Žáci - mladší

Protože se množí dotazy rodičů a hráčů, tak raději sepisuji vše sem na jedno místo.

1. Příspěvky na rok 2019 - chci zaplatit a nevím kam a jak ?

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako posledních 7 let. Platí tedy stále princip, že oddílové příspěvky jsou 1200,- Kč na kalendářní rok + vybíráme příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci). 

Slevy na oddílových příspěvcích:

  • Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 600,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů příspěvky neplatí

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu FAČR za aktivní hráče už jsme zaplatili dopředu hromadně, všichni aktivní hráči jsou v "zeleném" stavu.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:

  1. V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.
  2. Hotově už jen výjimečně – u trenéra jednotlivého oddílu.

Termín: do konce dubna

Příklady:

  1. Mám 3 fotbalisty v žácích a elévech. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 100, za třetího 0 + 100. Tedy celkem pošlu na účet oddílu 2100.
  2. Mám jednoho fotbalistu u elévů a druhého ve fotbalové školičce. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 0 (školička není evidovaná ve FAČR). Tedy celkem pošlu na účet oddílu 1900.
  3. Mám jednoho malého fotbalistu v mladších elévech – 1200 (klubu) + 100 (FAČR) = platím 1300.
  4. Mám jednoho malého fotbalistu ve fotbalové školičce – platím 1200.

Zdravas fesandy a fesaci,

trosku netradicne, v nedeli celkem pozde vecer, vam prinasim par informaci ze 2. kola KP mladsich zaku, ktere se uskutecnilo na cernilovskem pazitu. Slunicko svitilo, vitr malinko vymrzoval, ale pak se zklidnil, hospoda otevrena, parky v rohliku s kvalitou 4 michelinskych hvezdicek, proste pohoda jazz, kluci radne ustrojeni, Slepka nove kopacky (svitil v nich jak lampion), vsichni nateseni na zapas, souperi tezci. Sama pozitiva.

Nastoupili jsme proti tymum Noveho HK a „rozkosne“ Ceske Skalice, koucovani jsme si strihli s kapitanem Morganem na pulku, odbornymi radami pomahal od lajny i Johana. Chybel nam Alda, ktery byl na kurzu vareni, Mara, ktery si zlamal pazouru, a proto si kazdej z vas strihne vecer poradnej Otcenas, aby se mu zlamanina cim driv zahojila, a chybel take Pelda, ktereho velice srdecne pozdravovaly 3 krasne fanynky, zklamane jeho neucasti v sobotni nelitostne bitve.

Vysledky:

Druhé kolo KP odehrajeme v sobotu na našem hřišti. Sraz hráčů v 8,15. Prosím o pomoc s postavením hřiště, sraz 8,00. 

Volno má zraněný Alda.

Soupeři, Nový HK a  Česká Skalice. Klukům dejte dost suchého a teplého prádla!!!!!!

V neděli jsme odehráli první kolo KP ve vzdáleném Vrchlabí. Spokojenost byla poloviční, odvezli jsme si s sebou domů " pouze 3 bodíky". 

Černilov - Dobruška/Opočno 8:1, g. Honza 4, Míša 3, Luky

Zápas plný osobních soubojů, zbytečné agresivity a naší výborné koncovky. Dobruška opět vyrukovala s fotbalem, nemáš balón sejmi hráče. Naši hráči se však nezalekli a opláceli také tvrdou, ale ne záludnou hrou. Bohužel se rozhodčí krapet připosr...l z trenéra hostí, který celý předešlý zápas na něho hulákal, jako smyslu zbavený, tak radši proti Dobrušce moc nepískal. Jinak jsme výsledkově, ale i vcelku fotbalově zápas zvládli.

 

Černilov - Vrchlabí/Trutnov B 1:3, g. Luky 

Nominace na KP ve Vrchlabí, pro tento týden mají volno Fred, Aleš, Matěj(pokud dorazí omluvenka, bude povolán), ostatní budou nachystáni v top formě dle informací níže.

V neděli nás čeká první kolo finálové části KP ve vzdáleném Vrchlabí. Čas odjezdu od kabin bude v 8,00, kdo pojede přímo bude v 9,20 na stadionu ve Vrchlabí. Čekají nás klasicky dva soupeři, Dobruška/Opočno a domácí Vrchlabí/Trutnov. Nominace na zápas bude upřesněna ve čtvrtek na a po tréninku.

Omluvenky, doufám, že jich moc nebude, mě posílejte co nejdříve, max. však ve středu. 

Nazdar medvedinky a medvediska,

tak vas tady budu zase nakou dobu otravovat s mymi duchaplnymi prispevky, nez se vsichni rozprchnou na letni prazdniny a vratej se z nich cerni jak kamerunsky plavcik.

Jako prvni zatezkavaci zkouska vetsiho rozsahu nas cekal vcerejsi turnaj pro rocniky 2006 a mladsi, ktery se odehral na vsemi oblibene umelce na hradecke Slavii. Kluci, jakmile slyseli, ze se bude hrat na gumovce, se uz nemohli ani dockat, treba Kubas – nas novy hrac – podle mne cekal u hasicarny v Cernilove uz od patecniho vecera, jak byl napruzenej. Nasel jsem ho tam neco malo po pul osme v sobotu rano, malinko ztuhleho v dusledku nocni zimy, nicmene mlady organizmus takovou zkousku chladem levou zadni zvlada a Kubasovy tvare cirka po pulhodine pohybu nabyly zdravou a dravou cerven.

Nazdar medvediska, taxte se probudili po zimnim spanku a ja vam pro klid duse posilam v priloze rozpis zapasu KP na jaro 2019.

Kazdej tudiz bude DOPREDU vedet, kdy nejezdit na hory (nebo doly), na kola, na Opatak, ale na fotbal.

Jára  

Úterý + středa + čtvrtek, klasika 16,30 - 18,00, buď umělka nebo tráva.


Sobota – turnaj na Slávii HK:
 ROZPIS ZAPASU + PRAVIDLA JSOU V PRILOZE. Sraz na místě 8:15, konec cca 13,00. Sebou chrániče, kopačky, oblečení dle počasí. Čeká nás 7 zápasů po 18 minutách. Jedeme všichni!

Úterý a čtvrtek trénink 16,30 - 18,00 u nás na umělce.

Středa přátelák se Slávií HK, 16,30 - 18,00. Oblečení svoje, budeme hrát v rozlišovácích.

Víkend volný.

Pár termínů: příští středa tj. 13,3,přátelák s Jaroměří, sobota 16,3, miniturnaj odpoledne u nás, soupeři Třebeš a Nový HK cca od 13,00, další víkend tj. 23,3, nebo 24,3 turnaj v HK na umělce, zde bude nominace cca 11 lidí.

To bude pro jaro každý týden stejné, udělá se nominace max. 12 lidí, kteří budou podávat dobré výkony, budou mít slušnou docházku a budou na trénincích dobře pracovat!! Každý týden bude nová nominace, kde se v zápasech protočí všichni. Nebojte, budu shánět i přátelské utkání, aby všichni hráli zápasy. 

Cest predsedo,

plan na tyden je jasny:

UTERY – masakralni destrukce vsech svalovych skupin od 16,30 do 18,00 na nasi umelce (velitel Tom)

CTVRTEK – pratelak s Trebsi na ZS Sever od 17,30, presny cas a misto srazu bude urceno v tydnu