Žáci - mladší

Černilov - Olympie HK 2:1 g. Mark, Luky

Slušně odehraný zápas, bohužel jsme v první půli nepromněnili hodně šancí a proto jsme se strachovali o výsledek až do konce, kdy nás podržel výborný Dan. Náš důraz před soupeřovou brankou je slabý a i v těch největších šancích většinou zklameme.

Černilov - České Meziříčí 9:1 g. Paprika 4, Mark 2, Luky 2, Honza

Jasná záležitost, kdy proměňujeme slabou půlku gólových šancí.

Plán na týden: úterý, středa a čtvrtek od 16.30 - 18.00 na našem hřišti

Další kolo KP odehrajeme v Rychnově v sobotu od 14.00 s Novým Městem a od 15.00 s Rychnovem.

 

Protože se množí dotazy rodičů a hráčů, tak raději sepisuji vše sem na jedno místo.

1. Příspěvky na rok 2018 - chci zaplatit a nevím kam a jak ?

Výše oddílových příspěvků zůstává stále stejná jako posledních 6 let. Platí tedy stále princip, že oddílové příspěvky jsou 1200,- Kč na kalendářní rok + vybíráme příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci). 

Slevy na oddílových příspěvcích:

  • Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 600,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů platí poloviční příspěvky

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu FAČR za aktivní hráče už jsme zaplatili dopředu hromadně, všichni aktivní hráči jsou v "zeleném" stavu.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:

  1. V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.
  2. Hotově už jen výjimečně – u trenéra jednotlivého oddílu.

Termín: do konce dubna

Příklady:

  1. Mám 3 fotbalisty v žácích a elévech. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 100, za třetího 0 + 100. Tedy celkem pošlu na účet oddílu 2100.
  2. Mám jednoho fotbalistu u elévů a druhého ve fotbalové školičce. Zaplatím za prvního 1200 (klubu) + 100 (FAČR), za druhého 600 + 0 (školička není evidovaná ve FAČR). Tedy celkem pošlu na účet oddílu 1900.
  3. Mám jednoho malého fotbalistu v mladších elévech – 1200 (klubu) + 100 (FAČR) = platím 1300.
  4. Mám jednoho malého fotbalistu ve fotbalové školičce – platím 1200.

Nazdar beraniska,

taxem tady zas a zas vam tady navalim trosku info ze 3. kola KP, ktere se odehralo na krasnem pazitu v Ceske Skalici (ten byl zelenej jak ranni nevolnost po dvou vecernich litrech „zelene“).

Prislo vsechno, co melo nohy, rodicu celkem dostatek, dve teticky ve stanku nabizely krome chmeloveho dzusu taky vybornou hrachovku (tu jsem pochvalil, sic se paninka chvili tvarila kysele, kdyz jsem ji rekl, je je tak vytecna (hrachova polevka), ze vubec neni poznat, ze je z pytliku), vzorna rodicka Lenka si bouchla halusky s uzenym a zelim, taky vypadaly dobre, no a obligatni rychla svickova (parek v rohliku) rovnez nebyla k zahozeni.

V sobotu jsme odehráli další kolo a opět jsme řešili mnoho omluvenek, odehráli jsme to jen díky pomoci starších elévů. Moc nerozumím sms v pul 8 večer v pátek, když informací od nás máte dost. Opravdu je to potom problém. Takže se dvěma 2007 na střídání a na velice skákavém hřišti jsme šli na věc.

Černilov - Slávie HK 2:4, g. Luky, Honza

Slávie přijela skoro komplet s ročníkem 2005 a 6-ti hráči na střídání a na hře to bylo znát. Slávisti byli na všech postech o hlavu větší, ale vydrželi jsme 35 minut hrát vyrovnanou partii, dokonce jsme dlouho 2:1 vedli. Bohužel ke konci jsme se dostávali pod tlak a naší hrubicí dovolili soupeři dát rozdílový gól. Na konci zápasu ještě soupeř přidal jeden fík. 

Černilov - Vamberk/Rokytnice 7:3, g. Míša 3, Luky 3, Fanda

Nazdar lidiska,

par informaci z prvniho kola krajskeho preboru mladsich zaku, ktere se tuto soboru odehralo v ufoukanem Rychnove, vam prinasi Jara Basak.

Soupere prvniho kola jsme duverne znali (domaci Rychnov a NMNM), pred nama lezel ukol zahrat hezky kombinacni a durazny fotbal a podle moznosti oplatit NMNM prohru z posledniho letosniho haloveho turnaje ve Rtyni. Nominace vzhledem k marodnimu stavu byla jednoducha, vse, co ma nohy a nema rymu, anginu, zanet prudusek a dalsi podobna – aktualne hodne oblibena svinstva, se dostavi na plac. Na stridani byli dva hraci, taxi vsichni do jednoho dokonale zahrali.

