(Petrikovič, Veselovský, Bešík)
Podařený vstup do turnaje. Dobře kombinujeme, dáváme branky.

Černilov - Třebeš 1:2
(Chudý)
Zápas blbec. Vedeme, můžeme zvýšit, nedáme. Pak je proti nám písklá hodně přísná penalta a po chvíli si nešťastně sráží do sítě tečovaný balon Tobík.

Černilov - Třebeš dívky 3:0
(Chudý, Petrikovič, Krejza)
Půlku zápasu se trápíme v koncovce, protože gólmanka Třebše byla fantastická.

Hokej nám narušuje trénování, ale fotbal má přednost ;-)

Úterý - jdeme ven na zadní hřiště. Trénink 17:00 - 18:30.
Středa - nepovinný trénink se staršími elévky, pro ty co toho nemají dost. Trénink 16:15 - 18:00.
Čtvrtek - jdeme ven na zadní hřiště. Trénink 17:00 - 18:30.

Sobota - sedmý jarní mistrovský turnaj, tentokrát v doma (soupeři Třebeš 05 - 9:00, Olympia/Malšovice - 11:00). Sraz bude v 8:15 v kabinách Bčka.

Úterý - jdeme ven na zadní hřiště. Trénink 17:00 - 18:30.
Středa - trénink ZRUŠEN
Čtvrtek
- jdeme ven na zadní hřiště. Trénink 17:00 - 18:30.

Neděle - šestý jarní mistrovský turnaj, tentokrát v Rychnově. Sraz bude v 9:15 na místě, odvoz z Černilova můžu nabídnout.

Díky výběrům mám volný prodloužený víkend - bez mistrovsého zápasu. Užijte si trochu odpočinku před finišem soutěže.

Středa - nepovinný trénink se staršími elévky, pro ty co toho nemají dost. Trénink 16:15 - 18:00.
Čtvrtek

Neděle - výběry U12 - za nás reprezentuje Paprička

Aktální povelikonoční program:

Čtvrtek - jdeme ven na zadní hřiště. Trénink 17:00 - 18:30.

Sobota - čtvrtý jarní mistrovský turnaj, tentokrát v doma (soupeři Nový HK - 9:00, Vamberk - 11:00). Sraz bude v 8:15 v kabinách Bčka.

Pokračujem v krasojízdě.
Program je standardní:

Čtvrtek

Neděle - druhý jarní mistrovský turnaj, tentokrát v doma (soupeři Týniště - 9:00, Rychnov - 11:00). Sraz bude v 8:15 v kabinách Bčka.

Je potřeba vyladit formu, do prvního jarního mistráku je už jen týden. Posunul se čas, tak už si můžeme dovolit trénovat déle.
Program je následující:

Středa - volno !!!
Čtvrtek

Sobota - první jarní mistrovský turnaj, tentokrát v Hoříněvsi (soupeři Rasošky, Hoříněves). Turnaj začíná v 11:30, my bysme měli hrát od 12:30.

26.03.2017 - 12:30
26.03.2017 - 14:00

Před začátkem mistrovské jarní sezóny jsme si střihli přáteláček v Malšově Lhotě. Domácí mají velmi kvalitní tým a dnes nás hodně potrápili. Nebyli jsme komplet, ale jakž-takž jsme se sešli, že jsme měli 3 na střídání. Sehráli jsme 3 "poločasy" na pěkně připraveném trávníků za ideálního počasí.

Černilov - Malšova Lhota 6:3
(Petrikovič 3x, Krejza 2x, Veselovský)
Dnes bylo vidět, že se zápasům na trávě zase teprve přizpůsobujeme. Zbytečně zahušťujeme malé prostory, šmrdláme to na pětníku, přihrávky jdou halově do nohy místo do běhu. Taky se ukázalo, kdo má jak natrénováno. Takže se žádná krása nekonala, ale zápas splnil účel. Chvílemi se kombinace povedla a pak jsme se dostávali do šancí. Trošku jsme hledali posty za marody, ale doufám, že příští sobotu budeme v Hoříněvsi v plné síle.

Venkovní tréninky už jsou jistota. Program je následující

Úterý - jdeme ven na zadní hřiště. Trénink 17:00 - 18:00.
Středa - nepovinný trénink se staršími elévky, pro ty co toho nemajií dost. Trénink 16:15 - 18:00.
Čtvrtek
- jdeme ven na zadní hřiště. Trénink 17:00 - 18:00.

Neděle - přípravný zápas v Malšově Lhotě od 12:30. Nominace: všichni mladší žáci. Sraz 12:15, beru Hovorkáče+Papriku+Lukina, mám ještě volno. Omlouval se zatím jen Bobča, Tobík.

Jo a nezapomeňte na příspěvky ;-)

18.03.2017 - 17:00
18.03.2017 - 18:00

Poslední zápas ve Stěžerách jsme sehráli s asi nejsilnějším týmem na hradecku - Třebešskými 04kami.
Karty jasně rozdané, musíme vyhrát, abysme byli celkově první.

Černilov - Třebeš 6:7 (3:3)
(Veselovský 3x, Krejza 2x, Petrikovič - karate patičkou)
Proti velkému favoritovi, který celou ligu všechny jasně přehrával jsme sehráli výborné ale nešťastné utkání. Hned v prvním střídání dáme tyč a pak břevno, dobře napadáme a soupeře k ničemu nepustíme, po chvíli je to už 3:1, ale do konce poločasu hosté srovnávají, i když na šance jsme na to byli o dost líp, ale netrefíme zařízení v dobré pozici nebo čaruje Ríša v brance Třebše. I po půli je to hra nahoru a dolu, hraje se výborný fotbal. Radost se koukat na oba týmy, kombinace Lukina s Paprikou nás dostanou na dohled celkového vítězství a ještě dvě minuty do konce vedeme o gól, jsme aktivní. Pak se ale opět prosadí rozdílový hráč soupeře Kuba Konečný a při hře na risk a 3 útočníky dostáváme ještě jednu branku.
Minimálně bodík bysme si zasloužili, ale to už je fotbal, dnes jsme však nebyli horším týmem a kluky musím moc pochválit.

Celkově jsme nakonec třetí díky stejnému počtu bodů s Třebechovicemi ale horšímu vzájemnému zápasu.