Elévové starší

Fotogalerie - průběžná aktualizace je k vidění na Rajčeti

DEN 4 streda

Dnesni den nas privital mohutne nevlidnym pocasim. Hned zrana byla obloha zatazena, vsude cerno jak v socialne vyloucenych oblastech. Po chvili se spustil lijak intenzity tropickeho deste. Koukam na tu spoust z okna a rikam si, ze si misto dalsi bodovane souteze asi spis bouchnem zavod v potapeni. Po chvili vsak Slavkoj doslo, ze mame pro pripad nenadale povetrnostni situace moznost vyuzit telocvicnu, coz jsme take ucinili. Berani dostali prikaz sbalit veci do telocvicny a v deset byt pripraveni na presun do ni. Mezitim se pocasi umoudrilo, takze jsme si rikali, ze alespon cesta do telocvicny bude zalita sluncem. Pocasi se ale v prubehu presunu rozhodlo zmenit taktiku a do telocvicny jsme dorazili rozmoceni jak stary toaletak v zachodove mise.

Soustředění se uskuteční v Horním Maršově v Penzionu u zámku od neděle 13. 8. do soboty 19. 8. 2017.

Sraz buď ve 14 hodin u kabin v Černilově a nebo kolem 16. hodiny u penzinu. Peníze budeme vybírat na místě 2.600,- Kč - někteří hradili již zálohy). S sebou věci na fotbal do každého počasí, věci na pobyt v penzionu, hygienické potřeby, menší kapesné (jídlo - 5 krát denně -  a pití bude samozřejmě zabezpečeno), zákaz mobilů, tabletů a jiných elektronických her.

Při nástupu odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti (bude jako příloha této zprávy) + případnou zprávu o zdravotních omezeních, případné léky, které kluci berou.

Přihlášeni jsou:

- přípravka a elévové -  Maty Daněk, Täubner, Mach, Černý, Kuba Havelka, Hojný, Adam Petrikovič, Radim Klobučar, Rybín, Adam Klobučar, Šolc, Káža, Jakub, Scheuer, Matlák

Pouze kopíruji od mladších elévů:

Rozlučka se sezonou bude v pátek 23. 6. 2017 od 17 hodin na hřišti v Černilově (plocha před buňkami).

Byli bychom rádi, kdyby se zúčastnili jak všechny děti (plus jejich sourozenci), tak i rodiče. Pojíme, popijeme, zahrajeme fotbal a jiné hry, takže sportovní obuv a oblečení všichni, zápasy proti maminkám a proti tatínkům jsou hodně, hodně oblíbené :-)

Budeme vybírat 200 Kč za dospělého, děti samozřejmě zdarma.

 Za mě ještě prosím maminky, aby napekly něco sladkého i slaného. Tatínky poprosím, aby dorazili o malinko dříve a pomohli nám nanosit stoly, narazit pívo, naštípat dřevo, možná koštnout panáčky....

Trénovat budeme do rozlučky a to v úterý a ve čtvrtek v časech jako vždy. 

Nazdar krasavice a krasavci,

nekolik ne zcela potesujicich informaci z posledniho kola letosni sezony KP starsich elevu vam prinasi vzdy zurivy Jarolim Basak.

Jedeme na poslední mistrovská utkání této sezóny do Třebše, tudíž nominace ani nyní nebude jiná než v předešlých kolech - jedeme všichni.

Omluveni: Matěj, Alda, Kaštan

Odjezd od černilovských kabin bude v 8.00, prosím místní, aby přijeli ke kabinám, bude potřeba pár lidí nabrat(asi i mě) a i jiné.

Kdo jede přímo bude v 8.20 v Třebši. Pojedeme si užít naše poslední vystoupení ve finálové skupině krajského přeboru. Věřím, že nedáme soupeřům nic zadarmo a porveme se o pěkný výsledek, stejně dobrou hrou jako minulý týden v zápase s Novým Hradcem.

Sebou si vezměte to co vždy. 

