Žáci - mladší

Nazdar lidi,

vsechny vas zdravi Jára Basák a – jak jiinak – prinasi strucne zhodnoceni sobotniho turnaje mladsich zaku, ktery se odehral na palubovce predmericke sportovni haly.

Nominovani byli vsichni berani s rokem vyroby 2006 (akorat Kastan mel rande a fotbal byl z toho duvodu v uzadi) a dve 2007, koucoval Lubson a do vseho jsem kecal klasicky ja (az se nekdy „starej Luba“ chytal za palici). Chybel nam Dany, do kasy za nej zaskocil Slepice a vedl si velice dobre. Jeste na okraj – byl to turnaj okresniho formatu a tedy urcen pro rocniky 2005 – my jako krajsky kalibr jsme dle pravidel museli nominovat hrace o rok mladsi.

Cernilov – Horineves

Konecny stav: 3 : 1

Banany: Honzik 2, Luky

Plán na týden:

Úterý smiřická umělka 17 - 18.30

Středa černilovská tělocvična 17 - 19

Sobota turnaj Předměřice ročníky 2006 a 2007

V sobotu jsme odehráli první halový turnaj v Jaroměři.
Sice jsme výsledkově neoslnili, ale fotbalově to vůbec špatné nebylo.

Černilov - Jaroměř 1:2, g. Míša

Černilov - NHK 1:2, g. Míša

Černilov - Nové Město 2:4, g. Luky, Bobča

Černilov - MFK Trutnov 2:2, g. Luky 2

Černilov - Třebeš 2:0,g.  Paprika, Míša

Černilov - Martinice 3:1, g. Luky 2, Míša

Černilov - Pardubičky 1:2, g. Míša

Nominace : Dan - Bobén, Paprika, Míša, Luky, Mark, Cyril, Filda S, Jáchym. Kdyby někdo onemocněl nebo nemohl, povolám někoho jiného. Ostatní pojedou (jestli nás vezmou) příští týden do Předměřic.

Odjezd od černilovských kabin bude v 7.05, kdo jede na místo, bude v hale v 7.30. Hrajeme jako vždy od 8.00 první zápas s domácí Jaroměří. Konec cca 14.30.

Sebou sálovky, chrániče, jídlo a pití na celý den. V hale je bufet. Místo v autě mám.

Dnes jsme odehráli poslední odložené kolo na domácím trávníku.

Černilov -  Nové Město 4:5

Pěkný odmakaný zápas se šťastným koncem pro hosty. My jsme byli fotbalovější, i na těžkém terénu se snažíme kombinovat a hrát po zemi. Hosté naopak přivezli jednoho "dorostence", který nám svou silou hodně zatápěl. Jako již tradičně jsme zklamali v koncovce, kde jsme se neprosadili několikrát sami na brankáře a nastřelili 3x tyč. škoda, ale na fotbal se dalo koukat.

Černilov - Vamberk 9:3

Zápas jasně v naší režii, se soupeřem jsme si pěkně zakombinovali a pár akcí dohrávali až do prázdné brány.

Nakonec jsme podzim zakončili v místní cukrárně, kde jsme si s klukama i rodičema zhodnotili sezónu a nastínili si zimní přípravu.

Plán na 14 dní

V neděli odehrajeme poslední odložené kolo KP na místním hřišti. Od 9 nás čeká Nové Město a od 11 složený tým Vamberka s Rokytnicí.

Nominace je jasná, jdeme hrát všichni. Mrzí mě, že si dá chvilkové volno Fanda, který si zlomil na tréninku malíček - tímto přejeme brzké a bezbolestné uzdravení. Sraz hráčů bude klasicky 8.15 u kabin. Prosím pár tátů, aby mě přišli pomoci postavit hřiště o patnáct minut dříve - díky.

Po odehrání se odebereme do místní cukrárny, kde si dáme všichni něco dobrého do žaludku. Doufám, že přijdou i kluci se zlomenýma ručkama a rodiče dorazí na kafíčko či svatomartinské vínečko. Pokecáme, posedíme a zhodnotíme podzimní část krajského přeboru.

Zdravas vsichni,

dnes jen velice strucne – rano na cernilovskem pazitu bylo hodne vyzivne, chvili jsme s dalsimi chlapy premysleli, jestli vzit hrabace na led nebo zavolat technicke sluzby, aby nam dynamitem odkryly ledovy krunyr na trave. Po chvili ale vylezlo slunicko a dnesni kolo se na rozdil od minuleho odehrat mohlo.

Cernilov – Trebechovice

Konecny stav: 1 : 3

Banan: admiral Solc

Cernilov – Rychnov

Konecny stav: 2 : 1

Banany: admiral Solc 2

* * *

Nominace je jasná, jdeme do boje všichni. Sraz hráčů bude v 8.15 v kabinách. Prosím o pomoc s postavením hřiště, sraz 8.00. Hrajeme opět dva zápasy a to od 9 a od 11, soupeři Třebechovice a Rychnov.

Sebou to co vždy, akorát to hodně oteplete!! Má být zima, ale snad by nemělo pršet.

Úterý - volno, není kde trénovat

Středa - černilovská tělocvična 17 - 19, sebou čisté sálovky a pití. Boty nesmějí dělat čmouhy a nesmí mít v sobě kamínky!!!!!

Čtvrtek - pod světlama, 16.00 - 17.20, lehký trénink

Sobota, KP v Černilově - info dodám ve čtvrtek

Počítejte ještě s tím, že příští víkend budeme muset dohrát odložené kolo z tohoto víkendu.

Nazdar medvedi,

sic zmrzlej jak prd, ale jeste se trefujici do klavesnice, vam Jara Basak prinasi par info ze dnesniho kola KP mladsich zaku. Po prijezdu na misto klani general Lubka okamzite zabehl na travnik, aby zhodnotil uroven nacucanosti vodou. Dle masivne cvachtavych zvuku jsme my, stojici dal od hriste, nabyli dojmu, ze se Lubos na chvili vratil do detskych let a hraje si na krale Sumavy. Nic naplat, teren zpusobily byl, akorat ta vlezla zima, kvuli ktere si rozhodci, rozklepany jak čivava, nedokazal parkrat ani trefit pistalku do huby, tak ta byla protivna.

Nominovani byli vsichni, vsichni se i dostavili, mohli jsme zacit.

Cernilov – Castolovice

Konecny stav: 0 : 1