Elévové starší

Protože se množí dotazy rodičů a hráčů, tak raději sepisuji vše sem na jedno místo.

1. Příspěvky na rok 2019 - chci zaplatit a nevím kam a jak ?

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako posledních 7 let. Platí tedy stále princip, že oddílové příspěvky jsou 1200,- Kč na kalendářní rok + vybíráme příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci). 

Slevy na oddílových příspěvcích:

  • Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 600,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů příspěvky neplatí

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu FAČR za aktivní hráče už jsme zaplatili dopředu hromadně, všichni aktivní hráči jsou v "zeleném" stavu.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:

  1. V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.
  2. Hotově už jen výjimečně – u trenéra jednotlivého oddílu.

Termín: do konce dubna

Příklady:

  1. Mám 3 fotbalisty v žácích a elévech. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 100, za třetího 0 + 100. Tedy celkem pošlu na účet oddílu 2100.
  2. Mám jednoho fotbalistu u elévů a druhého ve fotbalové školičce. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 0 (školička není evidovaná ve FAČR). Tedy celkem pošlu na účet oddílu 1900.
  3. Mám jednoho malého fotbalistu v mladších elévech – 1200 (klubu) + 100 (FAČR) = platím 1300.
  4. Mám jednoho malého fotbalistu ve fotbalové školičce – platím 1200.

pondělí: trénink 16:30-18:00

čtvrtek: trénink 16:30-18:00

neděle: mistrovská utkání v Hradci na Slavii od 9:00, sraz: 8:15

Nominace: Venda, Kuba, Maty, Kryštof, Alda, Adam, Dvořka, Václav, Rosťa 

Ještě jedná technická!!! Počínaje touto nedělí prosím omluvenky pouze mně, tel: 603 207 303. Slávek nebude po dobu 3 týdnů dostupný. Děkuji 

Černilov - Slavia     3:7     Celkově: 11:11

branky: Václav, Adam, Dvořka 

 

 

Černilov - Slavia     9:7      Celkově: 16:14

branky: Adam 3x, Klobouk 2x, Venda 2x, Václav, Dvořka

 

Hodnocení zápasů: Shrnul bych to asi tak, že proti slabšímu týmu Slavie jsme hráli fotbal, asi zhruba tak, jak bychom si představovali. Soupeře jsme do ničeho nepustili  zaslouženě ovládli oba zápasy. Ale! Těch zahozených šancí, co jsme nevyužili..stálo nás to dnes 2 body. Asi tak!!!

Slavia HK - Černilov   1:8   Celkově: 7:13

branky: Václav 2x, Adam 2x, Beny, Kuba, Dvořka, Alda

hodnocení: Do prvního zápasu na jaře jsme vlítli jako uragán!!! Soupeř se nestihl rozkoukat a první půli jsme zcela jednoznačně zvitězili 8:1. v druhým poločasu nás čekal o dost kvalitnější soupeř Slavie. Po velice vyrovnaném výkonu v průběhu zápasu jsme to ale byli my, kdo vstřelil 3 minuty před koncem zápasu gól a tak jsme ovládli i druhá poločas protože se skóre už nezměnilo.

 

Černilov - Jaroměř   3:5    Celkově: 8:14

branky: Dvořka, Beny, Václav

1. kolo (Slavia HK) Sobota 6. 4. 2019 09:00   
FC Slavia Hradec Králové - FC Nový HK/FK Černilov
FC Nový HK/FK Černilov - FK Jaroměř

2. kolo (Černilov) Neděle 14. 4. 2019 09:00
   
FC Nový HK/FK Černilov - FC Slavia Hradec Králové
FC Nový HK/FK Černilov - FC Slavia Hradec Králové


3. kolo (Slavia HK) Neděle 21. 4. 2019 09:00
   
FC Slavia Hradec Králové - FC Nový HK/FK Černilov
SK Týniště n. O./TJ Loko Borohrádek - FC Nový HK/FK Černilov


4. kolo (Nový HK) Neděle 5. 5. 2019 09:00
   
FC Nový HK/FK Černilov - FC OLYMPIA HK - FK Kratonohy/Stěžery
FC Nový HK/FK Černilov - FK Jaroměř


5. kolo (Černilov) Sobota 11. 5. 2019 9:00
  
FC Nový HK/FK Černilov - FK Jaroměř
FC Nový HK/FK Černilov - FK Jaroměř


6. kolo (Jaroměř) Neděle 19. 5. 2019 13:00
   
SK Týniště n. O./TJ Loko Borohrádek - FC Nový HK/FK Černilov

Černilov - Újezd     4:9

(Václav 2x, Beny, Dvořka)

 

S posledním zápasem jsme se rozloučili se zaslouženou prohrou a nakonec skončili až na 5.místě. Velké zklamání !!!

