Žáci - mladší

Nazdar medvedi,

sic zmrzlej jak prd, ale jeste se trefujici do klavesnice, vam Jara Basak prinasi par info ze dnesniho kola KP mladsich zaku. Po prijezdu na misto klani general Lubka okamzite zabehl na travnik, aby zhodnotil uroven nacucanosti vodou. Dle masivne cvachtavych zvuku jsme my, stojici dal od hriste, nabyli dojmu, ze se Lubos na chvili vratil do detskych let a hraje si na krale Sumavy. Nic naplat, teren zpusobily byl, akorat ta vlezla zima, kvuli ktere si rozhodci, rozklepany jak čivava, nedokazal parkrat ani trefit pistalku do huby, tak ta byla protivna.

Nominovani byli vsichni, vsichni se i dostavili, mohli jsme zacit.

Vysledky:

Cernilov – Castolovice

Konecny stav: 0 : 1

Gol: NIKDO

Hrajeme opět dva zápasy za sebou a to od 9 s domácími a od 10 s Třebší.

Odjezd od kabin bude v 7.55, kdo jede rovnou, bude v 8.25 na místě. Sebou to co vždy. V autě místo mám, kdo bude chtít vzít, dá mě vědět.

V sobotu jsme odehráli dva zápasy na rychnovské umělce, kde se nám sakra nevyvedl první zápas s Třebechovicemi, kde jsme rupli až žalostně 0:6. Kluci se snažili hrát fotbal, ale dvěma hrubkama jsme Třebechovice posadili do sedla, poté třebky dobře bránily a nákopama za naší obranu zvyšovaly náskok. Bohužel jsem přesně na to kluky před zápasem upozorňoval. Vytvořili jsme si hodně šancí, ale vychytal nás výborný gólman Třebechovic.

Druhý zápas, ze kterého jsem po prohraném zápase měl velké obavy, jsme zvládli o poznání lépe. Zápas skončil po přestřelce 6:4 pro nás, kde jsme měli 6 různých střelců. Nakonec jsou tři bodíky z Rychnova pro nás zlaté.

Plán na týden:

Pojedeme klasický týden, úterý, středa, čtvrtek trénink 16.30 - 18.00

Čeká nás další a již předposlední cesta za fotbalem. Už toho cestování máme všichni plné zuby, ale bohužel to musíme zvládnout. Dnes jsme odehráli přátelák s NHK a můžu říci, že mě řada kluků svým přístupem velice zklamala. Prvních dvacet minut bylo přímo strašidelných, nesoustředěnost, nechuť si zahrát s dobrým soupeřem, pro mě velké zklamání. Další dvě třetiny jsme se trochu zlepšili, ale pochválit mohu jen prostřední třetinu, kde jsme běhali, kombinovali a hráli jakž takž fotbal. Ale jak jsem klukům řekl, svými výkony hrajou o nominace na zimní turnaje a Hýňa cup. Tak, aby se někteří nedivili.

K sobotě: odjezd od kabin bude v 8.35, kdo pojede přímo, tak bude v 9.20 na místě. Hrajeme opět dva zápasy a to s domácími a Třebechovicemi. Sebou to co vždy. Prosím místní, aby dorazili ke kabinám, kdyby bylo potřeby někoho nabrat.

Černilov - Týniště 4:0, g. Míša 2, Paprika, Luky

Černilov - Č. Meziříčí 5:0, g. Míša 3, Paprika, Luky

Dnes nebudu hodnotit zápasy jednotlivě, protože si byly velice podobné. V obou zápasech jsme byli velice aktivní a hráli jsme s balónem na kopačkách, dobře jsme kombinovali a jen díky naší slabé střelecké produktivitě zápasy neskončily dvojcifernými příděli. Myslím, že kdyby to někdo počítal, skončilo by to na střely 30:1 v každém zápase. Kluky musím pochválit, že byli v obou zápasech trpělivý a i když to tam hned nespadlo, pořád drželi posty a nepouštěli se do bezhlavého útočení a snažili se soupeře rozhýbat a pak najít nějakou skulinku k zakončení.

Plán na týden:

úterý - trénink 16.30 - 18.00

středatrénink 16.30 - 18.00

Tentokráte pojedeme všichni( Jášu povolám v případě, že se Cyril nedá dokupy, Kaštan pojede rovnou).

Odjezd od kabin bude v 7.50, kdo jede na místo 8.20 v Týništi. Prosím místní, aby přijeli ke kabinám, kdyby bylo potřeba někoho nabrat. Sebou to co vždy, snad nebude potřeba neopren.

Soupeři domácí a České Meziříčí.

Zdravas vsichni,

konecne si zaskrtnu kolonku Mladsi zaci a neco vam ke dnesnimu 5. kolu, ktere se odehralo ve Vamberku, i napisu.

Na vzdalenou cestu do Vamberka jsme se vydali s predstihem, precejen klikate cesty podhuri vysili i zkuseneho ridice. Na pulceste stopka, kazdy do krku naladoval rizek a platek chleba a vedouci vyletu Lubka jeste z alobalu vytahl domaci nakladane okurky, jednoduse, nalada byla vynikajici.

Sestavu naznacil Lubo – vsichni, a vsichni, co meli hnaty a pazoury, i dorazili. Slunicko svitilo, rozhodci se tlemil jak mukl na Marsku, stanek bába po chvilce otevrela, mohlo se zacit.

Vysledky:

Cernilov – NMNM

Konecny stav: 8 : 2

Banany: Paprixon 5, admiral Solc 2, Mara 1

Nominace je jednoduchá, protože chybí hodně borců - jedeme všichni a prosím Vás, už žádnou omluvenku, bude nás tak tak.

Odjezd od kabin - 8.40, kdo jede na místo nejdéle v 9.20 na hřišti ve Vamberku. Čekají nás opět dva zápasy a to s domácími a mužstvem Nového Města. Přibalte si sebou slušnou fyzičku, bude potřeba. Kdo chve vzít, mohu nabrat.

Sebou to co vždy.

Dnes jsme se utkali za sychravého počasí s neporaženým Kostelcem a druhou Třebší. Bohužel jsme včera pro zbytek sezóny přišli o malého Fildu, který si obnovil zlomeninu ruky.  Přejeme brzké a bezbolestné uzdravení a budeme se těšit až se mezi nás vrátí.

Černilov - Kostelec/Častolovice 3:1, g. Luky, Paprika, Míša

Lídra tabulky jsme se nezalekli a po 10 minutách jsme vedli 2:0 po pěkných akcích. Bylo nás plné hřiště, hráli jsme kombinačně a vytvářeli jsme si i dost šancí k navýšení vedení. Pokud jsme soupeře pustili do koncovky, vše vyřešil výborně chytající kaňour. Jednou se nám ale nepodařilo pokrýt akci domácích a bylo to jen o gól. Ale hned z protiútoku zvyšujeme na 3:1 a zápas v klidu dohráváme.

Černilov - Třebeš 1:5, g. Míša

Odjezd od černilovských kabin v 7.50. Kdo jede na místo, 8.20.. Pozor - hrajeme v Kostelci nad Orlicí, ne v Častolovicích. Čekají nás první dvě mužstva tabulky a to domácí a Třebeš.

Sebou to co vždy + chuť si zahrát fotbálek s opravdu dobrými soupeři.