2. trénovat lze max. do 2 osob na jednom hřišti; aktuální vládní opatření již bohužel vylučuje hřiště dále členit/rozdělovat;

3. v rámci tréninku musí být nastavena taková režimová opatření, aby bylo zabráněno setkání osob z různých dvojic;

4. šatny, sprchy, a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště nelze využít, pro toalety je nutné nastavit zpřísněná hygienická opatření.

Rodíl pro letošek je v tom, že COVID nám zrušil jarní sezónu, takže vybíráme příspěvky poloviční
Na kalendářní rok 2020 jsou oddílové příspěvky 600,- Kč na + příspěvek pro FAČR (fotbalovou asociaci ).

• Druhý sourozenec platí polovinu, tedy 300,- Kč
  • Třetí a další sourozenci jsou zdarma
  • Děti funkcionářů a trenérů neplatí

Příspěvky na Fotbalovou asociaci – FAČR:
Mládežníci do 18 let, kteří hrají mistrovská utkání po novu platí ročně 100,- Kč. Dospělí a funkcionáři 200,- Kč. Tuto platbu může každý zaplatit sám na účet FAČR, ale jednodušší bude vybrat ji spolu s příspěvky, klub už tuto sumu zaplatil FAČRu v únoru.
Tyto příspěvky neplatí fotbalová školička (přípravka) a stará garda, kteří nehrají soutěže řízené FAČR.

Způsob výběru:
V současné době preferujeme nejpohodlnější a nejtransparentnější způsob – platbu přímo na oddílový účet. Číslo klubového účtu: 2400403756/2010 (Fio banka), variabilním symbol je prvních šest čísel z rodného čísla (to před lomítkem), do zprávy pro příjemce pro jistotu připište za koho platíte. V případě platby za několik sourozenců uvádíme čísla toho nejstaršího.

Pakliže budete chtít, nebráníme se plnému příspěvku. Oddílové

Naši muži po "koronavirových" opatřeních sehrají svůj první přípravný zápas v sobotu 23. 5. 2020 od 15:30 hodin na hřišti v Týništi nad Orlicí.

Vezměte auta, kola a pojeďte kluky povzbudit!!

120 diváků

Sestava: Voltr - Zumr, V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Markovič (49. Šmied), Matoušek, Hušek, Štěnička,  J.Hrubý (89. Benák) - Roubal

V přímém souboji o třetí příčku v tabulce jsme přivítali velice kvalitního soupeře. Dobruška přijela hrát fotbal, nenakopávala, takže se z obou stran hrál velice rychlý a kombinační fotbal, na A. třídu až nadstandardní. Prvních 15. minut bylo jasně v režii hostů. Naši borci asi byli ještě jednou nohou v kabinách, kdežto hosté si během prvních patnácti minut vytvořili 3 velké příležitosti hlavně díky fotbalovosti a rychlosti Kořínka. Postupně jsme se aklimatizovali a srovnali krok. Z toho rezultovala branka Roubala po milimetrovém pasu od Honzy Hrubého. Za chvíli na to běží Tomáš Markovič sám na brankáře, ale jeho obstřel šajtlí končí jen na tyči. Do poločasu se každému týmu ještě několikrát podaří zahrozit, ale radují se hosté, když se po standardce prosadí hlavou Majer.
V druhé půli už měli šance převážně domácí. Ale s brankou si počkali až dvě minuty do konce, kdy Michal Šmied našel ve vápně Tomáše Matouška, který se nemýlil a rozhodl o zisků cenných bodů.

1. poločas
2. poločas

Ve středu 18. 4. 2018 od 17 hodin v Černilově se muži utkají ve čtvrfinále Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje s vedoucím týmem krajského přeboru, aspirantem postupu do divize,  FK Náchod.

Přijďte kluky povzbudit!!!

O tomto víkendu sehrajeme  zápasy na zadním hřišti (na hlavním hřišti je použit postřik pro posílení napadených kořenů trávy)

SOBOTA:

mladší žáci - svůj mistrovský turnaj začnou v 9 hodin, soupeřem jim budou spojené týmy Malšova Lhota/Slávia Hradec Králové a Vamberk/Rokytnice v Orlických horách

NEDĚLE:

starší žáci - od 13:45 se utkají s týmem Velkého Poříčí

muži  - od 16:30 hodin zabojují v přímém souboji o 3. příčku 1.A třídy se Slovanem Broumov

BONUS - celý jarní rozpis všech mužstev najdete v sekci ke stažení

Omlouváme se, ale komentář se nám příliš nechtělo psát, protože jsme měli a máme vysoký tlak. čekali jsme i na záznam z tohoto zápasu (do současné doby na youtube není).

V prvém poločase se hrál výborný, bojovný fotbal, Sobotka se oproti podzimu fotbalově velmi zlepšila, jejich útočník Taneček je hráč převyšující tuto soutěž, i přesto jsme je nepustili do vážnější akce, my jsme neproměnili své 2 brejkové šance.

Ve druhém poločase jsme obdrželi gól z rohu po našem nedůrazném odvrácení míče. Vzápětí šel Taneček sám na naše brankáře, Mloky nás podržel. Na to jsme měli šanci my, Kuba Hušek střílel z 10 metrů, brankář jeho střelu vytáhl na roh. A potom už úřadovali rozhodčí, takže jsme odjížděli s vysokým tlakem a pocitem dvou neodpískaných penalt pro nás. Minimálně bod jsme si ze zápasu zasloužili.

Videa se objevila - 1. poločas a 2. poločas.

Seznam přípravných zápasů:

sobota 3.2. od 10:00 - UMT Rychnov n. Kn., soupeř: Rychnov n. Kn. , výsledek 3:5 (3x Matoušek)
sobota 10.2. od 12:00 - UMT Nové Město, soupeř: Jaroměř, výsledek 2:4 (Hrubý J., Markovič)
sobota 17.2. od 12:00 - UMT Nové Město, soupeř: Velké Poříčívýsledek 5:2 (Roubal 2x, Šmied 2x, Matoušek)
sobota 24.2. od 12:00 - UMT Nové Město, soupeř: Červený Kostelecvýsledek 2:5 (Roubal, Hrubý J.)
sobota 3.3. od 12:00 - UMT Nové Město, soupeř: Třebechovicevýsledek 3:1 (Roubal, Matoušek, vlastní)

První mistrovský zápas:
SOBOTA 10.3.2018 od 17:00 s Úpicí na UT v Novém Městě

Pohár čtvrtfinále : FK Černilov – FK Náchod středa 18.4.2018 od 17:00 doma .

V neděli ráno nás probudil déšť, takže bylo jasné, že zápas se musí odehrát na zadním hřišti, které sice také není v úplně ideálním stavu, ale je hratelnější než zadní polovina hřiště hlavního. Tímto děkujeme Fandovi Dědkovi za enormní úsilí při přípravě hřiště v této době.

Ve vlastním zápase jsme už museli vyhrát, chtěli jsme si vylepšit skóre. Za tímto jsme šli od začátku utkání, vyrovnali jsme se s tvrdostí hostujícího celku, Alda Roubal rychle dvakrát prostřelil hostujícího brankáře, Tomáš Matoušek se krásně trefil z přímého volného kopu.

Ve druhém poločase branku ještě přidal v tomto zápase výborně hrající Honza Hrubý (pro něj nezvykle pravou nohou), pátou branku si vstřelil stoper Bílé Třemešné sám po důrazu Ondry Rídla.

Teď jen potvrdit tuto výhru v sobotu v Kobylicích!!