 

Zdravicko fesandy a fesaci,

v 8. kole jsme se v aktualni soutezi naposledy predstavili pred domacim publikem v idealnim pocasi, sice s mensi absenci zejmena na postech brankaru, ale s napravit totalne nepovedene predchozi kolo. Souperi byli kvalitni, pazit taky a nic nam nebranilo konecne se fotbalove probrat a zahrat neco libiveho, kombinacne pojateho a okoreneneho nasazenim, durazem a podle moznosti i slusnymi vysledky. Ochozy svoji pritomnosti poctil i El Commandante Jarousek, trena Slavek a miniaturni kopie Lubose Cenda, ktery hlasite daval najevo nejdriv svoji nespokojenost s predvadenou hrou. Kdyz se ale kluci (konecne) probrali a ve druhem zapase zacali hrat a kombinovat, Cenda fandil tak mocne, az si narazil kostrc. Pak ho bylo slyset az do Vsestar.

Vysledky:

Cernilov – Jaromer

Konecny stav: 9 : 13

Banany: admiral Solc 3, Luky 1, Fany 2, Pelda 1, Honzik 2

Nominace je velice jednoduchá - jdeme na věc všichni. Hlavně, ať už nikdo neodpadne marodů je až až.

Sraz hráčů u kabin bude v 8.15, sebou si vezměte to co vždy. Opět dva silní soupeři a to Jaroměř a Nový HK.

Prosím rodiče o pomoc s postavením hřišť, sraz v 7.55. Díky Luboš 

Zdravas vsichni,

dnesni den se zcela jiste zapise do kronik cernilovskeho fotbalu cernym pismem, protoze takovej kotel, jak jsme dnes dostali od FC, asi nikdo nepamatuje.

Ve dnesni sestave nam chybeli Mara, Klobouk, Honzik, Kastan. Generalni reditel starsi pripravky dr. Martens zustal v dusledku pretezke rymicky s obkladem na hlave v kanafasu a zbozne se modlil, at neco zahrajem. Patrne ale nalistoval jinou modlitbu, protoze Venca nahore nam ani kousek stesti neposlal. Koucovali Zdenda (vzdy OZP) a Joska Cerny + kafral do toho Jara, na carach asistovali PaFka Turek st. a Johana.

Vysledky:

Cernilov – FC HK

Konecny stav: 4 : 38

Banany: delostrelec Solc 2, Fany, Pelda

* * *

Cernilov – Trutnov

Konecny stav: 11 : 19

Banany: PaFka 2, Luky, Fany, delostrelec Solc 7

* * *

Nazdar medvediska,

to vam dneska Oskar vypalil bricha, co? A to jste nemuseli byt ani v Ceske Skalici, urcite i tady slunicko triskalo do hlav jak Tyson do boxpytle. Malinko horsi bylo to, ze nahle teplo mirne ovlivnilo i hru nasich beranu, kteri byli v nekterych momentech vlacni jak rozpustenej asfalt. Tvrdost v soubojich pripominajici ochytavani porcelanove sošky ve strachu, aby se nerozbila, velice casto pomalost a neduraz, toho jsem byl svedkem ve znacne casti zapasu. Bohuzel krome uvedenych atributu mi dnes uplne chybela kombinace, ta asi v dusledku upalu zaklepala backorama jiz pred zapasem.

Ve dnesni sestave byli vsichni krome Aldy a maroda Kastana, odborne vedeni bylo garantovano Dr. Martensem a Zdendou (vzdy OZP), na carach fandil obecne prumerny pocet zpocenych divaku a Danyho v kase otravovala jedna neodbytna srsen, kterou Dany rychlym a hrdinskym seslapnutim rozemlel na pastiku.

Vysledky: 

Nominace na neděli je jasná, tudíž jedeme všichni. Odjezde od kabin bude v 7.45, sraz na místě v 8.20. Čekají nás opět dva po sobě jdoucí zápasy s Českou Skalicí a poté s Jíčínem.

Omluveni: Kaštan a Alda

Sebou si vezměte to co vždy na mistrovské zápasy a přibalte bojovnost, chuť a dravost.