Žáci - mladší

Způsob výběru:
Na klubový účet: 2400403756/2010
(Fio banka)
, variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to
před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V
případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.

Doplatit, pokud možno, do konce listopadu 2021.

Rychlý sumář k sezóně:

Kdo je starší přípravka: ročníky 2009 a 2010 (samozřejmě budeme dávat šanci i mladším, ať se kluci víc vykopou)

Trenéři: Lukáš Daněk, Slávek Horák

Tréninky: Pondělí, Středa od 17:00

Rozpis zápasů: http://www.fkcernilov.cz/web//uzitecne-soubory-ke-stazeni

Dobrý den, ahoj,

všichni bychom se rádi vrátili na hřiště a začali alespoň trénovat, ale současné vládní nařízení, že se může trénovat po dvojicích s rozestupy 10 metrů není o fotbale, fotbal je kolektivní sport. Technicky by nebylo možné trénovat především nejmladší děti.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že trénovat budeme až ve chvíli, kdy bude povoleno trénovat alespoň ve skupině 6 lidí.

Moc doufáme, že to bude co nejdříve.

Jarda Pokrupa

tohle nás ale vůbec netěší ...

Aktuální vládní pravidla pro trénování. Tato pravidla budou platit minimálně do 10. 1. 2021:

1. trénovat lze pouze venku;

2. trénovat lze max. do 2 osob na jednom hřišti; aktuální vládní opatření již bohužel vylučuje hřiště dále členit/rozdělovat;

3. v rámci tréninku musí být nastavena taková režimová opatření, aby bylo zabráněno setkání osob z různých dvojic;

4. šatny, sprchy, a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště nelze využít, pro toalety je nutné nastavit zpřísněná hygienická opatření.

JUDr. Jan Pauly, generální sekretář FAČR

Přátelé/kamarádi, trénovat můžeme už všichni najednou.

Takže se všichni sejdem v pondělí a středu v 17:00 na umělce.

Kopačky s sebou, výběh nebude, když už můžem i hrát fotbal.

Přátelé/kamarádi, druhá covidová vlna je nejspíš za námi, takže můžeme konečně zase sportovat.

Tento týden:
Nově platí pravidlo, že v 6ti lidech se dá venku trénovat (tzn. trenér + 5). Takže se všichni sejdem v pondělí a středu v 17:00 na umělce a rozdělíme se na dvě oddělené party. Jedna bude na umělce s Lukášem a druhá si dá atletiku se Slávkem a to se prostřídá. Konec cca. v 18:00.
Takže s sebou kromě kopaček i boty na běhání.

Od příštího týdne:
Pokud se něco nezmění tak už se bude dát trénovat pohromadě, to se dozvíme v tomto týdnu.

Vzhledem posledním vládním opatřením, platícím ode dneška, se nesmíme scházet ani na tréninky. Bohužel se jdeme cestou restrikce a sport, který podporuje obranyschopnost organismu zakážeme.
Snad to nebude dlouho trvat.

Takže, prosím procujte na sobě alespoň doma.
Každý den prosím:

PRKNO -

LepšíJá.cz - Prkno neboli plank - Efektivní cvik na střed těla | Plank  workout, Fun workouts, Squat workout

KLIKY - 30x

DŘEPY - 30x

Slavia HK "B" - Černilov 1:3
branky: Beneš 2x, Kašpar

hodnocení: I v oslabené sestavě jsme soupeře dokázali herně i střelecký přehrát a tak si odvážíme všechny body. Na soupeře jsme od začátku vlitli a snažili se o kombinační hru. Tu nám Slávisté znepříjemňovali svým důrazem, kde to občas bylo i za hranou pravidel. I přesto jsme se dokázali dostávat do zakončení, kde nás zlobila koncovka, nebo včas vyběhnul výborný brankář hostí. 3 naše průniky ale vyšly, a tak jsme s dnešním výkonem spokojeni. Nezastavila nás ani opatření, zapas hraný bez divácké podpory.

Začátek zápasu v 16:30

sraz: 16:00 v kabině

Zápas: Černilov - Třebeš C 3:0 (2:0)
(Beny 2x, Dvořka)

Pochvala za pohledný fotbal. Klasicky toho zase moře spálíme, ale to je taková naše klasika. Defenziva fungovala, přechod byl trochu kostrbatější, ale celkově pochvala všem.

Oživení na trenérské lavici zjevně pomohlo

Nezapomeňte, že už ve středu místo tréninku hrajeme od 16:00 na Slávii HK další zápas.

24.09.2020 - 17:00
24.09.2020 - 18:45

Sraz: 16:30 ve Lhotě pod Libčany
Nominace: všichni 08+09
Omluvenky: Maty Petrovický

Zápas: Lhota p. L/Roudnice - Černilov 2:2 (1:1)
(Zigy, Beny)
Herně jsme spokojení. Hlavně v druhé poločase jsme předvedli výborný výkon. Ale klasika - co neproměníme, je šílené. Dneska to bylo i včetně neproměněné penčle.