Trénink

V sezóně:

Trénujeme od jara 3x týdne na hřišti FK Černilov - úterý, čtvrtek a pátek.
Trénujeme od 16:30 do 18:00.
V případě nepříznivého počasí v úterý se trénink nekoná.
Výbava: kopačky, vhodné oblečení [na podzim dostatečně teplé] a pití. Doporučujeme s vlastním balonem velikosti 4.

Přes zimu:
Trénujeme v školní tělocvičně.
Ale už jen jeden den v týdnu - ve úterý 17:00 - 19:00. Dělíme se na 2 party.
Pokud to půjde, tak budeme zpestřovat přípravu umělkou nebo nějakou větší halou - info zde na webu a na trénincích.

Do haly je nutná vhodná sálová obuv - ne s černou podrážkou. Jako domací úkol je kondička pro všechny, ať jsme na jaro připraveni.

KDY: neděle 18.9.2022 od 14:00
KDE: doma
SRAZ: 13:30 v kabinách
Nominace: ročníky 2016 - 2014

Omluvenky: Vincent, Bára, kluci Církovi

Hrajeme klasické 4 zápasy s týmy Malšovice a Třebechovice

Řítí se na nás velký slejvák, raději dnes trénovat nebudeme.
Důležité je být ready na neděli.

Tréňové

Doufám, že jste si o prázdninách hezky odpočali a máte zase chuť na fotbal.

Tuto sezónu máme několik změn.

Mladší elévci = ročníky 2014,2015 a mladší

Trenérský tým = Horák Slavoj, Voltr Michael, Jonáš Jan, kluci dorostenci

Tréninky =  Úterý a Čtvrtek od 16:00 do 17 něco málo.

Mistrovské zápasy budou nalosovány v pátek, zatím ještě nemáme termíny, ale začíná se až ve školním roce.

Kontakt: shorak@fkcernilov.cz, 602 211 592

Sraz 8:00 hodin, bude celkem 7 zápasů. Nominace: Pavlík Bureš, Šulcovci, Dante, Domča Špička, Táďa Neubauer. S sebou boty do haly, teplákovku, pití, sváču. Konec kolem 15. hodiny

Pokud to počasí dovolí, tak budeme využívat hřiště s umělým povrchem v areálu fotbalového hřiště v Černilově, POTŘEBUJEME STÁLE PRÁCI S MÍČEM.

- Přípravka úterý a čtvrtek od 16 hodin do 17 hodin

- Mladší elévové od 16:30 do 17:45.

Sraz u žlutých buněk, kde se holky a kluci povinně přezují, převléknou.

Rodičové, maminky, i v minulosti jsme v této době trénovali a dětem se nic nestalo, byly otužilejší. Ideální oblečení je termo prádlo, tepláky nebo leginy, mikina a odpovídající bunda (softshellovka je asi nejlepší), péřovky nejsou to pravé.

Úterý, čtvrtek od 16:30 trénink hřiště Černilov

Neděle od 13 hodin zápasy Dohalice, sraz kolem 12:30. Nominaci upřesníme podle zdravotního stavu, ale předpokládám, že Doležalovci, Šulcovci, Domča Špička, Tadeášové Rezek a Neubauer, Dante, Vašík a Linda, snad Pája Bureš.

Odkaz na další zápasy:

Ten poslední pravděpodobně upřesníme a odehrál by se asi v Černilově na umělce.

Rozlučka se sezonou proběhne v pátek 28. 6. 2019 od 18 hodin do XX hodin ve sportovním areálu v Černilově v místě volejbalových kurtů.

S sebou děti, sportovní oblečení, obuv i pro rodiče (bude fotbálek děti vs. maminky, případně tatínkové), dobrou náladu. Maminky poprosím o něco dobrého sladkého a nebo slaného. Maso (kýty), pivo, limo zabezpečíme my.

Vybíráme 100 Kč za dospělého, zbytek doplatí FK .

Mistrovský turnaj v pátek 12. 4. 2019 od 17 hodin v Předměřicích nad Labem, sraz 16:30 na místě.

Nominace: Pája Bureš, Rostík, Fléglis, David Šimek, Doležalovci, Šulcovci