Mistrovská soutěž

• Startují hráči nar. po 1.1.2004 ( v případě dívek po 1.1.2003)
  • Hrací doba je 2 x 15 minut s 5 minutovou poločasovou přestávkou.
  • Systém je turnajový dle rozlosování.

• Pozor pro naše hráče platí: Nominovaní hráči(hráčky) vezmou s sebou kopačky, chrániče, gumičky, ponožky, pití, svačinu, ručník.
  • Na utkání se musíme sejít za JAKÉHOKOLIV počasí.
  • Informace o nominaci a srazu dostávají hráči na tréninku a je zároveň zveřejněna i zde na webu.

10. 6. 2017 jsme se zúčastnili fotbalového turnaje U9 (ročník 2008 a mladší) v Roudnici. V turnaji jsme 7 krát vyhráli a dvakrát remizovali. Po zásluze jsme v turnaji zvítězili!! Vítězi turnaje jsou Kuba Havelka, Aleš Täubner, Pavka Turek, Lukáš Beneš, Kryštof Matlák, Vašek Hojný, Radim Klobučar, Filip Mach, Matěj Dvořák a VŠICHNI RODIČE, KTEŘÍ NÁS PO CELÝ TURNAJ POVZBUZOVALI!!

Fotka uživatele Jaroslav Pokrupa.

Nominace: Aleš Täubner, Vašek Hojný, Kryštof Matlák, Lukáš Beneš, Kuba Havelka, Matěj Dvořák, Filip Mach, Radim Klobučar, Vašek Hudec, Pavel Turek.

Sraz v 8:45 na místě, jedná se o celodenní turnaj s plánovaným ukončením v 15:45 hodin. S sebou pití, svačinu, teplákovku, krosky nebo pantofle, náhradní ponožky, čepici na hlavu, opalovací krém, samozřejmě kopačky, chrániče.

Tréninky budou už jen v úterý 13. a 20. 6. od 16:30.

Úterý 23. 5. trénink od 16:30

Čtvrtek 25. 5. trénink od 16:30, 2008 v rámci tréninku budou mít zápas se staršími elévy

Neděle 28. 5. od 9 hodin Nové Město nad Metují - turnaj E-ON cup, sraz v 8:15 na místě, nominace: Turek, Täubner, Matlák, Beneš, Hojný, Jakub, Šolc, Taclík, Scheuer, Rybín, Černý, Klobučar + Středa a ještě jeden hráč z Hoříněvsi. Počítat s tím, že turnaj bude celodenní, vyhodnocení je až v 17 hodin, s sebou věci na fotbal, teplákovku, pití, něco malého k jídlu (měli bychom ale na místě mít oběd a zabezpečeno pití)

Úterý 30. 5. trénink, kdy od 17 hodin bude zápas s FC HK, sraz v 16:30 v kabinách. Nominace všichni

Čtvrtek 1. 6. trénink od 16:30

Neděle 4. 6. od 10 hodin mistrovský turnaj Černilov, sraz 9:15, nominace všichni včetně Tadeáše a Zigiho

Další turnaj odehrajeme v neděli od 10 hodin ve Černilově, sraz v 9:15. Nominace: Täubner, Dvořáci, Beneš, Mach, Hudec, Daněk, Potáč, David Šimek, Rostík, Klobouček, Tadeáš Hardoš, Petrikovič.

28. 5. bude turnaj v Novém Městě nad Metují, jedná se o turnaj, který je určen pro 2007, za nás se zúčastní ale i 2008, konkrétně Aleš Täubner, Pavka Turek, Vašek Hojný, Kryštof Matlák, Lukáš Beneš, za 2007 Adam Scheuer, Adam Klobučar, Kuba Taclík, Fredy Černý, Ondra Šolc, Matěj Rybín, Cyril Jakub. Na webu ještě není rozlosování a program, až výjde, hned sem dám.

28. 5. máme hrát místrovský turnaj, ten přeložíme.

Další turnaj odehrajeme v sobotu 13. 5. 2017 od 10 hodin ve Vysoké, sraz v 9:30 na místě. Nominace: Täubner, Dvořáci, Hojný, Matlák, Beneš, Mach, Hudec, Daněk, Potáč, David Šimek, Rostík, Klobouček, Tadeáš Hardoš

V neděli 7. 5. 2017 od 10 hodin se uskuteční další mistrovský turnaj na hřišti v Černilově, sraz 9:15 hodin. Nominace - všichni, tedy i "malí" (Honza Bohata, David, Rostík, Kuba, Amálka a další).

Poprosím o pomoc s přípravou hřiště a po skončení s jeho úklidem

Neděle 23. 4. od 10:00 hodin mistrovský turnaj Černilov, sraz 9:15. Nominace - všichni včetně Davida Šimka, Honzy Bohaty, Amálky, Davida "od Rosti Štolfy" (si musím to příjmení zapamatovat). Jestli někdo nemůže, tak se mi co nejdříve ozve. Nezapomenout na termoprádlo, bude pravděpodobně zima. Tatínky prosím o pomoc s přípravou hřiště.

Tréninky úterý a čtvrtek od 16:30 na hřišti v Černilově.

Sobota 8. 4. od 10 hodin, sraz 9:15, turnaj v Černilově. Nominace - Hojný, Matlák, Dvořáci, Beneš, Täubner, Havelka, Mach, Klobouček, Kvašinský, Hudec, Daněk, Petrikovič, Potáč, Šimek, Bohata. Prosím tatínky o pomoc při přípravě hřiště.

Informace k teplákovým soupravám a bundám:

Tak - a jaro je tady!!! Sice se dohrává ještě hokejová liga (Kuba Havelka nás bude informovat o Hradci), takže začínáme chodit ven. Přizpůsobte počasí své oblečení. Nesmí nám být zima, ale ani teplo. A připomínám - na trénink si berte čistou vodu,možná vodu s trochou citronové šťávy, určitě ne nic sladkého.

Trénik úterý a čtvrtek od 16:30 - hřiště Černilov, sejdeme se u volejbalistů, ale po hřišti moc nelítejte

Neděle 19. 3. Stěžerská liga (poslední zápasy) - první skupina od 12:00 hodin (sraz v 11:30) - Klobouček, Beneš, Petrikovič, Daněk, Turek, Hudec, Kvašinský, Dvořák Matěj, Mach, druhá skupina od 13 hodin (sraz 12:30) - Täubner, Hojný, Matlák, Havelka, Dvořák Péťa?, zůstanou Turek, Beneš, Mach, Matěj Dvořák a pravděpodobně Klobouček (tam to nechám na rodičích, protože povezou ještě bráchu na starší elévy)