Elévové starší

Nazdar medvedi,

dnes jen telegraficky – jelikoz misto pecliveho sledovani hry nasich borcu na domacim pazitu jsem se rozhodl tento rok naposledy posekat travnik (reknu vam, hezka prace, trava mokra jak procurana detska plena, lepi to jak kemr na brylich, proste prace na dve veci), dnes vam prinasim prislusne informace pouze zprostredkovane.

Co jsem slysel od nejhezciho cernilovskeho trenera Josky (El Commandante se prirozene do tohoto veskrze objektivniho klani jako trvaly vitez samozrejme nepocita), nasi berani prvni zapas s Trebsi velice hezky zabojovali, krasne kombinovali a i kdyz o jednoho gola praskli, na hristi zanechali velice solidni dojem.

Jaromer byla herne malinko horsi, nicmene cernilovsky valec i s porouchanou „patou rychlosti“ s prevahou soupere deklasoval.

A včil vysledky:

NHK/Cernilov – Trebes

Konecny stav: 11 : 12

Sraz 8:15 v kabinách, tatínky prosím o pomoc s přípravou hřiště. Nominace: Taclík, Káža, Jakub, Šolc, Täubner, Beneš, Klobučar, Hojný, Černý

Nazdar medvedi,

par strucnych informaci ze dnesniho klani proti tymum Olympie a Jaromeri/Stezer vam hbite prinasi Jara Basak.

Stadion v Jaromeri nas dnes privital slunecnym, i kdyz zrana celkem chladnym pocasim. Stanek otevren, chmelovice narazena, sice parek v rohliku – tedy ten parek – byl rozvaren jako kdybych kousnul do mesic mrtvyho jelena, no ale stavaji se i horsi veci.

Sestavu urcil El Commandante v predeslem rozpisu, dorazili i rodice, mohlo se s usmevem zacit.

NHK/Cernilov – Olympie HK

Konecny stav: 22 : 9

Banany Cernilov: vrchni feldkurat Solc (to ani nemuzu secist, to hausnumero) 11, Klobouk 2, Beny 1, Dvorka 1

Úterý 10. 10. - trénink Černilov 16:30

Čtvrtek 12. 10. -  trénink od 16:30 Černilov

Neděle 15. 10. - mistrovský turnaj od 10 hodin Jaroměř, sraz 09:15 - Taclík, Beneš, Šolc, Jakub, Taubner, Černý, Rybín, Havelka, Mach, Klobučar, Dvořák, Hojný. Soupeři Olympia HK, Jaroměř/Stěžery.

Zdravas vsichni,

to vam byla dnes scenerie na nováči, zima jak v ruskem filmu, tatove v beranicich s odznakem partyzana, mamky zachumlane ve vatakach a satcich jak Marfuše, no jeste chybel nakej Voloďa s vlajkou a hrdinnou pisni na rtech a iluze by byla dokonala.

My jsme ale prisli hrat fotbal, a proto nas naka zima az tak nezajimala. Zaroven zdravime Tacu, kterej ma asi protocenej tachometr a misto v domluveny cas klepal kosu u hasicarny nebo kde o hodinu pozdeji a čučel jak kobra na rozlitou francovku, kdeze vsichni jsou.

Sestavu El Commandante urcil jednoznacne a krome Tacy se dostavili vsichni nominovani borci. Koucinku se odborne ujal Joska, na carach (a hlavne pod strechou, kde neprselo) asistovali Johana a Jára.

NHK/Cernilov – Slavia HK

Konecny stav: 24 : 4

Banany za Cernilov: vrchni feldkurat Solc 7, Cyril 3, Beny 1

Plán je trochu narušen deštěm, takže:

Úterý 3. 10. - pro stav hřiště déšť trénink zrušen

Čtvrtek 5. 10. -  trénink od 16:30 Černilov

Neděle 8. 10. - mistrovský turnaj od 09 hodin Nový Hradec Králové, sraz 08:15 - Taclík, Beneš, Šolc, Jakub, Taubner, Černý, Havelka, Mach, Klobučar, Dvořák, Hojný, Matlák. Soupeři Slávia HK a Rasošky. Oproti rozpisu budeme hrát 2 zápasy za sebou - v 9 a v 10 hodin.

