Trénink

Úterý 12. 12. - trénink tělocvična od 16:30 všichni, ukončení 18 hodin.

Sobota 16. 12. -  Stěžerská liga - zápas od 11 hodin, sraz v 10:30 hodin, nominace Taclík, Černý, Beneš, Hojný, Matlák, Havelka, Hudec, Rybín, Klobučar.

Úterý 12. 12. - trénink tělocvična od 16:30 všichni, ukončení 18 hodin.

Umělka ve Smiřicích tento a příští týden již nebude.

A pokud jsme u umělky - pozitivní zpráva - zastupitelstvo obce Černilov schválilo podporu výstavby umělky, ta by se měla stavět v příštím roce!!

Tréninky úterý od 16:30 první skupina (pozor, změna!!), od 17:45 druhá skupina (také změna!!), středa od 17 hodin umělka Smiřice (věci na ven - kopačky, termoprádlo, slabá čepice, slabé rukavice, pití).Trénovat budeme asi do 10. prosince. Vše se bude měnit podle počasí.

Ještě plánujeme zahájení Stěžerské ligy, není ale doposud rozlosování, snad by se mělo hrát již o víkendu 9. - 10. 12. , tam se budeme střídat, bude hrát jen jeden tým, někteří chtějí (a já doporučuji) jít do kurzu lyžování.

Do tělocvičny budeme chodit každé úterý a to ve dvou skupinách:

- od 17 hodin Beny, Máťa Dvořák, Kuba Havelka, Václav Hojný, Klobučarovci, Kryštof Matlák, Máťa Rybín, Alda Täubner

- od 18 hodin Fredy, Maty Daněk, Vašek Hudec, Aleš Káža, Filip Mach, Adam Petrikovič, Kuba Taclík, možná i voják Potáč.

Do tělocvičny sálovky, trenýrky, dres nebo triko, náhradní ponožky, pití (čistá voda)

Umělka ve Smiřicích středa od 17 do  hodin:

Chodit budou všichni, oblečení na ven (funkční prádlo), podle počasí čepice, rukavice

Tento týden bude ještě lehce specifický, řád všemu dáme příští týden. Takže tento týden:

Čtvrtek 2. 11. od 17:45 do 19 - trénink tělocvična ZŠ Černilov.  S sebou věci do tělocvičny, sálovky, pití (čistá voda), náhradní ponožky.

Neděle 5. 11. od 10 hodin Olympie Hradec Králové - poslední mistrovský turnaj, sraz 9:15 na místě. Nominace: Beneš, Täubner, Taclík, Šolc, Jakub, Klobučar, Černý, Rybín, Havelka.

V dalším týdnu bude pravděposobně trénink v úterý v tělocvičně na 2 skupiny od 17 do 18 a od 18 do 19 hodin, ve středu umělka v Smiřicích od 17 do 18:30. Ještě upřesníme

Úterý 24. 10. - trénink 16:30 Černilov

Čtvrtek 26. 10.  - trénink se pro prázdniny RUŠÍ!!

Sobota 28. 10. 2017 - mistrovský turnaj v Černilově,  sraz v 8:15, nominace VŠICHNI. V případě problémů mě co nejdříve kontaktujte.

Úterý 10. 10. - trénink Černilov 16:30

Čtvrtek 12. 10. -  trénink od 16:30 Černilov

Neděle 15. 10. - mistrovský turnaj od 10 hodin Jaroměř, sraz 09:15 - Taclík, Beneš, Šolc, Jakub, Taubner, Černý, Rybín, Havelka, Mach, Klobučar, Dvořák, Hojný. Soupeři Olympia HK, Jaroměř/Stěžery.

Plán je trochu narušen deštěm, takže:

Úterý 3. 10. - pro stav hřiště déšť trénink zrušen

Čtvrtek 5. 10. -  trénink od 16:30 Černilov

Neděle 8. 10. - mistrovský turnaj od 09 hodin Nový Hradec Králové, sraz 08:15 - Taclík, Beneš, Šolc, Jakub, Taubner, Černý, Havelka, Mach, Klobučar, Dvořák, Hojný, Matlák. Soupeři Slávia HK a Rasošky. Oproti rozpisu budeme hrát 2 zápasy za sebou - v 9 a v 10 hodin.

Úterý 26. 9. - trénink od 16:30 Černilov

Čtvrtek 28. 9. -  TRÉNINK SE RUŠÍ!!!

Neděle 1. 10.  - mistrovský turnaj od 11 hodin ve Stěžerách, sraz 10:15 na místě, účast VŠICHNI. Hrajeme 2 zápasy, v prvním budou hrát všichni, do druhého vybereme na místě. Počítat s ukončením kolem 13. hodiny

Fotogalerie - průběžná aktualizace je k vidění na Rajčeti

DEN 6 patek

NEJDRIVE NEJDULEZITEJSI INFO - zitrejsi vydej materialu (deti) OD DESETI HODIN (dle moznosti nejezdit o moc driv, v pul devate je snidane, tak abychom to vsechno stihli)

Nazdar lidi, informace z posledniho dne soustredeni, nabiteho potem, urputnou snahou, puchyri uriznutymi ziletkou a shozenymi kilogramy sadla vam prinasi vzdy zurivy Jarolim Basak.

Soustředění se uskuteční v Horním Maršově v Penzionu u zámku od neděle 13. 8. do soboty 19. 8. 2017.

Sraz buď ve 14 hodin u kabin v Černilově a nebo kolem 16. hodiny u penzinu. Peníze budeme vybírat na místě 2.600,- Kč - někteří hradili již zálohy). S sebou věci na fotbal do každého počasí, věci na pobyt v penzionu, hygienické potřeby, menší kapesné (jídlo - 5 krát denně -  a pití bude samozřejmě zabezpečeno), zákaz mobilů, tabletů a jiných elektronických her.

Při nástupu odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti (bude jako příloha této zprávy) + případnou zprávu o zdravotních omezeních, případné léky, které kluci berou.

Přihlášeni jsou:

- přípravka a elévové -  Maty Daněk, Täubner, Mach, Černý, Kuba Havelka, Hojný, Adam Petrikovič, Radim Klobučar, Rybín, Adam Klobučar, Šolc, Káža, Jakub, Scheuer, Matlák