Mistrovská soutěž

24.09.2020 - 18:00

Sraz: nejpozději 16:00 na místě

Zápas: Hoříněves - Černilov 5:14
(Flégl 6x, Matějus 3x, Šulc Seb. 2x, Šulc Nik., Špička, vlastní)
Konečně jsme se výrazněji prosadili gólově. Bylo to po celozápasové převaze. K vidění bylo hodně fotbalových akcí, přesto jsme stále hodně hloučkovali a nebyli důrazní. Ale projev byl výrazně lepší než minule.
Pochvala všem.

POZOR: zápas v Malšově Lhotě přesouváme na středu kvůli dešti.

17.09.2020 - 17:00
17.09.2020 - 18:30

Sraz: nejpozději 16:30 v kabinách, ale raději dřív
Nominace: všichni 10+11

Zápas: Černilov - FC HK dívky 3:17 (1:6)
(Matějus 2x, Warisch)
Dnešek ukázal, že jsme ještě nevyzrálí. Začneme velkým tlakem, 5 minut holky zatlačíme na jejich polovinu, dáme góla, je otázkou času kdy padnou další, ale pak dostaneme 2 fíky z brejku po nedůrazu a přestáváme bojovat, sklopené hlavy a zápas v podstatě odevzdáme. Škoda, protože fotbalově na to máme, ale zatím nám k tomu nefungují hlavy.

07.09.2020 - 16:30
07.09.2020 - 17:45

Sraz: nejpozději 16:00 na místě

Technická - já jedu z práce přímo, Domina v Újezdě berou Šulcovi

Zápas: Nový HK - Černilov 22:5 (17:0)
(Flégl 3x, Matějus 2x)
Zápas dvou diametrálně rozdílných poločasů. Kvůli řešení nesmyslných prohlášení k COVIDu s rozhodčím nebyl čas na taktickou přípravu, takže první půle byla z naší strany totálně chaotická a domácí nás kombinací a fotbalovostí zcela přehrávali.
Nicméně do druhého jsem přeskupili řady, řekli si co kdo a jak má dělat a náš tým najednou fungoval. Agresivně jsme napadali, pozorně bránili, soupeře tlačili a výsledkem byl poločas 5:5.
Za druhou půli velká pochvala všem!!

03.09.2020 - 17:00
03.09.2020 - 17:59

Vzhledem k tomu, že jsme spoustu hráčů přes prázdniny neviděli, doufám, že se to tento týden zlepší.

Sraz: nejpozději 16:30 v kabinách, ale raději dřív

Zápas: Černilov - Stěžery 3:strašně moc
(Flégl 2x, Matějus)
Setkali jsme se s fyzicky a fotbalově vyspělejším týmem, takže výsledek byl jasný. Pro naše borce to bylo mnohdy první setkání se zápasovým fotbalem a pro většinu i po prázninách první fotbal. Takže jsme se se na hřišti hledali. Ale to je klasika, začátek, který je třeba hodit za hlavu.
Kupili jsme jednoduché chyby, nebyli důrazní a soupeř nás zkušeně trestal. Pozitivem byl výkon bratří Doležalů - Chicharito se vepředu neúnavně rval s o tři roky staršími borci a souboje neprohrával + David nás podržel v kase.
Teď je to o tom chodit pravidelně trénovat a bude líp.

--- fotogalerie na RAJČETI zde

DEN 6 patek, nocni zpravy

Tak, a jsem tady zas. Nocni pochod odvahy byl hodne napruzenej, i kdyz byl kratsi, nez je zvykem. Kratsi draha neumoznovala uplne pripravit veskera zakouti strachu, nicmene rozklepani kluci se odvazne na ni vydali. Omotani sviticimi tyckami vyrazili do terenu se zaludkekm v krku. Straseni bylo ukrutne, nekteri kluci vyprdli posledni plyny. No, vsechno je v poradku, smradi .-)

DEN 6 patek

- neděle 3. 6. od 9 hodin Černilov, sraz 8:15, v případě problémů volejte co nejdříve, první zápas Třebeš, 2. Hradec Králové. Nominace Jakub, Šolc, Havelka, Černý, Täubner, Dvořák, Beny, Šimek,nově i Jandíci a Venda, prosím o pomoc s přípravou hřišť a jejich úklidem po turnaji.

Tento týden hrajeme dva turnaje:

- čtvrtek 24. 5. od 16:30 na Novém Hradci, sraz nejpozději v 16 hodin na místě, v případě problémů volejte, vnímám, že hrát v týdnu může být problematické kvůli práci (proto je nominace větší), první zápas Třebeš, 2. od 18:30 Rychnov. Nominace Scheuer, Jakub, Šolc, Hojný, Matlák, Havelka, Černý, Täubner, Rybín, Klobučar, Dvořák, když to stihne, tak Beny

- neděle 27. 5. od 9 hodin v Černilově, sraz v 8:15, prosím o pomoc s přípravou hřišť a jejich úklidem po turnaji. Nominaci upřesníme ve čtvrtek. Předběžně stejná kromě Kuby Havelky

V neděli 13. 5. 2018 od 9 hodin se uskuteční turnaj v Černilově, sraz 8:15 na místě. Nominace: Scheuer, Adam Klobučar, Rybín, Jakub, Šolc, Täubner, Beneš, Dvořák, Hudec, Havelka, Černý