Mistrovská soutěž

  • Startují hráči nar. po 1.1.2004 ( v případě dívek po 1.1.2003)
  • Hrací doba je 2 x 15 minut s 5 minutovou poločasovou přestávkou.
  • Systém je turnajový dle rozlosování.


  • Pozor pro naše hráče platí: Nominovaní hráči(hráčky) vezmou s sebou kopačky, chrániče, gumičky, ponožky, pití, svačinu, ručník.
  • Na utkání se musíme sejít za JAKÉHOKOLIV počasí.
  • Informace o nominaci a srazu dostávají hráči na tréninku a je zároveň zveřejněna i zde na webu.

Dobrý den, ahoj,

všichni bychom se rádi vrátili na hřiště a začali alespoň trénovat, ale současné vládní nařízení, že se může trénovat po dvojicích s rozestupy 10 metrů není o fotbale, fotbal je kolektivní sport. Technicky by nebylo možné trénovat především nejmladší děti.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že trénovat budeme až ve chvíli, kdy bude povoleno trénovat alespoň ve skupině 6 lidí.

Moc doufáme, že to bude co nejdříve.

Jarda Pokrupa 

Sraz v Roudnici mezi 9:15 - 9:30, první zápas od 10 hodin. Nominace - Vašík, Tomáš, kluci Stašovi, Dante, Mára, Pepa, Niki. 

Tréninky budou v úterý a ve čtvrtek od 16 hodin na zadním hřišti. 

Domča Špička, Séba, David Doležal, Linda budou chodit od 25. 5. na tréninky se staršími elévy - pondělí, středa od 17 hodin.  

Trénink - čtvrtek 5. 12. od 16 hodin v Černilově.

Sobota 7. 12. 2019 -  informace po skupinách:

- Vašík Kubař, Tomáš Doležal, Dante, Niki Šulc, Ondra Staša (u Ondry budu volat ještě mamince) - turnaj v Hostinném v hale, s sebou sálovky, pití, jedná se o turnaj pro 2013 a mladší, počet hráčů 3+0, 10 týmů, zahájení už v 8:15, sraz musí být nejpozději v 7:45 na místě, bližší řeknu na tréninku, ukončení asi 13 hodin

- Linda Šimůnková - nominační turnaj dívek v Třebši, sraz v 7:45 na místě (hala Třebeš), tatínkovi dostal e-mail

- Pavlík Bureš a Sébik Šulc -  od 9 do 12 trénink okresního výběru U-9 ve Vysoké v nové nafukovačce (nafukovačka je v areálu fotbalového hřiště), sraz nejpozději v 8:50 na místě, tatínkům přepošlu info e-mailem

- ostatní na sobotu volno. 

Místo: hala Předměřice

Čas: sobota 23. 11. 2019 od 12 hodin, sraz 11:30 na místě

S sebou: sálovky (opravdu ne klouzavé boty), mikinu a nebo teplákovku, ručník, pití, bojovnost, rodičové použijí návleky a nebo si mohou přinést vlastní obuv na přezutí.

Turnaj se hraje na skupiny, my jsme ve skupině se Stěžerami, Smiřicemi, Malšovkou, budeme hrát 3 zápasy po 17 minutách, proto s sebou nebereme moc dětí, vítěz skupiny postoupí do finále, které se hraje 1. 12.

Nomice: Pája Bureš, Doležalovci, Šulcovci, Vašík Kubař, Dante, Domča Špička. 

Sraz v 9 hodin, nominace všichni.

Používáme značku Erima. Nakupuje přes firmu Gazzasport Karlovy Vary (www.gazzasport.cz ), která má internetový obchod Erisport. Naše současná kolekce se jmenuje Club 1900 2.0. Kromě našich teplákovek a bund je v této kolekci další zboží. Níže dám odkaz. Kdybyste nějaké zboží chtěli, umím zařídit slevu.

Teplákovky a šusťákovky pro kluky jsou velikosti 116, 128, 140 a 152. Je možné kombinovat i velikosti, zpravidla bundy ostatní rodičové kupovali trochu větší. Díky příspěvku FK Černilov jsou ceny trochu nižší než e-shopu,  cena za teplákovou soupravu je 800 Kč, tepláková souprava plus šusťáková bunda je 1.300,- , na bundách je černilovský znak. Barva žluto - černá.

https://www.erisport.cz/tymova-rada-club-1900-2-0?cdo=2000&p2=79#p2

Zápas tento týden bude v sobotu 19. 10. od 9:30 v Třebechovicích pod Orebem, sraz 9:00 hodin. Soupeřem nám bude FC Hradec Králové A a B.

Nominace: Doležalovci, Šulcovci, Dante, Vašík, Linda, Domča Špička, Tadeášové Rezek a Neubauer.