Trénink

V sezóně:

Trénujeme od jara 3x týdne na hřišti FK Černilov - úterý, čtvrtek a pátek.
Trénujeme od 16:30 do 18:00.
V případě nepříznivého počasí v úterý se trénink nekoná.
Výbava: kopačky, vhodné oblečení [na podzim dostatečně teplé] a pití. Doporučujeme s vlastním balonem velikosti 4.

Přes zimu:
Trénujeme v školní tělocvičně.
Ale už jen jeden den v týdnu - ve úterý 17:00 - 19:00. Dělíme se na 2 party.
Pokud to půjde, tak budeme zpestřovat přípravu umělkou nebo nějakou větší halou - info zde na webu a na trénincích.

Do haly je nutná vhodná sálová obuv - ne s černou podrážkou. Jako domací úkol je kondička pro všechny, ať jsme na jaro připraveni.

Úterý 25. 9. - trénink od 16:30 hřiště Černilov

Čtvrtek 27. 9. - mistrovský turnaj v Černilově od 16:30. Sraz 16:00 v kabinách. Nominace: Pavlí, Rejza, Lukáš Petráček, Rostík, Doležalovci, Pepa, Honzík Gajdoš, případně ještě upřesníme. Ostatní trénink dle počasí.

--- fotogalerie na RAJČETI zde

DEN 6 patek, nocni zpravy

Tak, a jsem tady zas. Nocni pochod odvahy byl hodne napruzenej, i kdyz byl kratsi, nez je zvykem. Kratsi draha neumoznovala uplne pripravit veskera zakouti strachu, nicmene rozklepani kluci se odvazne na ni vydali. Omotani sviticimi tyckami vyrazili do terenu se zaludkekm v krku. Straseni bylo ukrutne, nekteri kluci vyprdli posledni plyny. No, vsechno je v poradku, smradi .-)

DEN 6 patek

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.

Posílám slibovaný sumář informací:

Změnil se čas, počasí se začíná lepšit, proto na tréninky budou již na fotbalovém hřišti úterý, čtvrtek od 16:30 do 18 hodin.

Zítra bude v záložce Ke stažení rozpis zápasů na jarní sezonu.

Plán:

Úterý 27. 3. od 16:30 - trénink Černilov fotbalové hřiště

Čtvrtek 29. 3. - trénink nebude, prázdniny

Víkend - volno

Stěžerská liga - sobota 3. 2. 2018 od 16 hodin, sraz na místě v 15:30. Nominace všichni.

Středa 10. 1. - od 17 hodin trénink Smiřice umělka

Čtvrtek 11. 1. - od 16 hodin trénink tělocvična ZŠ Černilov

Neděle 14. 1. - od 12 hodin Stěžerská liga, sraž 11:30, nominace všichni !!

Středa 17. 1. - od 17 hodin trénink Smiřice umělka

Čtvrtek 18. 1. - od 16 hodin trénink tělocvična ZŠ Černilov

Neděle 21. 1. - od 13 hodin Stěžerská liga, sraž 12:30, nominace všichni !!

Tento týden již začíná Stěžerská liga, první zápas je v sobotu 9. 12. od 12 hodin, sraz v 11:30 na místě (nafukovačka na fotbalovém hřišti ve Stěžerách).

Nominace: všichni!!!

S sebou: kopačky nebo turfy (ne sálovky!!), tričko, tepláky, chrániče, stulpny, pití. Kluci nebudou dostávat dresy, ale jen rozlišováky.

Nejdříve velká gratulace, kluci pod vedením Aleše a Lukáše Daňkových vyhráli svou skupinu a postoupili do finále Okresního halového přeboru!! Finále se uskuteční ve sportovní hale v Předměřicích v neděli 3. 12. 2017 od 14:30, sraz 13:45 na místě.

Nominace: trenéři Aleš a Lukáš Daňkové, Jandíci, Klobouček, Michal Potáč, Rostík, Pavlík,Viki Rejzek, Tomík Zikmund. S sebou věci do haly, všechny rodiče, dědečky, babičky, bráchy, ségry!!!