Mistrovská soutěž

• Startují hráči nar. po 1.1.2004 ( v případě dívek po 1.1.2003)
  • Hrací doba je 2 x 15 minut s 5 minutovou poločasovou přestávkou.
  • Systém je turnajový dle rozlosování.

• Pozor pro naše hráče platí: Nominovaní hráči(hráčky) vezmou s sebou kopačky, chrániče, gumičky, ponožky, pití, svačinu, ručník.
  • Na utkání se musíme sejít za JAKÉHOKOLIV počasí.
  • Informace o nominaci a srazu dostávají hráči na tréninku a je zároveň zveřejněna i zde na webu.

Zápas ve Stěžerách v sobotu 20. 10. od 10 hodin. sraz 09:30 hodin na místě. Nominace: Rostík, Fléglis, Lukáš Petráček, Viki, Míša Potáč, Sebík, Pepa Macháček, nevím, jak kluci Doležalovi.

Zápas v Třebši neděle 7. 10. 2018 v nezvyklém čase od 14 hodin, sraz 13:30 namístě. Nominace: Rostík, Fléglis, Lukáš Petráček, Viki, kluci Doležalovi, Sebik, Pavlík Bureš

Úterý 25. 9. - trénink od 16:30 hřiště Černilov

Čtvrtek 27. 9. - mistrovský turnaj v Černilově od 16:30. Sraz 16:00 v kabinách. Nominace: Pavlí, Rejza, Lukáš Petráček, Rostík, Doležalovci, Pepa, Honzík Gajdoš, případně ještě upřesníme. Ostatní trénink dle počasí.

Mistrovský turnaj sobota 22. 9. od 9 hodin ve Vysoké, sraz 8:30 na místě.

Nominace: Pája Bureš, Rostík, Fléglis, Viktor Rejzek, Luky Petráček, David Doležal a jestli táta přemluví Honzu Gajdoše.

Úterý 11. 9. od 16:30 hodin trénink v Černilově

Čtvrtek 13. 9.  - od 16:30 hodin trénink v Černilově

Sobota 15. 9. - mistrovský turnaj (2 zápasy) v Černilově, sraz 9:15 v kabinách. Nominace: Míša Potáč, Rostík, Pavlík Bureš, Kuba Flégl, kluci Doležalovi, Pepa Macháček + ještě doplníme na tréninku. Prosím o pomoc s přípravou hřišť.

Začínáme trénovat od začátku školního roku, tréninky budou prozatím v úterý a ve čtvrtek od 17 hodin, uvidíme, jak v říjnu a v listopadu.

Takže:

Úterý 4. 9. od 17 hodin trénink v Černilově

Čtvrtek 6. 9. - místo tréninku mistrovský turnaj (3 zápasy) v Třebechovicích, sraz nejpozději v 16:30 na místě. Nominace: Míša Potáč, Rostík, Pavlík Bureš, Kuba Flégl, kluci Doležalovi, Honzík Gajdoš + případně doplníme v úterý na tréninku

Sobota 8. 9. - mistrovský turnaj (2 zápasy) v Prasku u Nového Bydžova, sraz nejpozději v 9 hodin na místě. Nominace: Míša Potáč, Rostík, Pavlík Bureš, Kuba Flégl, kluci Doležalovi, Honzík Gajdoš, Pepa Macháček.

Poslední místrovský turnaj se uskuteční v pátek 8. 6. od 17 hodin v Předměřicích,sraz 16:30 na místě. Nominace všichni - Klobouček, Rostík, Michal Potáč, Jandíci, Pavlík Bureš, Viki, Kuba Flégl, Luky Petráček, Tadeáš.

Úterý - trénink od 16:30 hřiště Černilov

Středa - turnaj od 17 hodin v Třebechovicích pod Orebem, sraz 16:30, nominace: Rostík, kluci Doležalové, Miki Plíva, Pavlík Bureš, Máťa Flégl, Sváťa +čtyři kluci z přípravky (Vašík, Kuba, Čenda, Honza)

Čtvrtek - trénink od 16:30 hřiště Černilov

Sobota - mistrovský turnaj od 10 hodin ve Smiřicích, sraz 09:15. Nominace: Michal Potáč, Jandíci, Pavlík Bureš, Lukáš Petráček, Kuba Flégl, Rostík, Venda, David Šimek

Mistrovský turnaj v sobotu 19. 5. 2018 od 9 hodin na domácícm hřišti v Černilově, sraz 08:15. Nominace: Michal Potáč, Jandíci, Pavlík Bureš, Viki Rejzek, Lukáš Petráček, Kuba Flégl, Rostík, Venda.