Elévové starší

Dobrý den, ahoj,

všichni bychom se rádi vrátili na hřiště a začali alespoň trénovat, ale současné vládní nařízení, že se může trénovat po dvojicích s rozestupy 10 metrů není o fotbale, fotbal je kolektivní sport. Technicky by nebylo možné trénovat především nejmladší děti.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že trénovat budeme až ve chvíli, kdy bude povoleno trénovat alespoň ve skupině 6 lidí.

Moc doufáme, že to bude co nejdříve.

Jarda Pokrupa

tohle nás ale vůbec netěší ...

Aktuální vládní pravidla pro trénování. Tato pravidla budou platit minimálně do 10. 1. 2021:

1. trénovat lze pouze venku;

2. trénovat lze max. do 2 osob na jednom hřišti; aktuální vládní opatření již bohužel vylučuje hřiště dále členit/rozdělovat;

3. v rámci tréninku musí být nastavena taková režimová opatření, aby bylo zabráněno setkání osob z různých dvojic;

4. šatny, sprchy, a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště nelze využít, pro toalety je nutné nastavit zpřísněná hygienická opatření.

JUDr. Jan Pauly, generální sekretář FAČR

Přátelé/kamarádi, trénovat můžeme už všichni najednou.

Takže se všichni sejdem v pondělí a středu v 17:00 na umělce.

Kopačky s sebou, výběh nebude, když už můžem i hrát fotbal.

Vzhledem posledním vládním opatřením, platícím ode dneška, se nesmíme scházet ani na tréninky. Bohužel se jdeme cestou restrikce a sport, který podporuje obranyschopnost organismu zakážeme.
Snad to nebude dlouho trvat.

Takže, prosím procujte na sobě alespoň doma.
Každý den prosím:

PRKNO -

LepšíJá.cz - Prkno neboli plank - Efektivní cvik na střed těla | Plank  workout, Fun workouts, Squat workout

KLIKY - 30x

DŘEPY - 30x

09.10.2020 - 15:58
09.10.2020 - 16:58

Sraz: nejpozději 15:30 v kabinách, ale raději dřív

Zápas: Černilov - Třebeš dívky 5:5
(Flégl 2, Matějus, Bureš, Šulc Seb.)

Proti standardu obrácený průběh. Měli jsme výborný první poločas, kde jsme v podstatě hráli jen na polovině hostí a mohli branek vstřelit více. Naopak v druhé púli přidal soupeř a přehrával nás.

30.09.2020 - 16:30
30.09.2020 - 18:00

Sraz: nejpozději 16:00 na místě
Nominace: všichni 10+11

Zápas: Malšova Lhota - Černilov 22:11 (12:3)
(Matějus 6x, Flégl 3x, Šulc Seb., Bureš, Waniausová)
Klasika - dobře začneme, vedeme 3:1, pak nás dva laciné góly rozhodí, že inkasujeme v podstatě ze všeho. Po poločasovém vysvětlení se výrazně zlepšíme a hrajeme už vyrovnanou partii.

04.10.2020 - 10:00
04.10.2020 - 11:15

Sraz: nejpozději 9:30 v kabinách, ale raději dřív

Zápas: Černilov - Třebeš dívky 8:8
(Matějus 4x, Flégl 2, Waniausová, vlastenec)
Ještě, že průtrž mračen včas skončila, takže jsme mohli zápas odehrát.
Slušný zápas, ale stále děláme hodně chyb na které se zaměříme na nejbližších trénincích.

24.09.2020 - 16:30
24.09.2020 - 18:00

Sraz: nejpozději 16:00 na místě

Zápas: Hoříněves - Černilov 5:14
(Flégl 6x, Matějus 3x, Šulc Seb. 2x, Šulc Nik., Špička, vlastní)
Konečně jsme se výrazněji prosadili gólově. Bylo to po celozápasové převaze. K vidění bylo hodně fotbalových akcí, přesto jsme stále hodně hloučkovali a nebyli důrazní. Ale projev byl výrazně lepší než minule.
Pochvala všem.

POZOR: zápas v Malšově Lhotě přesouváme na středu kvůli dešti.

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako v posledních letech.
Rodíl pro letošek je v tom, že COVID nám zrušil jarní sezónu, takže vybíráme příspěvky poloviční
Na kalendářní rok 2020 jsou oddílové příspěvky 600,- Kč na + příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci ).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 300,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů neplatí

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po novu platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu může každý zaplatit sám na účet FAČR, ale jednodušší bude vybrat ji spolu s příspěvky, klub už tuto sumu zaplatil FAČRu v únoru.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:
V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.

Pakliže budete chtít, nebráníme se plnému příspěvku. Oddílové

17.09.2020 - 17:00
17.09.2020 - 18:30

Sraz: nejpozději 16:30 v kabinách, ale raději dřív
Nominace: všichni 10+11

Zápas: Černilov - FC HK dívky 3:17 (1:6)
(Matějus 2x, Warisch)
Dnešek ukázal, že jsme ještě nevyzrálí. Začneme velkým tlakem, 5 minut holky zatlačíme na jejich polovinu, dáme góla, je otázkou času kdy padnou další, ale pak dostaneme 2 fíky z brejku po nedůrazu a přestáváme bojovat, sklopené hlavy a zápas v podstatě odevzdáme. Škoda, protože fotbalově na to máme, ale zatím nám k tomu nefungují hlavy.