Žáci - mladší

V sobotu jsme odehráli odpolední turnaj v Jaroměři, kde nás čekalo 5 těžkých zápasů. Nakonec jsme odjeli v sestavě:

V kase netradičně Slépka a před ním se točili 3 beci Luky, Síma a Cyril, v útoku se střídali Míša, Honza a Fany.

Černilov - NMnM 3:1, g. Honza, Fany, Luky. Vstup do turnaje jsme výsledkově zvládli a v klidném tempu NMnM přehráli.

Černilov - Moravany 3:3, g. Míša 3, náš nejlepší zápas s pozdějším vítězem. Ještě 1,5 minuty před kocem vedeme 3:1, jdeme 4x sami na bránu, jenže po zbytečných chybách soupeř 20sec před koncem zápas srovnal. Později již víme, že nás to stálo zlato.

Černilov - Jaroměř 2:0, g. Honza 2. Zápas vyloženě odmakaný, klukům jedničku za nasazení. Všichni se vydali ze všech sil.

Plán na týden:

- úterý, středa a čtvrtek od 16,30 - 18,00 na naší umělce, fotbálky a srandičky

Pokud by bylo hodně špatné počasí, trénink zruším smskou.

Předběžná nominace na turnaj 2006

Slepica, Luky, Fany, Pelda, Mark, Honza, Jáša, Míša. Pokud někdo ze zdejších borců nebude moci, povolám někoho dalšího.

Jedná se o odpolední turnaj, odjezd od kabin bude v 11,55. Konec akce cca 16,30.

Další turnaj bude 5,1, v Heřmanově Městci, kde zase uděláme drobné změny v nominaci, aby jsme se prostřídali.

Nazdar medvediska,

dalsi turnaj, nyni s cernilovskou omladinou s rocnikem narozeni 2007 a mladsim, nas ceka v sobotu, 17/11 v hale ASVAJ (vedle zimaku) v Jaromeri.

Trvani turnaje: 13:00 – 17,00

Nominace: Misa, Cyril, Fred, Taca, Alda Kaza, Venca Hojny, Krystof, Alda Taubner, Beny

Sraz a odjezd od kabin: max. 12:10, abychom stihali prijezd od haly na 12:30 (kdo nejede od kabin, bude na miste ve 12:30) - prvni zapas hrajem 13:19 hod., je potreba byt na miste kvuli prezentaci, prestrojeni kluku atp. vcas

Podrobnejsi informace o turnaji: viz priloha - pridany dalsi soubory s rozpisem utkani a dalsimi podrobnymi informacemi.

Hezky zbytek nedele.

Nazdar bazar,

dnes jsme si v hale ASVAJ Jaromer zahrali pratelsky turnaj (bez cen, bez vyhlaseni vitezu) urceny pro rocniky 2006 a mladsi. Souperem nasich mamutu byly dva tymy OFS HK (acko a becko), Jaromer 2006, Jaromer 2007 a Horineves.

Sestavu napsal polomarod Lubson v predeslem prispevku, chybel akorat Fany a vysledky naseho snazeni uvadim nize:

Cernilov – OFS HK B

Konecny stav:  3 : 2

Banany: Luky 2, Honzik

Cernilov – OFS HK A

Konecny stav: 1 : 2

Cernilov – Jaromer 2006

Konecny stav: 1 : 4

Cernilov – Jaromer 2007

Konecny strav: 1 : 0

Cernilov – Horineves

Konecny stav: 0 : 2

* * *

V neděli sehrajeme první halový turnaj. Jedná se o přátelský turnaj, bez cen, jen pro zahrání. Objednal jsme na zimu 4 halové turnaje, nebudeme hrát ani stěžerskou ligu, ale budeme si zvát v průběhu zimy soupeře na naši umělku. Už nejspíš ve středu sehrajeme přátelák s Třebší.

Nominace na neděli: Dan, Mark, Jáša, Síma, Honza, Luky, Fany, Míša, Cyril, Pelda, Slépa. Pokud by jste měli nějaký problém s účastí, tak to nehroťte, jen mě dejte vědět, abych když tak povolal někoho jiného.

