Trénink

Vzhledem posledním vládním opatřením, platícím ode dneška, se nesmíme scházet ani na tréninky. Bohužel se jdeme cestou restrikce a sport, který podporuje obranyschopnost organismu zakážeme.
Snad to nebude dlouho trvat.

Takže, prosím procujte na sobě alespoň doma.
Každý den prosím:

PRKNO -

LepšíJá.cz - Prkno neboli plank - Efektivní cvik na střed těla | Plank  workout, Fun workouts, Squat workout

KLIKY - 30x

DŘEPY - 30x

Vzhledem k tomu, že většinu hráčů máme na příměstském táboře, tak tento týden trénujeme v rámci příměšťáku.
Standardní trénink - pondělí+středa od 17:00 tedy není. Stačí nám trénovat dvojfázově ;-)

--- fotogalerie na RAJČETI zde

DEN 6 patek, nocni zpravy

Tak, a jsem tady zas. Nocni pochod odvahy byl hodne napruzenej, i kdyz byl kratsi, nez je zvykem. Kratsi draha neumoznovala uplne pripravit veskera zakouti strachu, nicmene rozklepani kluci se odvazne na ni vydali. Omotani sviticimi tyckami vyrazili do terenu se zaludkekm v krku. Straseni bylo ukrutne, nekteri kluci vyprdli posledni plyny. No, vsechno je v poradku, smradi .-)

DEN 6 patek

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.

Posílám slibovaný sumář informací:

Fotogalerie - průběžná aktualizace je k vidění na Rajčeti

DEN 6 patek

NEJDRIVE NEJDULEZITEJSI INFO - zitrejsi vydej materialu (deti) OD DESETI HODIN (dle moznosti nejezdit o moc driv, v pul devate je snidane, tak abychom to vsechno stihli)

Nazdar lidi, informace z posledniho dne soustredeni, nabiteho potem, urputnou snahou, puchyri uriznutymi ziletkou a shozenymi kilogramy sadla vam prinasi vzdy zurivy Jarolim Basak.

17.06.2017 - 07:26
17.06.2017 - 18:26

Fotky z akce - TADY.
V sobotu jsme po celodenním boji nakonec urvali 3tí flek. A jak to probíhalo ?

Černilov - Červený Kostelec 3:0
(Petrikovič, Veselovský, Bešík)
Podařený vstup do turnaje. Dobře kombinujeme, dáváme branky.

Černilov - Třebeš 1:2
(Chudý)
Zápas blbec. Vedeme, můžeme zvýšit, nedáme. Pak je proti nám písklá hodně přísná penalta a po chvíli si nešťastně sráží do sítě tečovaný balon Tobík.

Černilov - Třebeš dívky 3:0
(Chudý, Petrikovič, Krejza)
Půlku zápasu se trápíme v koncovce, protože gólmanka Třebše byla fantastická.

Hokej nám narušuje trénování, ale fotbal má přednost ;-)

Úterý - jdeme ven na zadní hřiště. Trénink 17:00 - 18:30.
Středa - nepovinný trénink se staršími elévky, pro ty co toho nemají dost. Trénink 16:15 - 18:00.
Čtvrtek - jdeme ven na zadní hřiště. Trénink 17:00 - 18:30.

Sobota - sedmý jarní mistrovský turnaj, tentokrát v doma (soupeři Třebeš 05 - 9:00, Olympia/Malšovice - 11:00). Sraz bude v 8:15 v kabinách Bčka.

Úterý - jdeme ven na zadní hřiště. Trénink 17:00 - 18:30.
Středa - trénink ZRUŠEN
- jdeme ven na zadní hřiště. Trénink 17:00 - 18:30.

Neděle - šestý jarní mistrovský turnaj, tentokrát v Rychnově. Sraz bude v 9:15 na místě, odvoz z Černilova můžu nabídnout.

Díky výběrům mám volný prodloužený víkend - bez mistrovsého zápasu. Užijte si trochu odpočinku před finišem soutěže.

Úterý - jdeme ven na zadní hřiště. Trénink 17:00 - 18:30.
Středa - nepovinný trénink se staršími elévky, pro ty co toho nemají dost. Trénink 16:15 - 18:00.
- jdeme ven na zadní hřiště. Trénink 17:00 - 18:30.

Neděle - výběry U12 - za nás reprezentuje Paprička