Trénink

Doufám, že jste si o prázdninách hezky odpočali a máte zase chuť na fotbal.

Tuto sezónu máme několik změn.

Starší elévci = ročníky 2012 a 2013

Trenérský tým = Holeček Kryštof, Šmied Michal, kluci dorostenci

Tréninky =  Středa a Pátek od 16:00 do 17 něco málo.

První mistrovský zápas máme v sobotu 3.9. v 10:00 doma se Slávií B.
Další zápasy zde

Kontakt: 732 632 223 (Kryštof), tofa.holecek@gmail.com

Rychlý sumář k sezóně:

Kdo je starší přípravka: ročníky 2011 a 2012 (samozřejmě budeme dávat šanci i mladším, ať se kluci víc vykopou)

Trenéři: Tom Obzina, Slávek Horák

Tréninky: Pondělí, Středa od 17:00

Rozpis zápasů: http://www.fkcernilov.cz/web//uzitecne-soubory-ke-stazeni

Přátelé/kamarádi, trénovat můžeme už všichni najednou.

Takže se všichni sejdem v pondělí a středu v 17:00 na umělce.

Kopačky s sebou, výběh nebude, když už můžem i hrát fotbal.

Vzhledem posledním vládním opatřením, platícím ode dneška, se nesmíme scházet ani na tréninky. Bohužel se jdeme cestou restrikce a sport, který podporuje obranyschopnost organismu zakážeme.
Snad to nebude dlouho trvat.

Takže, prosím procujte na sobě alespoň doma.
Každý den prosím:

PRKNO -

LepšíJá.cz - Prkno neboli plank - Efektivní cvik na střed těla | Plank  workout, Fun workouts, Squat workout

KLIKY - 30x

DŘEPY - 30x

Vzhledem k tomu, že většinu hráčů máme na příměstském táboře, tak tento týden trénujeme v rámci příměšťáku.
Standardní trénink - pondělí+středa od 17:00 tedy není. Stačí nám trénovat dvojfázově ;-)

Konečně začínáme zase trénovat!!

Sejdeme se v pondělí 18.5. v 17:00 na zadním hřišti. A dál budeme pokračovat pravidelným tempem Pondělí/Středa.

Sportu ZDAR a fotbalu zvlášť!

Mistrovské zápasy jsou zrušené, takže se budeme chystat na sezónu příští. Snad nějaká bude.

Pondělí: 17:00 - 18:30

Středa: 17:00- 18:30

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.

Posílám slibovaný sumář informací:

Počasí se umoudřilo, tělocvična nás už nebaví, takže začínáme trénovat venku na fotbalovém hřišti v úterý a ve čtvrtek od 16:30. Od tohoto týdne se již hraje mistrovská soutěž - finále krajského přeboru, takže to bude vcelku fičák. Fičák jak nasazením, tak i kvalitou soupeřů. Budeme vybírat ty nejlepší, ty, kteří budou nejlépe trénovat. Budeme se snažit jednou za 3 týdny mít ještě přípravné zápasy v rámci tréninku, aby si zahráli všichni.

Plán:

Úterý 27. 3. od 16:30 hodin - trénink hřiště Černilov