Odjezd od kabin bude 7,40. První zápas hrajeme od 8,30. Kdo pojede přímo, bude v hale v 8,00. S sebou si vezměte sálovky, chrániče a jídlo s pitím. Konec akce cca 13,00.

Příští sobotu je objednán už turnaj o ceny pro ročník 2007 a mladší. Tudíž pojedou všechny 2007 a doplníme je ročníkem 2008.

Utery streda budou standardni treninky na umelce, CTVRTEK bude slibovany vybeh, zacatek 16,30 (prosim o presny prichod) ukonceni cca 17,15, rodice si muzou prijet pro berany jiz v 17,30. Pridat se muzou taky rodice, co chteji vyklepat faldy.

Ve ctvrtek na vybeh s sebou teplak, tenisky na behani, bundu a cepici.

Howg.

Nazdar medvediska

hlasim se vam z posledniho kola KP mladsich zaku, ktere se uz asi dal odehrat nemohlo (sice kdyz postoupime do nektere z vyssich lig, tak budem jezdit asi i Prágl, Brno a nevim kam vsude, cili zpet, odvolavam co jsem napsal). Umelka v Rychnove, dest, jemny vitr, proste pocasi na fotbal jak z partesu. Alespon ze stréca z bufetu po reklamacich, kde ze je, bufac otevrel a rodice se mohli zahrat necim bohulibym. Dnes nam chybel Cyril, ktery se potil v posteli s kaslikem a Jasa, ktery sice mel byt nekde na sportovnim srazu jine kategorie, ale cestou na Rychnov jsem ho v Trebkach zahledl ve vrelem objeti s nejakou Andulou. No, sport jako sport, ze ano. Soucasti naseho „obranneho“ valu byl i uz tradicni psi fanousek/maskot Franky, pozadame El Commandanteho, aby nechal pro psiho fanouska udelat nakej sikovnej dres, at lidi videj, ze k lasce k fotbalu v Cernilove vedeme i hafany.

Vysledky:

Poslední podzimní kolo KP odehrajeme tuto sobotu v Rychnově. Soupeři domácí a Třebechovice.

Odjezd od kabin bude v 8,40, kdo jede přímo bude nejdéle v 9,20 na stadionu. Prosím místní o odjezd od kabin, kdyby bylo potřeba někoho nabrat. Sebou to co vždy.

Zdravas fesandy a fesaci,

tedy ten Vamberk nam pripravuje pocasicko, jen co je pravda. Joska byl (krome toho, ze byl hladce oholenej a jemne navonenej) poradne ustrojenej, Lubson taky, jen ja si vzal letni triko a nakou starou prasivou mercedesackou bundu, ve ktere me klepala klandra jak ratlika (pritom poradne prosita, tlusta jak cikansky pupek, nevim, jestli to nesijou z chladiciho materialu na leto). Dest, zima, alespon ze v knajpe meli hezky vytopeno, pivinko krasne vychlazene, parek v rohliku s konecne dobrou horcici (taky mate ten pocit, ze nektera horcice chutna jak zelvi prujem?), cili krome pocasi nam nic nebranilo, abychom si trosku zahrali a s chuti rozsmelcovali soupere na kasi.

Vysledky:

Cernilov – NMNM

Konecny stav: 14 : 0

Prdy: admiral Solc 6, Slepica, Jasa 3, Mara, Taca, Honzik, Fany

Pencle: 3 : 3

Předposlední kolo KP odehrajeme v sobotu ve Vamberku. Soupeři domácí a tým Nového Města.

Odjezd od kabin bude v 8,35, kdo jede přímo bude v 9,20 na stadionu. Konec akce cca 12,00. Přibalte si sebou navíc suché a teplé prádlo, počasí asi nebude žádná hitparáda.

Prosím místní o odjezd od kabin, kdyby bylo potřeba někoho nabrat. Děkuji