Trénink

V sezóně:

Trénujeme od jara 3x týdne na hřišti FK Černilov - úterý, čtvrtek a pátek.
Trénujeme od 16:30 do 18:00.
V případě nepříznivého počasí v úterý se trénink nekoná.
Výbava: kopačky, vhodné oblečení [na podzim dostatečně teplé] a pití. Doporučujeme s vlastním balonem velikosti 4.

Přes zimu:
Trénujeme v školní tělocvičně.
Ale už jen jeden den v týdnu - ve úterý 17:00 - 19:00. Dělíme se na 2 party.
Pokud to půjde, tak budeme zpestřovat přípravu umělkou nebo nějakou větší halou - info zde na webu a na trénincích.

Do haly je nutná vhodná sálová obuv - ne s černou podrážkou. Jako domací úkol je kondička pro všechny, ať jsme na jaro připraveni.

Minulý pátek byla otevřena plocha s umělou trávou v areálu fotbalového hřiště a protože nám počasí přeje, tak budeme chodit trénovat nadále ven, na tuto umělou trávu. Tréninky budou v úterý a ve čtvrtek již od 16 hodin. Přezouvat se děti ve žluté buňce, která je asfaltové ploše u umělky.

Mistrovské zápasy podzimu byly ukončeny v sobotu, čeká nás jeden turnaj v Předměřicích, o datu a času budete informování (pojedou jen ti"větší")

Trénink v tomto týdnu nebude v úterý. Vzhledem k počasí budeme nadále chodit ven, máme ale problém s umělkou, která by snad měla být hotová do do pátku, možná již ve čtvrtek.

Trénink naplánujeme na čtvrtek od 16 hodin zahájení, trénink bude hodinu - buď hřiště a nebo umělka. Na umělku se bude chodit v čisté obuvi, tím myslím to, že kopačky si děti nazouvat až na místě.

Pokud to půjde, tak se budeme snažit chodit ven, máme plánovanou jednou tělocvičnu ve čtvrtek, ale pro její "velikost" se  mi do ní moc chodit nechce.

Úterý 25. 9. - trénink od 16:30 hřiště Černilov

Čtvrtek 27. 9. - mistrovský turnaj v Černilově od 16:30. Sraz 16:00 v kabinách. Nominace: Pavlí, Rejza, Lukáš Petráček, Rostík, Doležalovci, Pepa, Honzík Gajdoš, případně ještě upřesníme. Ostatní trénink dle počasí.

--- fotogalerie na RAJČETI zde

DEN 6 patek, nocni zpravy

Tak, a jsem tady zas. Nocni pochod odvahy byl hodne napruzenej, i kdyz byl kratsi, nez je zvykem. Kratsi draha neumoznovala uplne pripravit veskera zakouti strachu, nicmene rozklepani kluci se odvazne na ni vydali. Omotani sviticimi tyckami vyrazili do terenu se zaludkekm v krku. Straseni bylo ukrutne, nekteri kluci vyprdli posledni plyny. No, vsechno je v poradku, smradi .-)

DEN 6 patek

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.

Posílám slibovaný sumář informací:

Změnil se čas, počasí se začíná lepšit, proto na tréninky budou již na fotbalovém hřišti úterý, čtvrtek od 16:30 do 18 hodin.

Zítra bude v záložce Ke stažení rozpis zápasů na jarní sezonu.

Plán:

Úterý 27. 3. od 16:30 - trénink Černilov fotbalové hřiště

Čtvrtek 29. 3. - trénink nebude, prázdniny

Víkend - volno

Stěžerská liga - sobota 3. 2. 2018 od 16 hodin, sraz na místě v 15:30. Nominace všichni.

Středa 10. 1. - od 17 hodin trénink Smiřice umělka

Čtvrtek 11. 1. - od 16 hodin trénink tělocvična ZŠ Černilov

Neděle 14. 1. - od 12 hodin Stěžerská liga, sraž 11:30, nominace všichni !!

Středa 17. 1. - od 17 hodin trénink Smiřice umělka

Čtvrtek 18. 1. - od 16 hodin trénink tělocvična ZŠ Černilov

Neděle 21. 1. - od 13 hodin Stěžerská liga, sraž 12:30, nominace všichni !!