Vysledky:

Cernilov – NMNM

Konecny stav: 5 : 1

Banany: Luky 4, Honzik 1

* * *

Cernilov – Rychnov

Konecny stav: 2 : 1

Banany: Luky 2

Tak snad nás už počasí pustí na trávník, tudíž zde je plán:

Úterý - 16.30 - 18.00 na našem zadním hřišti

Čtvrtek - 16.30 - 18.00 na našem zadním hřišti

Od příštího týdne najedeme na tři tréninky v týdnu. 

Sobota - 1. kolo nadstavby v Rychnově, odjezd od kabin 8.45. Soupeři Rychnov a Nové Město. V nominaci všichni.

Nazdar medvediska,

protoze se mnozi dotazy, kde a kdy se hraje prvni kolo jarni casti KP, tady to je:

1. KOLO JARNI CASTI KP SE ODEHRAJE 31/3 (SOBOTA) V 9,00 V RYCHNOVE, hrajem proti domacimu Rychnovu a Novemu Mestu NM.

Nebylo by spatne vratit NMNM prohru v boji o treti misto z turnaje ve Rtyni.

Nominaci plus dalsi serepeticky (sraz, odjezd atp.) napise Lubka nebo ja v tydnu.

Nynejsi vikend je VOLNY (to samozrejme neznamena, ze budu celej den lezet, ladovat do sebe bramburky a cucet do mobilu, ale jdu ven, cutnout si, na prochazku, zabehat, bouchnu si hodinu strecink, kliky drepy bricho shyby na mamcinem susaku na pradlo, proste aktivne).

Nazdar bazar.

Jára

No, a abyste doma nezacali rozbijet nadobi, pripadne ti s vetsimi nervami i obyvak s televizi, tak neco prijemnejsiho.

10/3 jsme se zucastnili turnaje pro uvedeny rocnik v Horicich. Souperi byli zpulky celkem neznami (treba TJ Sokol Zeleznice) a zbytek mancaftu jsme jiz znali – treba Dvur nebo NMNM. Koucinku cernilovskych beranu se zhostil s vehemenci sobe vlastni „starej Boben“ a ja mu do toho kvindal ruzne pikosky, rikal vtipy, ukazoval na mobilu sproste obrazky a tak obecne jsem ho drzel na uzde, aby v zapalu koucovani treba nekomu neposlal jednu preventivni do brady.

Vysledky:

Cernilov – Zeleznice

Konecny stav: 4 : 0

Banany: Misa 3, Luky

Zapas to nebyl vubec jednoduchy, Zeleznice se hnaly do hry jak lokomotivy, jejich hra byla hodne tvrda a durazna, na nase kluky ale nevyzraly.

* * *

Cernilov – Lanov

Konecny stav: 3 : 0

Zdravas fesandy a fesaci,

utahanej jak snura od zachodu vam Jara Basak prinasi report o dnesnim turnaji, ktery byl nabitej tymy zvucnych jmen ve velice silnych sestavach. Turnaje ve Rtyni jsou velice oblibene, o cemz svedci i hojna ucast rodicu a pratel dobre kopane, jakoz i nekdy nepochopitelne „nevidomosti“ rozhodcich, snad ze stresu, ze by byli po zapasech biti nejhlucnejsimi a nejaktivnejsimi fanousky jednotlivych tymu. Ve Rtyni rano minus 10, vitr takovej, ze Peldu odfouklo az na kandelabr. Mistni hasici vsak byli velice vstricni a po uspesnem a hlavne hbitem sveseni jmenovaneho hrace ze sloupu verejneho osvetleni, na kterem visel jako vanocni maxiozdoba, jsme mohli nastoupit v plne planovane sestave.

Vysledky:

Cernilov – Rychnov

Konecny stav: 3 : 1

Banany: Luky, Honzik, Misa

Impozantni vstup do turnaje, kluci si se souperem pohrali a s chuti se rozbehali a rozstrileli.

Nazdar medvediska,

par informaci ze dnesniho finaloveho klani proti tymu Kratonoh vam prinasi vzdy vas Jara Basak.

Dnesni souper byl pomerne prekvapivym protivnikem, uprimne – cekali jsme Olympii, ktera celou kvalifikaci podavala velice vyrovnane vykony a hrala hezky a dynamicky fotbal. Olympia ale prekvapive padla v semifinale s dlouhonohymi Kratonohami a tedy jsme se pripravovali na dobrou a dynamickou kopanou.

Na plac se dostavilo vsechno, co melo nohy, dnes jsme hrali v oranzovych dresech, kluci se na finale vystafirovali, Misa na hlave ciro (pak zjistil ze to ma ze spatne nasazene cepice), na finale proste zadny kvalifikacni teplaky od hnoje a slepicincu, ale parada velika.

Vysledek:

Cernilov – Kratonohy

Konecny stav: 14 : 7