Elévové starší

Vzhledem posledním vládním opatřením, platícím ode dneška, se nesmíme scházet ani na tréninky. Bohužel se jdeme cestou restrikce a sport, který podporuje obranyschopnost organismu zakážeme.
Snad to nebude dlouho trvat.

Takže, prosím procujte na sobě alespoň doma.
Každý den prosím:

PRKNO -

LepšíJá.cz - Prkno neboli plank - Efektivní cvik na střed těla | Plank  workout, Fun workouts, Squat workout

(Flégl 2, Matějus, Bureš, Šulc Seb.)

Proti standardu obrácený průběh. Měli jsme výborný první poločas, kde jsme v podstatě hráli jen na polovině hostí a mohli branek vstřelit více. Naopak v druhé púli přidal soupeř a přehrával nás.

30.09.2020 - 16:30
30.09.2020 - 18:00

Sraz: nejpozději 16:00 na místě

Zápas: Malšova Lhota - Černilov 22:11 (12:3)
(Matějus 6x, Flégl 3x, Šulc Seb., Bureš, Waniausová)
Klasika - dobře začneme, vedeme 3:1, pak nás dva laciné góly rozhodí, že inkasujeme v podstatě ze všeho. Po poločasovém vysvětlení se výrazně zlepšíme a hrajeme už vyrovnanou partii.

04.10.2020 - 10:00
04.10.2020 - 11:15

Sraz: nejpozději 9:30 v kabinách, ale raději dřív

Zápas: Černilov - Třebeš dívky 8:8
(Matějus 4x, Flégl 2, Waniausová, vlastenec)
Ještě, že průtrž mračen včas skončila, takže jsme mohli zápas odehrát.
Slušný zápas, ale stále děláme hodně chyb na které se zaměříme na nejbližších trénincích.

24.09.2020 - 16:30
24.09.2020 - 18:00

Zápas: Hoříněves - Černilov 5:14
(Flégl 6x, Matějus 3x, Šulc Seb. 2x, Šulc Nik., Špička, vlastní)
Konečně jsme se výrazněji prosadili gólově. Bylo to po celozápasové převaze. K vidění bylo hodně fotbalových akcí, přesto jsme stále hodně hloučkovali a nebyli důrazní. Ale projev byl výrazně lepší než minule.
Pochvala všem.

POZOR: zápas v Malšově Lhotě přesouváme na středu kvůli dešti.

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako v posledních letech.
Rodíl pro letošek je v tom, že COVID nám zrušil jarní sezónu, takže vybíráme příspěvky poloviční
Na kalendářní rok 2020 jsou oddílové příspěvky 600,- Kč na + příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci ).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 300,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů neplatí

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po novu platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu může každý zaplatit sám na účet FAČR, ale jednodušší bude vybrat ji spolu s příspěvky, klub už tuto sumu zaplatil FAČRu v únoru.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:
V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.

Pakliže budete chtít, nebráníme se plnému příspěvku. Oddílové

17.09.2020 - 17:00
17.09.2020 - 18:30

Sraz: nejpozději 16:30 v kabinách, ale raději dřív

Zápas: Černilov - FC HK dívky 3:17 (1:6)
(Matějus 2x, Warisch)
Dnešek ukázal, že jsme ještě nevyzrálí. Začneme velkým tlakem, 5 minut holky zatlačíme na jejich polovinu, dáme góla, je otázkou času kdy padnou další, ale pak dostaneme 2 fíky z brejku po nedůrazu a přestáváme bojovat, sklopené hlavy a zápas v podstatě odevzdáme. Škoda, protože fotbalově na to máme, ale zatím nám k tomu nefungují hlavy.

07.09.2020 - 16:30
07.09.2020 - 17:45

Technická - já jedu z práce přímo, Domina v Újezdě berou Šulcovi

Zápas: Nový HK - Černilov 22:5 (17:0)
(Flégl 3x, Matějus 2x)
Zápas dvou diametrálně rozdílných poločasů. Kvůli řešení nesmyslných prohlášení k COVIDu s rozhodčím nebyl čas na taktickou přípravu, takže první půle byla z naší strany totálně chaotická a domácí nás kombinací a fotbalovostí zcela přehrávali.
Nicméně do druhého jsem přeskupili řady, řekli si co kdo a jak má dělat a náš tým najednou fungoval. Agresivně jsme napadali, pozorně bránili, soupeře tlačili a výsledkem byl poločas 5:5.
Za druhou půli velká pochvala všem!!

03.09.2020 - 17:00
03.09.2020 - 17:59

Vzhledem k tomu, že jsme spoustu hráčů přes prázdniny neviděli, doufám, že se to tento týden zlepší.

Zápas: Černilov - Stěžery 3:strašně moc
(Flégl 2x, Matějus)
Setkali jsme se s fyzicky a fotbalově vyspělejším týmem, takže výsledek byl jasný. Pro naše borce to bylo mnohdy první setkání se zápasovým fotbalem a pro většinu i po prázninách první fotbal. Takže jsme se se na hřišti hledali. Ale to je klasika, začátek, který je třeba hodit za hlavu.
Kupili jsme jednoduché chyby, nebyli důrazní a soupeř nás zkušeně trestal. Pozitivem byl výkon bratří Doležalů - Chicharito se vepředu neúnavně rval s o tři roky staršími borci a souboje neprohrával + David nás podržel v kase.
Teď je to o tom chodit pravidelně trénovat a bude líp.

Vzhledem k tomu, že většinu hráčů máme na příměstském táboře, tak tento týden trénujeme v rámci příměšťáku.
Standardní trénink - pondělí+středa od 17:00 tedy není. Stačí nám trénovat dvojfázově ;-)