Trénink

Rychlý sumář k sezóně:

Kdo je starší přípravka: ročníky 2011 a 2012 (samozřejmě budeme dávat šanci i mladším, ať se kluci víc vykopou)

Trenéři: Tom Obzina, Slávek Horák

Tréninky: Pondělí, Středa od 17:00

Rozpis zápasů: http://www.fkcernilov.cz/web//uzitecne-soubory-ke-stazeni

Přátelé/kamarádi, trénovat můžeme už všichni najednou.

Takže se všichni sejdem v pondělí a středu v 17:00 na umělce.

Kopačky s sebou, výběh nebude, když už můžem i hrát fotbal.

Vzhledem posledním vládním opatřením, platícím ode dneška, se nesmíme scházet ani na tréninky. Bohužel se jdeme cestou restrikce a sport, který podporuje obranyschopnost organismu zakážeme.
Snad to nebude dlouho trvat.

Takže, prosím procujte na sobě alespoň doma.
Každý den prosím:

PRKNO -

LepšíJá.cz - Prkno neboli plank - Efektivní cvik na střed těla | Plank  workout, Fun workouts, Squat workout

KLIKY - 30x

DŘEPY - 30x

Vzhledem k tomu, že většinu hráčů máme na příměstském táboře, tak tento týden trénujeme v rámci příměšťáku.
Standardní trénink - pondělí+středa od 17:00 tedy není. Stačí nám trénovat dvojfázově ;-)

Konečně začínáme zase trénovat!!

Sejdeme se v pondělí 18.5. v 17:00 na zadním hřišti. A dál budeme pokračovat pravidelným tempem Pondělí/Středa.

Sportu ZDAR a fotbalu zvlášť!

Mistrovské zápasy jsou zrušené, takže se budeme chystat na sezónu příští. Snad nějaká bude.

Pondělí: 17:00 - 18:30

Středa: 17:00- 18:30

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.

Posílám slibovaný sumář informací:

Počasí se umoudřilo, tělocvična nás už nebaví, takže začínáme trénovat venku na fotbalovém hřišti v úterý a ve čtvrtek od 16:30. Od tohoto týdne se již hraje mistrovská soutěž - finále krajského přeboru, takže to bude vcelku fičák. Fičák jak nasazením, tak i kvalitou soupeřů. Budeme vybírat ty nejlepší, ty, kteří budou nejlépe trénovat. Budeme se snažit jednou za 3 týdny mít ještě přípravné zápasy v rámci tréninku, aby si zahráli všichni.

Plán:

Úterý 27. 3. od 16:30 hodin - trénink hřiště Černilov

Čtvrtek 29. 3. - trénink nebude, prázdniny

Úterý  9. 1. - od 16:30 hodin trénink tělocvična ZŠ Černilov, společný trénink

Středa 10. 1. - od 17 hodin trénink Smiřice umělka

Sobota 13. 1.  - od 12 hodin Stěžerská liga, sraz 11:30), nominace všichni !!

Úterý 16. 1. - od 16:30 hodin trénink tělocvična ZŠ Černilov

Středa 17. 1. - od 17 hodin trénink Smiřice umělka

Volný víkend, další zápasy Stěžerské ligy jsou 27. 1. (od 16 hodin), 3. 2. (od 12 hodin)