Trénink

Informace o zimní přípravě - MUŽI A+B

Zahájení přípravy: pátek 27.1.2016 v 16:45 kabinách. Příprava je společná pro hráče A i B.

na trénink : zimní doplňky + obuv na běhání + kopačky

Dále pak bude příprava probíhat v tomto režimu:

Úterý 18:00 - trénink venku na domácím hřišti
Pátek 17:00 - trénink venku na domácím hřišti
víkend - přípravný zápas UT Nové Město

Seznam přípravných zápasů:

sobota 4.2. od 12:00 - UMT Nové Město, soupeř: Rychnov n. Kn. - výsledek 1:6 pro RK
sobota 11.2. od 12:00 - UMT Nové Město, soupeř: Kostelec n. Orl. - výsledek 1:3 pro Kost.
neděle 19.2. od 12:00 - UMT Nové Město, soupeř: Červený Kostelec  - výsledek opět 1:3 pro Kost.
sobota 25.2. od 14:00 - UMT Nové Město, soupeř: Nové Město  - výsledek 2:2
sobota 4.3. od 10:00 - UMT Nové Město, soupeř: Jaroměř - výsledek 5:1 pro nás

Po dohodě bude trénink v úterý a v pátek oba dny od 17:00.

Po více než 9 měsíčním jednání, po nezbytné zdravotní prohlídce (nohy a plíce v pořádku) hlásíme novou posilu černilovského fotbalu - Vojtíka Zumra!! Vojtík se narodil 5. 8. ve 13:30 a je to pořádný chlap - 3 280 gramů, 50 cm. Vojtíkovi přejeme pevné zdraví, tátovu vytrvalost, zodpovědnost a pracovitost, mamčinu krásu. Všem Zumrovým přejeme hodně krásných společných chvil.

V kombinované sestavě (chyběli Vojta Hrubý, Pavel Ježek, Ondra Šrámek a Honza Hrubý - ten hrál za tým Kratonoh) jsme nastoupili proti ambicózním sršňům z Kratonoh. Zvěsti nelhaly a za Kratonožské kromě bývalého ligisty Pavla Němečka nastoupil i výborný Mára Kulič.

Po celý zápas se hrálo rychlé, kvalitní utkání. Hosté nás zaskočili hned na začátku utkání, kdy díky nepřipravenosti a po našem nedorozumění jsme inkasovali již ve druhé minutě zápasu. Po celý první poločas jsme vycházeli ze zabezpečené obrany a vyráželi jsme k rychlým, nebezpečným  brejkům, u hostů hrála výborně stoperská dvojice Němeček, Hrůša (myslím, že tato dvojice má více než krajské parametry a pro Dana Hrůšu je Pavel Němeček výborný učitel, který ho může posunout výše).

Letní příprava mužů začíná v úterý 14.7. v 18:00 na hřišti, sraz 17:45 v kabinách

Druhý trénink je v pátek 17.7. zase od 18:00.
Počítáme s dál s tréninky úterý a pátek.

Další důležité termíny:

Středa 22.7. od 18:00 - přípravný zápas doma s Třebechovicemi
Sobota 25.7. od 17:30 - předkolo poháru KFS ve Smiřicích
Středa 29.7. od 18:00 - přípravný zápas doma s Kratonohami
Sobota 2.8. od 17:30 - pohár KFS doma s Týništěm

Áčku začíná sezóna v neděli 9.8. od 17:00 doma s Českým Meziříčím.
Bčko by mělo začínat v sobotu 8.8. od 17:00 v Libřicích (ještě neproběhla koulaudace termínu).

Pátek 25. 7.  pohárové utkání v Předměřicích, začátek utkání v 18 hodin

Úterý 29. 7. trénink na hřišti v Černilově, začátek na zadním hřišti v 18 hodin

Středa 30. 7. přípravný zápas v Černilově na zadním hřišti, začátek 18:30, soupeř  Vysoká, sraz v 17:30 hodin

Pátek 1. 8.  trénink na hřiti v Černilově, začátek na zadním hřišti v 18 hodin

Úterý 5. 8. od 18 hodin v Černilově pohárové utkání Olympia Hradec Králové, pravděpodobně na zadním hřišti, sraz v 17 00 hodin

2.3.2014

Dobruška - Černilov 2:5 (2:2)
(23. a 29. Ježek M.)

