Elévové starší

Pouze kopíruji od mladších elévů:

Rozlučka se sezonou bude v pátek 23. 6. 2017 od 17 hodin na hřišti v Černilově (plocha před buňkami).

Byli bychom rádi, kdyby se zúčastnili jak všechny děti (plus jejich sourozenci), tak i rodiče. Pojíme, popijeme, zahrajeme fotbal a jiné hry, takže sportovní obuv a oblečení všichni, zápasy proti maminkám a proti tatínkům jsou hodně, hodně oblíbené :-)

Budeme vybírat 200 Kč za dospělého, děti samozřejmě zdarma.

Za mě ještě prosím maminky, aby napekly něco sladkého i slaného. Tatínky poprosím, aby dorazili o malinko dříve a pomohli nám nanosit stoly, narazit pívo, naštípat dřevo, možná koštnout panáčky....

Trénovat budeme do rozlučky a to v úterý a ve čtvrtek v časech jako vždy.

Nazdar krasavice a krasavci,

nekolik ne zcela potesujicich informaci z posledniho kola letosni sezony KP starsich elevu vam prinasi vzdy zurivy Jarolim Basak.

Jedeme na poslední mistrovská utkání této sezóny do Třebše, tudíž nominace ani nyní nebude jiná než v předešlých kolech - jedeme všichni.

Omluveni: Matěj, Alda, Kaštan

Odjezd od černilovských kabin bude v 8.00, prosím místní, aby přijeli ke kabinám, bude potřeba pár lidí nabrat(asi i mě) a i jiné.

Kdo jede přímo bude v 8.20 v Třebši. Pojedeme si užít naše poslední vystoupení ve finálové skupině krajského přeboru. Věřím, že nedáme soupeřům nic zadarmo a porveme se o pěkný výsledek, stejně dobrou hrou jako minulý týden v zápase s Novým Hradcem.

Sebou si vezměte to co vždy.

Zdravicko fesandy a fesaci,

v 8. kole jsme se v aktualni soutezi naposledy predstavili pred domacim publikem v idealnim pocasi, sice s mensi absenci zejmena na postech brankaru, ale s napravit totalne nepovedene predchozi kolo. Souperi byli kvalitni, pazit taky a nic nam nebranilo konecne se fotbalove probrat a zahrat neco libiveho, kombinacne pojateho a okoreneneho nasazenim, durazem a podle moznosti i slusnymi vysledky. Ochozy svoji pritomnosti poctil i El Commandante Jarousek, trena Slavek a miniaturni kopie Lubose Cenda, ktery hlasite daval najevo nejdriv svoji nespokojenost s predvadenou hrou. Kdyz se ale kluci (konecne) probrali a ve druhem zapase zacali hrat a kombinovat, Cenda fandil tak mocne, az si narazil kostrc. Pak ho bylo slyset az do Vsestar.

Cernilov – Jaromer

Konecny stav: 9 : 13

Banany: admiral Solc 3, Luky 1, Fany 2, Pelda 1, Honzik 2

Nominace je velice jednoduchá - jdeme na věc všichni. Hlavně, ať už nikdo neodpadne marodů je až až.

Sraz hráčů u kabin bude v 8.15, sebou si vezměte to co vždy. Opět dva silní soupeři a to Jaroměř a Nový HK.

Prosím rodiče o pomoc s postavením hřišť, sraz v 7.55. Díky Luboš

Zdravas vsichni,

dnesni den se zcela jiste zapise do kronik cernilovskeho fotbalu cernym pismem, protoze takovej kotel, jak jsme dnes dostali od FC, asi nikdo nepamatuje.

Ve dnesni sestave nam chybeli Mara, Klobouk, Honzik, Kastan. Generalni reditel starsi pripravky dr. Martens zustal v dusledku pretezke rymicky s obkladem na hlave v kanafasu a zbozne se modlil, at neco zahrajem. Patrne ale nalistoval jinou modlitbu, protoze Venca nahore nam ani kousek stesti neposlal. Koucovali Zdenda (vzdy OZP) a Joska Cerny + kafral do toho Jara, na carach asistovali PaFka Turek st. a Johana.

Cernilov – FC HK

Konecny stav: 4 : 38

Banany: delostrelec Solc 2, Fany, Pelda

Cernilov – Trutnov

Konecny stav: 11 : 19

Banany: PaFka 2, Luky, Fany, delostrelec Solc 7

Nazdar medvediska,

to vam dneska Oskar vypalil bricha, co? A to jste nemuseli byt ani v Ceske Skalici, urcite i tady slunicko triskalo do hlav jak Tyson do boxpytle. Malinko horsi bylo to, ze nahle teplo mirne ovlivnilo i hru nasich beranu, kteri byli v nekterych momentech vlacni jak rozpustenej asfalt. Tvrdost v soubojich pripominajici ochytavani porcelanove sošky ve strachu, aby se nerozbila, velice casto pomalost a neduraz, toho jsem byl svedkem ve znacne casti zapasu. Bohuzel krome uvedenych atributu mi dnes uplne chybela kombinace, ta asi v dusledku upalu zaklepala backorama jiz pred zapasem.

Ve dnesni sestave byli vsichni krome Aldy a maroda Kastana, odborne vedeni bylo garantovano Dr. Martensem a Zdendou (vzdy OZP), na carach fandil obecne prumerny pocet zpocenych divaku a Danyho v kase otravovala jedna neodbytna srsen, kterou Dany rychlym a hrdinskym seslapnutim rozemlel na pastiku.

Vysledky:

Nominace na neděli je jasná, tudíž jedeme všichni. Odjezde od kabin bude v 7.45, sraz na místě v 8.20. Čekají nás opět dva po sobě jdoucí zápasy s Českou Skalicí a poté s Jíčínem.

Omluveni: Kaštan a Alda

Sebou si vezměte to co vždy na mistrovské zápasy a přibalte bojovnost, chuť a dravost.

Tento týden bude klasický. Tudíž - úterý, středa a čtvrtek 16.30 - 18.00, na našem hřišti.

Nedělě další kolo KP, tentokráte v České Saklici. Soupeři - 9.00 domácí, 10.00 Jíčín. Nominace po čtvrtečním tréninku.

V sobotu jsme zajeli na PVC povrch do Rychnova, kde jsme se utkali mužstvy Třebše a Rychnova. Chyběli nám tři hráči základu a bylo to na hřišti znát. Určitě nám nepomohli ani dva čtvrteční zápasy s FC HK, které nás stály spoustu sil, takže po cca 38 hodinách jsme museli opět šlapat na plné obrátky 80 minut. Těžká písemka. Zápas s Rychnovem se jednomu našemu týmu vedlo velice dobře a domácí porazil 8:5, ale druhý tým dostal rychtu. V zápase s Třebší se role vyměnily a naopak se o poznání lépe vedlo druhému týmu a mému zase ne. Ale s Třebší už na nás únava byla velice znát. Nic se neděje sezóna se zlomila do druhé půlky a pokusíme se ještě nějaký bodík urvat.

Černilov - Rychnov 9:20, g. Luky 4, Honza 3, Pafka, Míša

Černilov - Třebeš 9:23, g. Míša a Luky 4, Pelda