V zápase jsme selhali hlavně v prvním poločase. Chyběl pohyb bez balonu a důraz v osobních soubojích. Soupeř disponoval neskutečným brankářem, který zároveň tvořil hru. Toho jsme nedokázali uhlídat a soupeři se nám tak často dařilo přečíslovat. Pozitiv bylo málo, ale pochválím za chuť se rvát a neúvanost Kryštofa.

 

1.Prasek 12b

2.Police Želvy 10b

3.Chlumec 9b

4.Újezd 7b

5.Černilov 4b

Černilov - Stěžery     6:6

(Beny 3x, Kryštof 2x, Dvořka)

 

Zápas, v kterým jsme byli jasně lepším týmem se výsledkově vyvedl spíše soupeři. My s výsledkem určitě spokojeni být nemůžeme!!! Množství zahozených šancí, nedůraz v koncovce, nedůraz před naší bránou a laciné obdržené branky. Proti nám stál zatím asi nejlepší brankář, který rozjížděl asi každou nebezpečnou šanci hostí. 

Nyní si od zápasu chvíli odpočineme, další zápas nás čeká až v neděli 17.3. od 13:00

FK Černilov - Prasek     6:13

(Václav 3x, Dvořka 2x, Kryštof) 

Nevydařený zápas s vysokým počtem inkasovaných branek... 

Na tento zápas jsme se sice už sešli s výjimkou dvou hráčů všichni, ale bohužel bez úspěchu. Soupeř byl od začátku lepším týmem, my nestihli zareagovat a dá se říct, že po první půli bylo rozhodnuto. S výsledkem 1:7 po 1.poločase už nešlo nic dělat. Po celý zápas jsme k hráčům přistupovali pozdě, byli velice nedůrázní v soubojích a také nepřesný v koncovce. Co jsme zas nedokázali proměnit, to by se člověk divil...Navíc jsme si připsali i 3 vlastní branky a to na sebedůveře také nepřidá. Vyjma asi 10 minut na začátku 2.poločasu, kde jsme se soupeřem chvíli drželi krok a vstřelili 5 branek, tak soupeř byl ve zbytku zápasu lepším týmem a zcela si zasloužil zvítězit.

FK Černilov - Třebechovice pod Orebem     5:4

(Adam 2x, Alda, Kuba, Dvořka)

 

Opět v oslabené sestavě, s jedním hráčem na střídačce, těsné vítězství!!!

Z důvodů nemocí, nachlazení či lyžařských kurzů, jsme se dnes sešli, dá se říct jako na tréninku... V hodně slepované sestavě jsme uválčili vítězství o jednu branku, která nám zajistila postup do finálového turnaje ze 2. místa. Shodně s Policí a Cidlinou máme 12 bodů, které si přenášíme do finálové skupiny.

Začátek zápasu jsme hráli vlažně a soupeř nás dokázal potrestat. Postupem času jsme se do toho dokázali dostat a výsledek otočili. Blížil se konec utkání a my vedli už 5:1 a mysleli si, že to už dohrajem bez boje. Opak byl pravdou, po hrubých chybách jsme 3krát inkasovali a do poslední vteřiny se báli o výsledek. Nutno podotknout, konečný výsledek neodpovídal dění na hřišti!!! Jaké šance jsme nedokázali využít, kdy metr před  úplně prázdnou brankou trefíme břevno, chodíme sami na bránu a nedáme, to by jeden žasl. Soupeř měl zřejmě dobře postavenou bránu... 

Na branky 5:4, na tyčky 8:1

FK Černilov - Police Želvy     4:9

(Václav, Kryštof, Kuba, Alda) 

Začátek zápasu jsme chytli dobře, dvakrát jsme v zápase vedli a soupeř musel dotahovat. Hrál se velmi vyrovnaný zápas a po první půli jsme prohrávali o jediný gól. Zápas pro nás nebyl ztracený, ale druhou půli jsme nezačali, jak jsme chtěli. Soupeř nás začal tlačit a přehrávat. Do šancí jsme se moc nedostávali a v obraně hořeli, nebýt zakroků golmana, tak jsme ze hřiště odcházeli ještě z větším debaklem. Citelnou ztrátou v tomto zápase byla absence našeho nejlepšího střelce a tak to dnes i dopadlo. Vstřelili jsme pěkné branky, ale soupeř jich vstřelil víc. Dnes bohužel zasloužená prohra. Hlavu hore!!!

Příští týden v sobotu, znovu od 16 hodin nás čeká poslední zápas ve skupině proti Třebkám, kde se rozhodne o konečném pořadí ve skupině. Ještě není nic ztraceného!!!

Tréninky: pondělí, čtvrtek od 16:30 na umělce. Snad se už sejdeme ve velkém počtu!!!