Cejnar (70. Voltr L.) - Schwarzer, Urban, Hrubý, Zumr - Šrámek (46. Benák), Ježek P., Bůžek (70. Šmied M. ml.), Steklý - Ježek M., Mindek

V prvním poločase se hrálo velmi vyrovnané a kvalitní utkání. V druhé se zbytečně přiostřilo a zápas se dohrával v emocích. Soupeř si vítězství zasloužil.

23.2.2014

Černilov - Lokomotiva HK 0:0

Cejnar (46. Voltr L.) - Schwarzer, Urban, Hrubý, Zumr - Štěnička, Ježek, Charous, Šrámek (46. Steklý) - Čapek(46. Šmied), Mindek

Celý zápas se zoufale pereme s koncovkou. Šancí mraky, ale nedáme nic.

16.2.2014

Černilov - Smiřice 1:0
(54. Hlína M.)

Voltr L. - Schwarzer, Urban, Šrámek, Zumr - Hlína M., Štěnička, Mindek, Steklý - Čapek, Obzina (33. Šmied Michal)

Vzhledem k tomu, že celé kolo 1.A třídy bylo zrušeno kvůli počasí, využili naši borci volného termínu a v neděli si dali přátelák se sousedy z Předměřic.

Sestava: CEJNAR (46´VOLTR L.) - SCHWARZER , URBAN , HRUBÝ( 45´ŠTĚNIČKA ), ZUMR - ŠRÁMEK, CHAROUS , JEŽEK , BENÁK - VOLTR M. (35´ ČAPEK ), MINDEK

Branky: 25´ MINDEK, 40´ ČAPEK, 84´ MINDEK, 88´ CEJNAR

Utkání probíhalo ve velmi dobrém tempu a bylo znát, že jsme se sešli téměř komplet. Měli jsme více ze hry a dobrý přechod do útoku, jen s proměňováním šancí jsme byli na štíru. Přesto jsme se prosadili i střelecky a zápas jsme zaslouženě vyhráli. Slušná prověrka před prvním jarním mistrovským zápasem, který nás čeká příští neděli dopoledne doma s Úpicí.

Černilov - Nové Město 1:2
(24. Schwarzer - 63. a 88.)

Cejnar (Voltr L.) - Schwarzer, Urban, Hrubý, Hlína K. (Voltr M.) - Šrámek, Ježek, Charous, Církva - Bouchal (Mindek), Filip

Vzhledem k zimnímu počasí v týdnu se změnilo místo i soupeř. Nakonec jsme ještě hráli na umělé trávě a proti domácím borcům. V první půli jsme měli více ze hry a po zásluze jsme šli dovedení. I druhé půli jsme začli dobře a aktivně, ale svoje šance jsme neproměnili. Posledních 20 minut zápasu jsme se dostali pod tlak a soupeř zápas dvě minuty před koncem otočil.

Černilov - Dvůr Králové B 0:1

Cejnar (Voltr L.) - Schwarzer, Urban, Hrubý, Hlína - Šrámek, Ježek, Charous, Benák - Mindek, Filip

24.07.2012 - 18:00
24.07.2012 - 19:45

KDY: úterý 24.7.2012 od 18:00
KDE:
Na zadním hřišti FK Černilov
ZÁPAS:
FK Černilov - SK Libčany 2:1
SRAZ hráčů: 17:00

Branky: Čapek, Hlína K.

Dnes se hrál na výborně připraveném tréninkovém hřišti kvalitní fotbal z obou stran. Oba týmy dobře kombinovaly a hrála se zajímavá kopaná. Soupeři zkoušeli hráče na různé posty, sestavy se hodně měnily. Až na několik ostřejších zákroků výborná příprava. Zápasu by nejspíš slušela remíza, nicméně výhra nad týmem krajského přeboru potěší.