Žáci - mladší

V týdnu od 20,8, - 24,8, probíhá na našem hřišti příměstský tábor. Kdo chce, ještě může chodit, stačí dát den dopředu vědět, aby byl doobjednán oběd. Jeden den tábora 200Kč. Kdo nemůže dopoledne, může kdykoliv přijít od 15,00 na trénink.

Další týden:

úterý 28,8, generálka před mistrákem, sraz 16,15 na Novém Hradci. Jedeme všichni!!!!

čtvrtek trénink od 17,00 - 18,30 na našem hřišti

SOBOTA - 1. mistrovské utkání ve Vamberku, bližší info dodám v příštím týdnu

--- fotogalerie na RAJČETI zde

DEN 6 patek, nocni zpravy

Tak, a jsem tady zas. Nocni pochod odvahy byl hodne napruzenej, i kdyz byl kratsi, nez je zvykem. Kratsi draha neumoznovala uplne pripravit veskera zakouti strachu, nicmene rozklepani kluci se odvazne na ni vydali. Omotani sviticimi tyckami vyrazili do terenu se zaludkekm v krku. Straseni bylo ukrutne, nekteri kluci vyprdli posledni plyny. No, vsechno je v poradku, smradi .-)

DEN 6 patek

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.

Tak, medvediska, vrchol jarni casti sezony, jak jste si zajiste vsimli, jiz mame za sebou a ja vam prinasim par informaci z jeho vcerejsiho prubehu. Krasne odpoledne, zdravi vas Jara Basak.

Poslední 10. kolo KP v České Skalici

Černilov - SK Rozkoš 7:1,g. Míša, Luky 2, Paprika, Fany, Honza, Pelda

Poklidný zápas, během 5 minut domácím dáváme 4 fíky a v pohodě si zápas dohráváme.

Černilov - Týniště 5:1, g.Pelda, Míša, Cyril, Honza, Mark

Kromě prvních pěti minut máme zápas jasně v rukou a i přes výškovou a váhovou převahu protivníka si hrajeme svůj fotbal a nedáváme Týništi žádnou šanci s výsledkem něco dělat.

Takže jsme na jaře odehráli 20 zápasů s bilancí 18 vítězství a 2 proher při celkovém skóre 109:28. Ale spíše než výsledky se nám líbila hra, kterou jsme prakticky po celé jaro předváděli. Kluci se na hřišti vidí, jsou schopni soupeře přehrát kombinačním fotbalem, kterým se i oni sami baví.

Nazdar bazar,

tak, dnes to bude fakt telegraficky, protoze jsem utahanej jak albansky kopac kanalu.

Souperi: Rychnov, NMNM

Nase sestava: vsichni, chybel tusim Simson, sefdirigent kpt. Morgan tocil obadva zapasy na kameru, koucink Jára (s masivnim prispenim pokynu z tribuny od Lubsona)

Vysledky:

Cernilov – Rychnov

Konecny stav: 3 : 0

Banany: Mysak, Luky, Paprixon

Cernilov – NMNM

Konecny stav: 6 : 3

Banany: Mysak 3, Luky 2, Mara

Damy a panove,

muzu vam s klidnym svedomim rict, ze dnes jsem byl svedkem vykonu, ktery – kdyby byl zapas natacen jako celek – tak by slouzil jako ucebnicovy priklad dokonale zvladnute hry. On asi Lubson vedel, proc si kopil novy fotak ruske provenience Lenin (shoda nazvu fotoaparatu se jmenem znameho hrdloreze je pouze nahodna), ktery se mu cely zapas hrde trajdal na krku (ano, byl ponekud tezsi, tedy fotak, ne Lubo, nicmene kvalitni sovetska optika i neco vazi, co si budem povidat).

Slunicko svitilo, chvilema az moc, stanek byl otevreny, mlady muz s aknozni pleti a ridkym vousem u okynka nabizel piFco, kofolu i parek v rohliku (tedy ten vam byl slanej jak zpocenej arab, maji to ale dobre promyslene, alespon se po konzumaci techto nezdravych pozivatin zvysuje prodej zdravi prospesnych chmelovych i nechmelovych tekutin).

Mezi hrace opet po uzdraveni zavital Slepice, ktery se do hry rovnez bravurne zapojil, mohli jsme zacit.

Zdravas medvedi,

dnes jen telegraficky, protoze cely vikend jsem mel brutalne naplnen ruznymi akcemi a jezdenim a flastrem od esenbáků a ukoncil jsem ho pred chvili hezkym venkovnim kardiem (cca 8 km), cili jsem zraly akorat do postele.

Tak: na hriste v Ceske Skalici se tradicne tesime, hraje se tam na skvostnem pazitu, sice vzdy prazi slunicko a trenerum a i hracum se z nej nekdy malinko zamota skeble, ale cernilovsti srsani ve Skalici obvykle podavaji brilantni vykony. Ve stanku teticky nabizeji skvostna jidla, vcera jsem videl, jaxi nekteri davali gulasovou polevku, halusky s uzenym, no reknu vam, vypadalo to vsechno jak od Polrajcha.

Ve vcerejsim utkani nam chybel tusim akorat Slepice, kteremu prejeme brzke uzdraveni, jinac se dostavilo vsechno, co melo nohy.

Vysledky:

Cernilov – Ceska Skalice

Posílám slibovaný sumář informací:

Nazdar lidiska,

hned na uvod: VE CTVRTEK POVINNA UCAST VSECH HRACU NA TRENINKU, BUDE PROBIHAT FOCENI DO BROZURY NA HYNA CUP 2018! VSICHNI KONECNE VYSPRCHOVAT, MIRNE NAVONET, NEJVETSI FESACI NAGELOVAT PALICE A OD VELIKONOC KONECNE VYPUCOVAT ZUBY!

A ted jen trosku informaci ohledne dnesniho kola: cernilovsky Guardiola Lubson dnes byl sluzebne mimo, a proto se kormidla zhostil Tom spolu s Jarou. Prislo vsechno, co melo nohy a pred nama stal ukol rozleptat Slavii a rozemlit Vamberk na kasi. Podporit nas prisel i jeho excelence El Presidento v tricecku bez rukavu (holt leto se blizi a vysportovanym telem je potreba se pochlubit) s reprezentativnim (jak jinak) a enormne tulivym damskym doprovodem – fenkou boxera (jmeno mi Jarda jako pravy dzentlmen samozrejme neprozradil).

No ale včil sa dívaj, Bohušu: