Elévové starší

Dnes jsme bohužel na body nedosáhli...

První zápas jsme sehráli s fotbalisty z Vysoké. Jak to u nás bývá, první poločasy máme vždy vlažný, bez koncentrace a nějakýho většího nasazení. První půli jsme od začátku do konce prospali a zasloužně prohráli 0:5. O poločase jsme museli kluky trochu probrat abychom neodjížděli s debaklem. Druhý poločas jsme se zvedli a Vysokou celkem přehrávali. Nepustili jsme je do šancí až na dvě, které kterými nás bohužel potrestali. Výsledek 2:2 neodpovídal dění na hřišti. Celkově tedy 2:7.

Poté následovala hodinová pauza, po které jsme se občerstvili a šli na Jaroměř. Další vyrovnané utkání, pohledný fotbal plný bojovností a nasazení. První poločas 2:2, druhý 2:1 pro nás. Celkově tedy 4:3.

Černilov - Vysoká     2:7                Celkově: 7:13

(Kryštof, Václav)

Kdy: neděle 14.10.2018

Kde: Nový Hradec Králové

Sraz: 8:15 na místě

Nominace: Klobouk, Maty, Kuba, Kryštof, Alda, Beny, Adam, Venda, Václav

Soupeři: od 9 Vysoká

od 11 Jaroměř

Tak po dnešku si připisujeme dalších 6 bodů do tabulky. V prvním zápase jsme hráli s domací Slavií. První poločas byl z naší strany hodně ospalý a vlažný, pořádně jsme se nemohli dostat do zápasu a zaslouženě jsme prohrávali 0:2. O přestávce jsme na hráče apelovali, aby se už probudili a začli hrát tak, jak umí. Hráči si naše rady vzali k srdci a začli hrát fotbal. Hned z rozehrávky jsme vystřelili na branku a hned to tam spadlo, poté jsme přidali další rychlý gól a zaslouženě vedli. Soupeř snažil snížit na rozdíl jediné branky, ale my zabrali a nastříleli dalších 5 fíků a celkem jednoznačně vyhráli 7:2. Celkově 7:4.

Kdy: Neděle 7.10.2018

Kde: Slavia HK

Sraz: 8:15 na místě

Soupeři: Slavia, Rasošky

Nominace: Klobouk, Maty ,Alda, Kuba, Kryštof, Beny, Adam, Václav Hojný, Venda Hudec

Tak to dneska konečně vyšlo!!!

Soupeři si dnes neodvezli body,ale spíše výprask od domácích borců z Černilova a Nového Hradce. Dnes jsme se konečne semkli a porazili kluky Rasošek a Jaroměře a tak 6 bodů zůstalo doma.

V neděli zápasy s Rasoškama a Jaroměří

Kde: hřiště Černilov

Kdy: neděle 30.9.2018 od 9:00 první zápas, druhý od 11

Sraz: 8:15

Nominace: Kuba, Maty, Alda, Beny, Adam, Venda, Lukáš, Viki

Prosíme rodiče o přípravu hřišť, sraz 7:50

V dnešních dopoledních hodinách jsme odehráli na domácím hřišti v Černilově další dva mistrovské zápasy. Našimi soupeři byli hradecká Slavia a Vysoká nad Labem.

První zápas jsme odehráli se Slávií, kde jsme předvedli vynikající výkon a myslím si, že zcela zaslouženě jsme si vybojovali první 3 body do tabulky společně s Novým Hradcem. Od kluků byla vidět snaha hrát fotbal, bojovnost a s pomocí našeho výborného golmana, který nás v těžkých chvílích dokázal podržet, můžeme být všichni spokojený jak fotbalově, tak i výsledkově. Nejvíce se golově prosadil Paprika mladší, který stihl nastřílet Hattrick, dvě branky vstřelil Kryštof a golový účet završoval pohledným bodlem pod břevno Lukáš Beneš. Výsledkem 6:2 jsme skončili první zápas.

Tuto sobotu odehrajeme další 2 zápasy a konečně doma!!! Soupeři: Slavia HK, Vysoká

Kdy: sobota 22.9.2018     1. zápas od 9:00

2. zápas od 11:00

Sraz: 8:15 v kabinách

Nominace: Klobouk, Maty, Adam, Kuba, Beny, Alda, Venda, Kryštof, (Lukáš a Viki - s mladší přípravkou)

Prosíme rodiče o pomoc s přípravou hřišť, sraz v 7:45. Děkujeme

Prosíme rodiče, aby na čtvrteční trénink donesli seznam věcí co budou klucí chtít objednat + velikost, nebo tyto informace poslali po svých hráčích... Děkujeme, Trenérové.

První utkání jsme hráli s Třebší a než jsme se stačili rozkoukat, tak jsme po 5. minutách prohrávali 0:3. Pomalu jsme se začali dostávat do zápasu a soupeřovi hru znepříjemnovat. Po zbytek prvního poločasu jsme byli vyrovnavým týmem, ale bohužel prohráli 0:4. Druhý poločas jsme konečně zabrali a zaslouženě vyhráli 2:1, kdy se o branky postarali pohotově Lukáš Beneš a nadherný gol vstřelil Kuba Havelka. Celkově jsme tak prohráli 2:5.

Druhý zápas nás čekal domácí tým Slavie. První poločas to byla spíše taková přestřelka, z které jsme se nakonec mohli radovat my. Výsledek 5:4 pro nás. Výsledek mohl být v klidu vyšší, ale soupeřovi pomohla 4krát branková konstrukce. Druhý poločas jsme rychle vedli 2:0 a mysleli si, že se soupeř porazí sám. Opak je pravdou a my se porazili sami, doslova jsme soupeřovi darovali 5 golů a prohráli 5:2. Celkově 9:7 z pohledu domácích.

Je vidět, že se zápas od zápasu zlepšujeme, ale pořád chybí důrázná hra a větší klid na míči. Kluci si ale dnes zaslouží pochvalu, přece je jen začátek sezony a prostor pro zlepšení.

Sestava:  Klobouk,Maty, Dvořka, Alda, Beny, Adam, Lukáš, Venda

Výsledky:

FK Černilov - TJ Sokol Třebeš     2:5                                             Celkově:  8:15

(Beny, Kuba)

FC Slavia HK - FK Černilov          9:7                                             Celkově:  21:11

(Adam 2x, Dvořka, Beny 4x)

A ještě plán na týden:

Tréninky
- klasika pondělí a čtvrtek od 17ti, pod vedením našich elitních trenérů
Mistrovský turnaj - v sobotu doma v Černilově od 9:00 (sraz 8:15)
Okresní výběry
Lukáš Beneš a Aleš Täubner se zůčastní nominačního tréninku okresního výběru kategorie U11. Trénink se koná ve čtvrtek 20.9.2018 od 16:15 na hřišti v areálu FC Slávie v Orlické kotlině. Sraz do 16:00.