Tréninky =  Středa a Pátek od 16:00 do 17 něco málo.

První mistrovský zápas máme v sobotu 3.9. v 10:00 doma se Slávií B.
Další zápasy zde

Kontakt: 732 632 223 (Kryštof), tofa.holecek@gmail.com

Rychlý sumář k sezóně:

Kdo je starší přípravka: ročníky 2011 a 2012 (samozřejmě budeme dávat šanci i mladším, ať se kluci víc vykopou)

Trenéři: Tom Obzina, Slávek Horák

Tréninky: Pondělí, Středa od 17:00

Dobrý den, ahoj,

všichni bychom se rádi vrátili na hřiště a začali alespoň trénovat, ale současné vládní nařízení, že se může trénovat po dvojicích s rozestupy 10 metrů není o fotbale, fotbal je kolektivní sport. Technicky by nebylo možné trénovat především nejmladší děti.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že trénovat budeme až ve chvíli, kdy bude povoleno trénovat alespoň ve skupině 6 lidí.

Moc doufáme, že to bude co nejdříve.

Jarda Pokrupa

Přátelé/kamarádi, trénovat můžeme už všichni najednou.

Takže se všichni sejdem v pondělí a středu v 17:00 na umělce.

Kopačky s sebou, výběh nebude, když už můžem i hrát fotbal.

Vzhledem posledním vládním opatřením, platícím ode dneška, se nesmíme scházet ani na tréninky. Bohužel se jdeme cestou restrikce a sport, který podporuje obranyschopnost organismu zakážeme.
Snad to nebude dlouho trvat.

Takže, prosím procujte na sobě alespoň doma.
Každý den prosím:

PRKNO -

LepšíJá.cz - Prkno neboli plank - Efektivní cvik na střed těla | Plank  workout, Fun workouts, Squat workout

(Flégl 2, Matějus, Bureš, Šulc Seb.)

Proti standardu obrácený průběh. Měli jsme výborný první poločas, kde jsme v podstatě hráli jen na polovině hostí a mohli branek vstřelit více. Naopak v druhé púli přidal soupeř a přehrával nás.

30.09.2020 - 16:30
30.09.2020 - 18:00

Sraz: nejpozději 16:00 na místě

Zápas: Malšova Lhota - Černilov 22:11 (12:3)
(Matějus 6x, Flégl 3x, Šulc Seb., Bureš, Waniausová)
Klasika - dobře začneme, vedeme 3:1, pak nás dva laciné góly rozhodí, že inkasujeme v podstatě ze všeho. Po poločasovém vysvětlení se výrazně zlepšíme a hrajeme už vyrovnanou partii.

04.10.2020 - 10:00
04.10.2020 - 11:15

Sraz: nejpozději 9:30 v kabinách, ale raději dřív

Zápas: Černilov - Třebeš dívky 8:8
(Matějus 4x, Flégl 2, Waniausová, vlastenec)
Ještě, že průtrž mračen včas skončila, takže jsme mohli zápas odehrát.
Slušný zápas, ale stále děláme hodně chyb na které se zaměříme na nejbližších trénincích.

24.09.2020 - 16:30
24.09.2020 - 18:00

Zápas: Hoříněves - Černilov 5:14
(Flégl 6x, Matějus 3x, Šulc Seb. 2x, Šulc Nik., Špička, vlastní)
Konečně jsme se výrazněji prosadili gólově. Bylo to po celozápasové převaze. K vidění bylo hodně fotbalových akcí, přesto jsme stále hodně hloučkovali a nebyli důrazní. Ale projev byl výrazně lepší než minule.
Pochvala všem.

POZOR: zápas v Malšově Lhotě přesouváme na středu kvůli dešti.

17.09.2020 - 17:00
17.09.2020 - 18:30

Sraz: nejpozději 16:30 v kabinách, ale raději dřív

Zápas: Černilov - FC HK dívky 3:17 (1:6)
(Matějus 2x, Warisch)
Dnešek ukázal, že jsme ještě nevyzrálí. Začneme velkým tlakem, 5 minut holky zatlačíme na jejich polovinu, dáme góla, je otázkou času kdy padnou další, ale pak dostaneme 2 fíky z brejku po nedůrazu a přestáváme bojovat, sklopené hlavy a zápas v podstatě odevzdáme. Škoda, protože fotbalově na to máme, ale zatím nám k tomu nefungují hlavy.