Žáci - mladší

tohle nás ale vůbec netěší ...

Aktuální vládní pravidla pro trénování. Tato pravidla budou platit minimálně do 10. 1. 2021:

1. trénovat lze pouze venku;

2. trénovat lze max. do 2 osob na jednom hřišti; aktuální vládní opatření již bohužel vylučuje hřiště dále členit/rozdělovat;

3. v rámci tréninku musí být nastavena taková režimová opatření, aby bylo zabráněno setkání osob z různých dvojic;

4. šatny, sprchy, a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště nelze využít, pro toalety je nutné nastavit zpřísněná hygienická opatření.

JUDr. Jan Pauly, generální sekretář FAČR

Přátelé/kamarádi, trénovat můžeme už všichni najednou.

Takže se všichni sejdem v pondělí a středu v 17:00 na umělce.

Kopačky s sebou, výběh nebude, když už můžem i hrát fotbal.

Přátelé/kamarádi, druhá covidová vlna je nejspíš za námi, takže můžeme konečně zase sportovat.

Tento týden:
Nově platí pravidlo, že v 6ti lidech se dá venku trénovat (tzn. trenér + 5). Takže se všichni sejdem v pondělí a středu v 17:00 na umělce a rozdělíme se na dvě oddělené party. Jedna bude na umělce s Lukášem a druhá si dá atletiku se Slávkem a to se prostřídá. Konec cca. v 18:00.
Takže s sebou kromě kopaček i boty na běhání.

Od příštího týdne:
Pokud se něco nezmění tak už se bude dát trénovat pohromadě, to se dozvíme v tomto týdnu.

Vzhledem posledním vládním opatřením, platícím ode dneška, se nesmíme scházet ani na tréninky. Bohužel se jdeme cestou restrikce a sport, který podporuje obranyschopnost organismu zakážeme.
Snad to nebude dlouho trvat.

Takže, prosím procujte na sobě alespoň doma.
Každý den prosím:

PRKNO -

LepšíJá.cz - Prkno neboli plank - Efektivní cvik na střed těla | Plank  workout, Fun workouts, Squat workout

KLIKY - 30x

DŘEPY - 30x

Slavia HK "B" - Černilov 1:3
branky: Beneš 2x, Kašpar

hodnocení: I v oslabené sestavě jsme soupeře dokázali herně i střelecký přehrát a tak si odvážíme všechny body. Na soupeře jsme od začátku vlitli a snažili se o kombinační hru. Tu nám Slávisté znepříjemňovali svým důrazem, kde to občas bylo i za hranou pravidel. I přesto jsme se dokázali dostávat do zakončení, kde nás zlobila koncovka, nebo včas vyběhnul výborný brankář hostí. 3 naše průniky ale vyšly, a tak jsme s dnešním výkonem spokojeni. Nezastavila nás ani opatření, zapas hraný bez divácké podpory.

Začátek zápasu v 16:30

sraz: 16:00 v kabině

Zápas: Černilov - Třebeš C 3:0 (2:0)
(Beny 2x, Dvořka)

Pochvala za pohledný fotbal. Klasicky toho zase moře spálíme, ale to je taková naše klasika. Defenziva fungovala, přechod byl trochu kostrbatější, ale celkově pochvala všem.

Oživení na trenérské lavici zjevně pomohlo

Nezapomeňte, že už ve středu místo tréninku hrajeme od 16:00 na Slávii HK další zápas.

24.09.2020 - 17:00
24.09.2020 - 18:45

Sraz: 16:30 ve Lhotě pod Libčany
Omluvenky: Maty Petrovický

Zápas: Lhota p. L/Roudnice - Černilov 2:2 (1:1)
(Zigy, Beny)
Herně jsme spokojení. Hlavně v druhé poločase jsme předvedli výborný výkon. Ale klasika - co neproměníme, je šílené. Dneska to bylo i včetně neproměněné penčle.

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako v posledních letech.
Rodíl pro letošek je v tom, že COVID nám zrušil jarní sezónu, takže vybíráme příspěvky poloviční
Na kalendářní rok 2020 jsou oddílové příspěvky 600,- Kč na + příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci ).

Slevy na oddílových příspěvcích:

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 300,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů neplatí

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po novu platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu může každý zaplatit sám na účet FAČR, ale jednodušší bude vybrat ji spolu s příspěvky, klub už tuto sumu zaplatil FAČRu v únoru.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:
V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.

Pakliže budete chtít, nebráníme se plnému příspěvku. Oddílové

18.09.2020 - 17:00
18.09.2020 - 18:30
Sraz: nejpozději 16:30 v kabinách, ale raději dřív. Čeká nás slušný soupeř, takže se dá čekat kvalitní fotbal.
Nominace: všichni 08+09
Omluvenky: David, Matěj P.

Zápas: Černilov - Stěžery 3:6 (3:1)
(Zigy 2x, Venda)

S lídrem soutěže jsem sehráli velice kvalitní utkání. Změnili jsme sestavu, abychom nejzkušenější hráče měli vzadu. Beny poprvé zkusil post gólmana, 3 velcí a kvalitní beci (Alda, Kryštof, Havča) drželi na uzdě útočná tykadla hostí.
V první půlce se taktika dařila. Hosty jsme zaskočili kvalitní hrou, k ničemu jsme je nepustili a z řady šancí jsme vstřeli 3 branky. Výborná práce.

13.09.2020 - 13:00
13.09.2020 - 14:31
Protože se nám v Praseku líbilo, dáme si repete.
Sraz: 12:30 v Praseku
Omluvenky: Mašina, Maty Petrovický, Zigy, Venda

Zápas: Prasek B - Černilov 5:3 (2:0)
(Beny, Ondra, Alda)

Přátelé, to byl zase zápas... Dostáváme strašně laciné branky a na ty své se strašně nadřeme.
Na střely 7:43, držení míče 30%:70%.