Trénink

V sezóně:

Trénujeme od jara 3x týdne na hřišti FK Černilov - úterý, čtvrtek a pátek.
Trénujeme od 16:30 do 18:00.
V případě nepříznivého počasí v úterý se trénink nekoná.
Výbava: kopačky, vhodné oblečení [na podzim dostatečně teplé] a pití. Doporučujeme s vlastním balonem velikosti 4.

Přes zimu:
Trénujeme v školní tělocvičně.
Ale už jen jeden den v týdnu - ve úterý 17:00 - 19:00. Dělíme se na 2 party.
Pokud to půjde, tak budeme zpestřovat přípravu umělkou nebo nějakou větší halou - info zde na webu a na trénincích.

Do haly je nutná vhodná sálová obuv - ne s černou podrážkou. Jako domací úkol je kondička pro všechny, ať jsme na jaro připraveni.

A opět poděkování za zápasy v neděli v Dohalicích!!! Dobrý výkon, poděkování rodičům a prarodičům!!

A k plánu - tento víkend bude volný!!! A to proto, protože:

Úterý 10. 10. - trénink 16:30 Černilov

Čtvrtek 12. 10. - mistrovský turnaj Černilov 16:30, sraz 16:00 v kabinách, prosím o pomoc s přípravou hřiště

Nejdříve pochvala a poděkování za zápasy v Předměřicích, hodně jsme si to s rodiči užili, góly Rostíka a především Pavlíka Lionela Bureše byly výborné!!

A k plánu, který byl narušen deštěm:

Úterý 3. 10. - trénink zrušen silný déšť

Čtvrtek 5. 10. - trénink 16:30 Černilov

Neděle 8. 10. - mistrovský turnaj od 10 hodin v Dohalicích, sraz 09:15 na místě, účast VŠICHNI!!! Soupeři domácí a Myštěves

Úterý 26. 9. - trénink od 16:30 Černilov

Čtvrtek 28. 9. -  TRÉNINK SE RUŠÍ!!!

Pátek 29. 9. - mistrovský turnaj od 17 hodin v Předměřicích, sraz 16:15 na místě, účast VŠICHNI

Úterý 12. 9 od 16:30 - trénink Černilov hl. hřiště

Čtvrtek 14. 9.  od 16:30 - trénink Černilov hl. hřiště

Neděle 17. 9. od 10 hodin Černilov, sraz 9:15 - místrovský turnaj. Nominace Klobučar, Petrikovič, Daněk, Potáč, Bohata, Rostík, David Šimek, Hardoš, Bureš. Prosím o pomoc s přípravou hřišť. Děkuji.

Speciální poděkování rodině Daňkových za Vysokou, kde koučovali, fandili, hráli.. :-)

Fotogalerie - průběžná aktualizace je k vidění na Rajčeti

DEN 6 patek

NEJDRIVE NEJDULEZITEJSI INFO - zitrejsi vydej materialu (deti) OD DESETI HODIN (dle moznosti nejezdit o moc driv, v pul devate je snidane, tak abychom to vsechno stihli)

Nazdar lidi, informace z posledniho dne soustredeni, nabiteho potem, urputnou snahou, puchyri uriznutymi ziletkou a shozenymi kilogramy sadla vam prinasi vzdy zurivy Jarolim Basak.

Soustředění se uskuteční v Horním Maršově v Penzionu u zámku od neděle 13. 8. do soboty 19. 8. 2017.

Sraz buď ve 14 hodin u kabin v Černilově a nebo kolem 16. hodiny u penzinu. Peníze budeme vybírat na místě 2.600,- Kč - někteří hradili již zálohy). S sebou věci na fotbal do každého počasí, věci na pobyt v penzionu, hygienické potřeby, menší kapesné (jídlo - 5 krát denně -  a pití bude samozřejmě zabezpečeno), zákaz mobilů, tabletů a jiných elektronických her.

Při nástupu odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti (bude jako příloha této zprávy) + případnou zprávu o zdravotních omezeních, případné léky, které kluci berou.

Přihlášeni jsou:

- přípravka a elévové -  Maty Daněk, Täubner, Mach, Černý, Kuba Havelka, Hojný, Adam Petrikovič, Radim Klobučar, Rybín, Adam Klobučar, Šolc, Káža, Jakub, Scheuer, Matlák

Rozlučka se sezonou bude v pátek 23. 6. 2017 od 17 hodin na hřišti v Černilově (plocha před buňkami).

Byli bychom rádi, kdyby se zúčastnili jak všechny děti (plus jejich sourozenci), tak i rodiče. Pojíme, popijeme, zahrajeme fotbal a jiné hry, takže sportovní obuv a oblečení všichni, zápasy proti maminkám a proti tatínkům jsou hodně, hodně oblíbené :-)

Budeme vybírat 200 Kč za dospělého, děti samozřejmě zdarma.

V příštím týdnu dám na web informace k táboru (soustředění) a k příměstskému táboru.

Úterý 23. 5. trénink od 16:30

Čtvrtek 25. 5. trénink od 16:30, 2008 v rámci tréninku budou mít zápas se staršími elévy

Neděle 28. 5. od 9 hodin Nové Město nad Metují - turnaj E-ON cup, sraz v 8:15 na místě, nominace: Turek, Täubner, Matlák, Beneš, Hojný, Jakub, Šolc, Taclík, Scheuer, Rybín, Černý, Klobučar + Středa a ještě jeden hráč z Hoříněvsi. Počítat s tím, že turnaj bude celodenní, vyhodnocení je až v 17 hodin, s sebou věci na fotbal, teplákovku, pití, něco malého k jídlu (měli bychom ale na místě mít oběd a zabezpečeno pití)

Úterý 30. 5. trénink, kdy od 17 hodin bude zápas s FC HK, sraz v 16:30 v kabinách. Nominace všichni

Čtvrtek 1. 6. trénink od 16:30

Neděle 4. 6. od 10 hodin mistrovský turnaj Černilov, sraz 9:15, nominace všichni včetně Tadeáše a Zigiho

Další turnaj odehrajeme v neděli od 10 hodin ve Černilově, sraz v 9:15. Nominace: Täubner, Dvořáci, Beneš, Mach, Hudec, Daněk, Potáč, David Šimek, Rostík, Klobouček, Tadeáš Hardoš, Petrikovič.

28. 5. bude turnaj v Novém Městě nad Metují, jedná se o turnaj, který je určen pro 2007, za nás se zúčastní ale i 2008, konkrétně Aleš Täubner, Pavka Turek, Vašek Hojný, Kryštof Matlák, Lukáš Beneš, za 2007 Adam Scheuer, Adam Klobučar, Kuba Taclík, Fredy Černý, Ondra Šolc, Matěj Rybín, Cyril Jakub. Na webu ještě není rozlosování a program, až výjde, hned sem dám.

28. 5. máme hrát místrovský turnaj, ten přeložíme.