Zdravas vsichni,

dnes – s prominutim – budu velice strucny, po vcerejsi vecerni trenerske porade v hospudce na hristi je muj mentalni fond zcela vycerpan a jeho regenerace je neskutecne pomala.

El Commandante na dnesni kolo KP nominoval defakto „vsechny“, a tak to na stezerskem pazitu chvilema vypadalo jak v pestirne pampelisek. Vsude sama srsen, vsude sama pampeliska. 116 deti na stridani, at si kazdy zahraje. Nu, proc ne, kazda zapasova zkusenost se pocita. Nastoupili jsme proti tabulkove nejslabsimu souperi, tymu Rasosek a jako druha nas cekala Jaromer, a proto jsme mohli ukazat, co dokazou i ti nasi temer nejmensi a mene vytizeni hraci.

NHK/Cernilov – Rasosky

Konecny stav: 32 : 6

Strelci Cernilov:  Mach 3, Cyril 1, Klobouk 2, marsal Solc 3, Krystof 1, Taca 2, Ada Scheuer 1

NHK/Cernilov – Jaromer

Úterý 26. 9. - trénink od 16:30 Černilov

Čtvrtek 28. 9. -  TRÉNINK SE RUŠÍ!!!

Neděle 1. 10.  - mistrovský turnaj od 11 hodin ve Stěžerách, sraz 10:15 na místě, účast VŠICHNI. Hrajeme 2 zápasy, v prvním budou hrát všichni, do druhého vybereme na místě. Počítat s ukončením kolem 13. hodiny

Nazdar fesandy a fesaci,

par postrehu z polouprseneho 4. kola KP, ktere se odehralo na stadionu Olympie, vam prinasi Jára Basák.

Tedy reknu vam, dostat se na ten stadion, to byla celkem fuska. Prijezdova cesta vybouchana jak stary zuby, diry zalite vodou po desti, clovek chvilema netusil, jestli do nektere z nich nehupsne i s celym motorem. Predpokladam, ze naposledy tu cestu upravoval v roce 1968 nakej Vasilij s tankovou radlici, jinac to nevidim. No ale nic, nas zajimal fotbal, a proto jdem rovnou na nej.

Dle nominace El Presidenta se na plac dostavilo vsechno, co melo, koucink obstaraval Joska, dnes mimoradne vymydlenej, mirne navonenej, zubiska vylestena jak kapota Ferrari, celkem se divim, ze ho jeste neangazovala Sparta. Do hry neco kvaknul i Jara a take zejmena v zapase s Olympii na tribune dva tupani, kterych Joska svym hromovym hlasem bezostysne zprazil (pak dokvakali).

Úterý 19. 9 od 16:30 - trénink Černilov hl. hřiště

Čtvrtek 21. 9. od 16:30 - trénink Černilov hl. hřiště, budeme hrát přípravný zápas se Slávií

Neděle 24. 9. od 10:00 , sraz v 9:15 na místě - turnaj na Olympii - Hradec Králové, Kukleny, soupeři Slávia HK a Olympia HK. Předběžná nominace (budeme upřesňovat ve čtvrtek): Scheuer, Jakub, Täubner, Beneš, Šolc, Matlák, Hojný, Havelka, Klobučar, Taclík, Černý. Případně další doplníme. JESTE DROBNOST:

KDO CHCE NABRAT (za volantem bude americky kamionak Joska Cerny), bude v 8:40 u hasicarny cekat v pozoru a s usmevem na rtech. PODMINKOU je vcas (cili co nejdriv) zavolat Joskoj na tajne telefonni cislo 723 723 023, bez telefonatu pobezi borci na Olympii od hasicarny klusem.