Trénink

Rychlý sumář k sezóně:

Kdo je starší přípravka: ročníky 2009 a 2010 (samozřejmě budeme dávat šanci i mladším, ať se kluci víc vykopou)

Trenéři: Lukáš Daněk, Slávek Horák

Tréninky: Pondělí, Středa od 17:00

Rozpis zápasů: http://www.fkcernilov.cz/web//uzitecne-soubory-ke-stazeni

Přátelé/kamarádi, trénovat můžeme už všichni najednou.

Takže se všichni sejdem v pondělí a středu v 17:00 na umělce.

Kopačky s sebou, výběh nebude, když už můžem i hrát fotbal.

Přátelé/kamarádi, druhá covidová vlna je nejspíš za námi, takže můžeme konečně zase sportovat.

Tento týden:
Nově platí pravidlo, že v 6ti lidech se dá venku trénovat (tzn. trenér + 5). Takže se všichni sejdem v pondělí a středu v 17:00 na umělce a rozdělíme se na dvě oddělené party. Jedna bude na umělce s Lukášem a druhá si dá atletiku se Slávkem a to se prostřídá. Konec cca. v 18:00.
Takže s sebou kromě kopaček i boty na běhání.

Od příštího týdne:
Pokud se něco nezmění tak už se bude dát trénovat pohromadě, to se dozvíme v tomto týdnu.

Vzhledem posledním vládním opatřením, platícím ode dneška, se nesmíme scházet ani na tréninky. Bohužel se jdeme cestou restrikce a sport, který podporuje obranyschopnost organismu zakážeme.
Snad to nebude dlouho trvat.

Takže, prosím procujte na sobě alespoň doma.
Každý den prosím:

PRKNO -

LepšíJá.cz - Prkno neboli plank - Efektivní cvik na střed těla | Plank  workout, Fun workouts, Squat workout

KLIKY - 30x

DŘEPY - 30x

Vzhledem k tomu, že většinu hráčů máme na příměstském táboře, tak tento týden trénujeme v rámci příměšťáku.
Standardní trénink - pondělí+středa od 17:00 tedy není. Stačí nám trénovat dvojfázově ;-)

--- fotogalerie na RAJČETI zde

DEN 6 patek, nocni zpravy

Tak, a jsem tady zas. Nocni pochod odvahy byl hodne napruzenej, i kdyz byl kratsi, nez je zvykem. Kratsi draha neumoznovala uplne pripravit veskera zakouti strachu, nicmene rozklepani kluci se odvazne na ni vydali. Omotani sviticimi tyckami vyrazili do terenu se zaludkekm v krku. Straseni bylo ukrutne, nekteri kluci vyprdli posledni plyny. No, vsechno je v poradku, smradi .-)

DEN 6 patek

Zkontrolujte si, že jste přihlášeni na naše akce - soustředění a příměstský tábor.

Posílám slibovaný sumář informací:

Fotogalerie - průběžná aktualizace je k vidění na Rajčeti

DEN 6 patek

NEJDRIVE NEJDULEZITEJSI INFO - zitrejsi vydej materialu (deti) OD DESETI HODIN (dle moznosti nejezdit o moc driv, v pul devate je snidane, tak abychom to vsechno stihli)

Nazdar lidi, informace z posledniho dne soustredeni, nabiteho potem, urputnou snahou, puchyri uriznutymi ziletkou a shozenymi kilogramy sadla vam prinasi vzdy zurivy Jarolim Basak.

17.06.2017 - 07:26
17.06.2017 - 18:26

Fotky z akce - TADY.
V sobotu jsme po celodenním boji nakonec urvali 3tí flek. A jak to probíhalo ?

Černilov - Červený Kostelec 3:0
(Petrikovič, Veselovský, Bešík)
Podařený vstup do turnaje. Dobře kombinujeme, dáváme branky.

Černilov - Třebeš 1:2
(Chudý)
Zápas blbec. Vedeme, můžeme zvýšit, nedáme. Pak je proti nám písklá hodně přísná penalta a po chvíli si nešťastně sráží do sítě tečovaný balon Tobík.

Černilov - Třebeš dívky 3:0
(Chudý, Petrikovič, Krejza)
Půlku zápasu se trápíme v koncovce, protože gólmanka Třebše byla fantastická.