:9

branky: Ondra 2x, Beny 

Na domácím turnaji jsme se potýkali s velkou marodkou. Nemohlo 5 největších a nejzkušenějších borců, ani posily z připravky nakonec nedorazily v plánovaném počtu, takže byla personální nouze.
Na druhou stranu, kdo dorazil, tak si opravdu zahrál fest ;-)  

Černilov - Borohrádek/Týniště     3:8     Celkově včetně zápasů Nováče: 11:10
branky: Dvořka 2x, Beny 
hodnocení: První dvojzápas jsme zvládli herně. Moc se mi líbila práce obou obránců (Maty+Maty), neúnavnost Benyho. Bohužel v druhém zápase, který byl vyrovnaný se nám hrubě nedařilo v zakončení. 

Černilov - Borohrádek/Týniště     5:3     Celkově včetně zápasů Nováče: 9:4
branky: Adam 2x, Klobouk, Dvořka 2x
hodnocení: Prohodili jsme gólmany - tentokrát Aldu s Kloboukem. A bylo to znát. Klóbrc začal neskutečně, už během prvních dvou střídání si zapsal gól a dvě asistence a pozvedl naši ofenzivu. Alda dal v kase klid rozehře, takže jsme nakonec po pěkném výkonu oba zápasy vyhráli.

Jaroměř - Černilov     8:2     Celkově: 22:6

branky: Kryštof 2x 

hodnocení: Bída, bída, bída!!! Nedali jsme si jedinou nahrávku, nevyhráli jedinej souboj. Nemá cenu dále hodnotit...

 

Borohrádek/Týniště - Černilov     14:4     Celkově: 16:15

branky: Beny 2x, Kryštof

hodnocení: Naprosto odevzdaný výkon od všech, nenašel bych jediný pozitivum na naši hře...

FK Černilov - FK Jaroměř     4:8     celkově: 5:15

branky: Adam 2x, Beny, Alda

hodnocení: Asi poprvé jsme se dnes sešli v plné sestavě. Na výkonu to tedy mělo být znát, ale spíše naopak... Nevím co se děje, ale přijdou mi ty zápasy horší a horší. Jsou bez energie, nějakýho náboje a touze po vítězství. Nedokážeme si přihrát, na gólovku potřebujeme strašně moc šancí. Hazíme vinu jeden na druhého a nedokážeme se sami povzbudit. V obou zápasech byla Jaroměř jasně lepším týmem a zcela zaslouženě vyhrála. Měli bychom se zamyslet nad svými výkony a něco s tím udělat protože takhle to dál nepůjde...

 

FK Černilov - FK Jaroměř     4:8     celkově: 14:15

branky: Klobouk 2x, Beny, Václav

hodnocení: viz hodnocení nahoře

FK Černilov - FC OLYMPIA HK - FK Kratonohy/Stěžery     7:4     Celkově: 11:6

branky: Beny 3x, Kryštof 2x, Václav, Alda 

hodnocení: Zápas plný nepřesností v koncovce, který jsme nakonec zaslouženě ovládli. Měli jsme větší chuť a zájem o vítězství. Se zápasem můžeme být všichni spokojeni.

 

FK Černilov - FK Jaroměř     1:7     Celkově: 10:8

branka: Václav