Trénink

V sezóně:

Trénujeme od jara 3x týdne na hřišti FK Černilov - úterý, čtvrtek a pátek.
Trénujeme od 16:30 do 18:00.
V případě nepříznivého počasí v úterý se trénink nekoná.
Výbava: kopačky, vhodné oblečení [na podzim dostatečně teplé] a pití. Doporučujeme s vlastním balonem velikosti 4.

Přes zimu:
Trénujeme v školní tělocvičně.
Ale už jen jeden den v týdnu - ve úterý 17:00 - 19:00. Dělíme se na 2 party.
Pokud to půjde, tak budeme zpestřovat přípravu umělkou nebo nějakou větší halou - info zde na webu a na trénincích.

Do haly je nutná vhodná sálová obuv - ne s černou podrážkou. Jako domací úkol je kondička pro všechny, ať jsme na jaro připraveni.

Pokud to počasí dovolí, tak budeme využívat hřiště s umělým povrchem v areálu fotbalového hřiště v Černilově, POTŘEBUJEME STÁLE PRÁCI S MÍČEM.

- Přípravka úterý a čtvrtek od 16 hodin do 17 hodin

- Mladší elévové od 16:30 do 17:45.

Sraz u žlutých buněk, kde se holky a kluci povinně přezují, převléknou.

Rodičové, maminky, i v minulosti jsme v této době trénovali a dětem se nic nestalo, byly otužilejší. Ideální oblečení je termo prádlo, tepláky nebo leginy, mikina a odpovídající bunda (softshellovka je asi nejlepší), péřovky nejsou to pravé.

Úterý, čtvrtek od 16:30 trénink hřiště Černilov

Neděle od 13 hodin zápasy Dohalice, sraz kolem 12:30. Nominaci upřesníme podle zdravotního stavu, ale předpokládám, že Doležalovci, Šulcovci, Domča Špička, Tadeášové Rezek a Neubauer, Dante, Vašík a Linda, snad Pája Bureš.

Odkaz na další zápasy:

Ten poslední pravděpodobně upřesníme a odehrál by se asi v Černilově na umělce.

Rozlučka se sezonou proběhne v pátek 28. 6. 2019 od 18 hodin do XX hodin ve sportovním areálu v Černilově v místě volejbalových kurtů.

S sebou děti, sportovní oblečení, obuv i pro rodiče (bude fotbálek děti vs. maminky, případně tatínkové), dobrou náladu. Maminky poprosím o něco dobrého sladkého a nebo slaného. Maso (kýty), pivo, limo zabezpečíme my.

Vybíráme 100 Kč za dospělého, zbytek doplatí FK .

Mistrovský turnaj v pátek 12. 4. 2019 od 17 hodin v Předměřicích nad Labem, sraz 16:30 na místě.

Nominace: Pája Bureš, Rostík, Fléglis, David Šimek, Doležalovci, Šulcovci

Tréninky od 5. 3. 2019 jsou vždy v úterý a ve čtvrtek od 16:15 na hřišti v Černilově

Minulý pátek byla otevřena plocha s umělou trávou v areálu fotbalového hřiště a protože nám počasí přeje, tak budeme chodit trénovat nadále ven, na tuto umělou trávu. Tréninky budou v úterý a ve čtvrtek již od 16 hodin. Přezouvat se děti ve žluté buňce, která je asfaltové ploše u umělky.

Mistrovské zápasy podzimu byly ukončeny v sobotu, čeká nás jeden turnaj v Předměřicích, o datu a času budete informování (pojedou jen ti"větší")

Trénink v tomto týdnu nebude v úterý. Vzhledem k počasí budeme nadále chodit ven, máme ale problém s umělkou, která by snad měla být hotová do do pátku, možná již ve čtvrtek.

Trénink naplánujeme na čtvrtek od 16 hodin zahájení, trénink bude hodinu - buď hřiště a nebo umělka. Na umělku se bude chodit v čisté obuvi, tím myslím to, že kopačky si děti nazouvat až na místě.

Pokud to půjde, tak se budeme snažit chodit ven, máme plánovanou jednou tělocvičnu ve čtvrtek, ale pro její "velikost" se  mi do ní moc chodit nechce.

Úterý 25. 9. - trénink od 16:30 hřiště Černilov

Čtvrtek 27. 9. - mistrovský turnaj v Černilově od 16:30. Sraz 16:00 v kabinách. Nominace: Pavlí, Rejza, Lukáš Petráček, Rostík, Doležalovci, Pepa, Honzík Gajdoš, případně ještě upřesníme. Ostatní trénink dle počasí.

--- fotogalerie na RAJČETI zde

DEN 6 patek, nocni zpravy

Tak, a jsem tady zas. Nocni pochod odvahy byl hodne napruzenej, i kdyz byl kratsi, nez je zvykem. Kratsi draha neumoznovala uplne pripravit veskera zakouti strachu, nicmene rozklepani kluci se odvazne na ni vydali. Omotani sviticimi tyckami vyrazili do terenu se zaludkekm v krku. Straseni bylo ukrutne, nekteri kluci vyprdli posledni plyny. No, vsechno je v poradku, smradi .-)

DEN 6 patek